Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 085 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premier Housewares
Váza Horizon
Skleněná, ø 8 cm, výška 26 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Opulent Jacquard
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z žakáru, strukturovaný, světle hnědé, 135x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, světle modré, 2x malý ručník (30x30)
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, světle růžové, 90x140 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
889 Kč
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
Premium
Blomus
Váza Nona
Porcelánová, světle šedá, 15,5x9 cm, výška 14 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
889 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, světle šedé, 90x140 cm
(1)
Skladem
889 Kč
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
Moulin Roty
Tahací hračka Goose
Dřevěná, vhodný věk 10m+
Skladem
Poslední kousek
889 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Bamford Gingham Check
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem/kostkované, tmavě modré, 230x220 cm
Skladem
Poslední kousek
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, tmavě modré, 2x malý ručník (30x30)
(5)
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, tmavě růžové, 90x140 cm
(31)
Skladem
Poslední kousek
889 Kč
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, tmavě růžové, 2x malý ručník (30x30)
(1)
Skladem
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
Na prodejně
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, tmavě zelené, 90x140 cm
(31)
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Restilo
Přehoz Mic
Z mikroplyše, tmavě šedý, 220x240 cm
(36)
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 90x140 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
889 Kč
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
Restilo
Ubrus Gaia
Červený, 140x180 cm
(5)
Doručíme od 15. 10. 2026
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Premium
Blomus
Svíčka Valoa Autumn
Vonná, sojová, s vůní bergamotu, doba hoření 45 h, počet knotů 1 ks, ø 9,5 cm, výška 9 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (2)
Na prodejně
Oblíbené
Esschert Design
Zahradní stolička
Zelená/hnědá, výška 40 cm
(51)
Skladem
889 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, zelenomodré, 90x140 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
889 Kč
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Bamford Gingham Check
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem/kostkované, zelené, 230x220 cm
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na dvoulůžko/prodloužený, na knoflíky, bavlněný, zelený, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousek
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Esschert Design
Pítko pro ptáčky
32,5x32,5 cm, výška 5,5 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na dvoulůžko/prodloužený, na knoflíky, bavlněný, černý, 240x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Metaltex
Regál na víno Barbera
Kovový, černý, počet lahví 50, černý, šířka 50 cm, výška 108 cm, hloubka 26 cm
(234)
Skladem
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, šedozelené, 90x140 cm
(31)
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Silky Soft
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, luxusní, saténové, šedé, 230x220 cm
(29)
Doručíme od 3. 11. 2026
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Green Gate
Obal na květináč Alice
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 14 cm
(1)
Skladem
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, žluté, 2x malý ručník (30x30)
(3)
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na dvoulůžko/prodloužený, na knoflíky, bavlněný, žlutý, 240x220 cm
Skladem
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 40x40 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
888 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Oblíbené
Cattara
Sada náčiní na grilování Grey Line
11 ks
(34)
Skladem
Poslední kousky
888 Kč
Do košíku
Do košíku
Holm
Nůž
Na zeleninu, z nerezové oceli, rukojeť: dřevo
(4)
Skladem
882 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
RIG-TIG
Termoláhev Drink-It
500 ml, z nerezové oceli, modrá
Doručíme od 16. 10. 2026
881 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
RIG-TIG
Termoláhev Drink-It
500 ml, z nerezové oceli, růžová
Doručíme od 16. 10. 2026
881 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
RIG-TIG
Termoláhev Drink-It
500 ml, z nerezové oceli, zelená
Doručíme od 16. 10. 2026
881 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Konvička na zalévání
Kovová, 1 l
(1)
Skladem
Poslední kousek
880 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Stanley
Termohrnek Café-To-Go Travel Mug Cream Gloss
350 ml, z nerezové oceli, krémový
(5)
Skladem
880 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Stanley
Termohrnek Café-To-Go Travel Mug Rose Quartz
350 ml, z nerezové oceli, světle růžový
(10)
Skladem
880 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
Stanley
Termohrnek Café-To-Go Travel Mug Black 2.0
350 ml, z nerezové oceli, černý
(24)
Skladem
880 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Přehoz Cosy
Z mikroplyše, krémový, 220x240 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Bianca
Povlečení Floral Toile
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s květinovým vzorem, béžové, 135x200 cm
(7)
Skladem
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 4 ks
Good Morning
Ručníky v sadě Plain
4 ks, froté, bavlněné, béžové, 50x100 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, béžové, 160x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (7)
Foutastic
Župan Cappa
Velikost L, bavlněný, béžový
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost (2)
Bianca
Povlečení Ophelia Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s květinovým vzorem, bílé/modré, 135x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Meadowsweet Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy/s květinovým vzorem, bílé/zelené, 200x200 cm
(46)
Skladem
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Premium
JUNA
Osuška Nuance
Froté, s příměsí bambusu, s geometrickými vzory/kostkovaná, bílá/modrá, 70x140 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Umbra
Koupelnový organizér Bellwood
Bílý, 30x20 cm, výška 23 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Umbra
Koupelnový organizér Pirouette
Na kosmetiku/otočný, plastový, bílý, ø 23 cm, výška 35 cm
(10)
Skladem
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
22
23
24
...
190
Načíst další