20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 478 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč Indoor & Outdoor
Dřevěný, ø 29 cm, výška 8 cm
(135)
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Esschert Design
Pítko pro ptáčky
Ø 12,5 cm, výška 5 cm
(284)
Skladem
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box Head Silly S
Plastový, žlutý, ø 16 cm, výška 19 cm
(46)
Skladem
398 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Pítko pro ptáčky
14,5x17,5 cm, výška 14 cm
(123)
Skladem
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský hrnek Head
255 ml, keramický, žlutý
(24)
Skladem
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Markslöjd
Světelná dekorace Vikhem
Na baterky, kovová, šedá, šířka 8 cm, délka 22 cm, výška 44,5 cm
(27)
Skladem
Poslední kousky
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
260 ml
(24)
Skladem
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, světle šedé, 160x200 cm
(61)
Skladem
Poslední kousky
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Teddy Bear
Do postýlky, oboustranné, na zip, bílé, bavlněné, 100x135 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
228 Kč
s kódem
285 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchyňská chňapka Curious Dogs
Bavlněná, modrá, 17x90 cm, tepelná odolnost 250 °C
(37)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Promítačka pohádek Prehistoric Land
Vhodný věk 6+
(292)
Skladem
Poslední kousek
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Sass & Belle
Hrnek Abstract Face
400 ml, porcelánový, bílý
(29)
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Lucerna
Kovová, ø 10 cm, výška 13 cm
(51)
Skladem
Poslední kousek
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchyňská chňapka Bumble Bees
Bavlněná, žlutá/béžová, 17x90 cm, tepelná odolnost 250 °C
(26)
Skladem
Poslední kousky
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Markslöjd
Světelný řetěz Bell
Plastový, LED, na baterky, s časovačem, délka 210 cm
(34)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, světle růžová, 70x150 cm
(26)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Berry
Bílý, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 735 cm
(55)
Skladem
370 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Picardie
6 ks, 90 ml
(20)
Skladem
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
42 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Venkovní teploměr
(48)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
185 ml
(23)
Skladem
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Pítko pro ptáčky
Ø 14 cm, výška 76,5 cm
(122)
Skladem
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Balvi
Zarážka na knihy Dachshund
Kovová
(36)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Oblíbené
Vialli Design
Hrnky v sadě Diva
2 ks, 250 ml, skleněné, na cappuccino/dvoustěnné/na latte
(36)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle Quickly
6 ks, černé, 50x70 cm
(80)
Skladem
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
55 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Oblíbené
Styler
Rámeček Japan
24x33 cm, na zeď, bílý, na fotku 21x30
(36)
Skladem
Poslední kousky
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
My House
Deka Micro
Z mikroplyše, zelená, 150x200 cm
(38)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
Oblíbené
My House
Deka Micro
Z mikroplyše, světle zelená, 150x200 cm
(54)
Skladem
353 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Ručník Bamby
Froté, s příměsí bambusu, tyrkysový, 50x100 cm
(28)
Doručíme od 15. 10. 2026
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Přehoz Axel
Z mikrovlákna, růžový/šedý, 170x210 cm
(33)
Doručíme od 15. 10. 2026
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Bumble Bees
Bavlněná, žlutá/béžová
(40)
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Festival
Bílý, látkový, LED, solární, IP44, délka 270 cm
(92)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Váleček na chlupy
Bílý
(109)
Skladem
158 Kč
s kódem
198 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
260 ml
(25)
Skladem
Poslední kousky
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Oblíbené
Vialli Design
Termoska Fuori
500 ml, na jídlo, z nerezové oceli, zelená
(22)
Skladem
375 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wallity
Obraz
45x45 cm, tištěný, na plátně
(37)
Doručíme od 3. 11. 2026
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Les Fleurs
Plastové, s nápisem, 28,5x44 cm
(19)
Skladem
87 Kč
s kódem
109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Krmítko na lojové koule
Ø 8 cm, výška 23 cm
(48)
Skladem
Poslední kousky
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Podsedák Retro
Bavlněný, na zavazování, s květinovým vzorem, 37x37 cm
(48)
Skladem
Poslední kousky
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Hrnek Sandrine
500 ml, keramický, modrý
(39)
Skladem
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Obal na květináč Avo
Z terakoty, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 12 cm
(27)
Skladem
Poslední kousky
310 Kč
s kódem
387 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Bonami
Hrnek Pura Vida
260 ml, bílý/černý
(82)
Skladem
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Květináč
Z terakoty, s odtokovým otvorem, ø 16 cm, výška 13 cm
(58)
Skladem
Poslední kousek
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Bigso
Organizér Estelle Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 25x11,5 cm, výška 32,5 cm
(24)
Skladem
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Zahradní rukavice v sadě
3 ks
(109)
Skladem
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
La Rochére
Sklenice Abeille
260 ml
(24)
Skladem
Poslední kousky
222 Kč
s kódem
278 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Oblíbené
JAHU collections
Dekorační polštář Alfa
Sametový, bílý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(29)
Skladem
Poslední kousek
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Orion
Aromalampa BLACK
Porcelánová, ø 12 cm, výška 15 cm
(21)
Skladem
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Spotty Dotty
Bavlněná, bílá, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(21)
Skladem
Poslední kousky
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
4
5
6
...
94
Načíst další