Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 492 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
douceur d'intérieur
Prostírání Goldira
Plastové, s pruhy, 30x45 cm
(5)
Skladem
141 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Casafina
Hrnek Taormina
410 ml, keramický, bílý
(5)
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 3 ks
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Stockholm
3 ks, bavlněné, bílé/modré, 45x65 cm
(5)
Skladem
369 Kč
123 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Venkovní teploměr Bees
Kovový
(5)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Umělá květina Lavender
Ø 16 cm, výška 17,5 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Sherlock
2 ks, černé, 14x18 cm
(5)
Skladem
379 Kč
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Orion
Forma na mini bábovky
32 x 22 cm, silikon
(5)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
JAHU collections
Povlak na polštář Amy
Sametový, na zip, 45x45 cm
(5)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
JAHU collections
Dekorační polštář Fern
Žlutý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Bolla
2 ks, 400 ml, skleněné
(5)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
130 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Prostírání Mogador
S příměsí juty, ø 38 cm
(5)
Skladem
198 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Prostírání Soleimio
Jutové, s potiskem, ø 38 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
111 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Puzzle Dinosaurs
Počet dílků 24, vhodný věk 3+
(5)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
My House
Osuška Darwin
Froté, bavlněná, béžová, 70x140 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
sada 6 ks
Blomsterbergs
Formy na muffiny v sadě Flower
6 ks, ø 7 cm, silikon
(5)
Skladem
309 Kč
52 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s květinovým vzorem, 43x43 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Forma na pečení Heart
30 x 17,5 cm, silikon
(5)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Ubrousek
Textilní, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(5)
Skladem
291 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Styler
Rámeček Malaga
28x37 cm, na zeď, modrý, na fotku 21x30
(5)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
sada 3 ks
JAHU collections
Utěrky v sadě Checkers
3 ks, bavlněné, 50x70 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
86 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Fuori
2 ks, 250 ml, keramické, na cappuccino, tmavě zelené
(5)
Skladem
Poslední kousky
173 Kč
87 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Rex London
Papírové skládačky Animals Origami
(5)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premier Housewares
Popelník Spinning
Kovový, ø 9 cm, výška 10 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 60 h, ø 7 cm, výška 20 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko, bavlněné, růžové, 240x300 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
Unipar
Svíčka Ice Natur
S vánočním motivem, doba hoření 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(5)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Hendi
Nůž Kitchen Line
Vykosťovací, z nerezové oceli, délka čepele 15 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
386 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Zápisník Cactus
130 str., bez potisku
(5)
Skladem
129 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
La Rochére
Sklenička Versailles
400 ml, na víno
(5)
Skladem
Poslední kousky
314 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Crushed Velvet Diamante
Sametový, růžový, 45x45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 50 h, ø 7 cm, výška 18 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Podsedák Essentiel
Venkovní, na zavazování, 40x40 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 2 ks
Boltze
Svícny v sadě Linga
2 ks, na čajovou svíčku, kameninové
(5)
Skladem
229 Kč
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Boltze
Svíčky v sadě Eloro
4 ks, s velikonočním motivem, počet knotů 1 ks, ø 4 cm, výška 6 cm
(5)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Frino
2 ks, froté, bavlněné, světle šedé, 30x50 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
160 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Rustic candles by Ego dekor
Svíčka Rustic
Doba hoření 58 h, ø 6 cm, výška 14 cm
(5)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Ego Dekor
Svíčka Pure
Doba hoření 60 h, ø 7 cm, výška 20 cm
(5)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Candy Cane
4 ks, bavlněné, s vánočním motivem, červené/bílé, 50x70 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
459 Kč
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Umělý eukalyptus
Ø 33 cm, výška 101 cm
(5)
Doručíme od 20. 10. 2026
252 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Matcha Latte
Na zip, s abstraktním vzorem, 43x43 cm
(5)
Doručíme od 14. 12. 2026
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Blomus
Váza Ceola
Keramická, šedá, ø 8 cm, výška 18 cm
(5)
Doručíme od 26. 10. 2026
456 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Na prodejně
Catherine Lansfield
Deka Enchanted Witchcraft
Z mikroplyše, s haloweenským motivem, černá, 130x170 cm
(9)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Zástěra Canvas
Hnědá
(9)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Umělá rostlina Pearl
Ø 5 cm, výška 71 cm
(9)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětská osuška Minnie
Bavlněná, růžová, 70x140 cm
(9)
Skladem
248 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostěradlo Jersy
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, růžové, 160x200 cm
(9)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
20
21
22
...
94
Načíst další