Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 514 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Star Trading
Lampion Lampion
Červený, látkový/plastový
(8)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, šalvějově zelený, 50x70 cm
(542)
Doručíme od 23. 10. 2026
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Premium
Sagaform
Lahev Ture
650 ml, cestovní, z recyklovaného plastu, žlutá
(1)
Skladem
Poslední kousky
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
JAHU collections
Dekorační polštář Amy
Sametový, žlutý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(239)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář
Na zip, 45x45 cm
(27)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jerry Fabrics
Dětská osuška Minnie "Red heart"
Bavlněná, červená, 70x140 cm
Skladem
298 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Gelová pera v sadě Star Wars
4 ks
(8)
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
La Rochére
Sklenička Abeille
240 ml, na víno
(25)
Doručíme od 20. 10. 2026
296 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Pantone
Poutko na klíče Light Yellow 600
Látkové, světle žluté
(73)
Skladem
Poslední kousek
296 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Purity
Bavlněná, modrá
(45)
Skladem
Poslední kousky
295 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Mac
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(2)
Skladem
295 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Maria Del Mar
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(2)
Skladem
295 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Theodore
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
295 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Tuana
6 ks, 320 ml, na whiskey
(3)
Skladem
Poslední kousek
294 Kč
49 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Ubrousek
Textilní, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(5)
Skladem
293 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Harry Potter Ron
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
Skladem
293 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Frozen
Fleecový, modrý, 35x35 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
292 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
LEGO®
Klíčenka se svítilnou Harry Potter Hermiona Granger
Plastová
(1)
Skladem
Poslední kousek
292 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Södahl
Prostírání Vista
Bavlněné, pratelné, kostkované, 33x48 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
292 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Södahl
Prostírání Vista
Bavlněné, pratelné, kostkované, 33x48 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
292 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Camilo
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
292 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, tmavě modrý, 40x60 cm
(70)
Skladem
Poslední kousky
292 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Vialli Design
Sklenice Cristallo
300 ml, na whiskey
(46)
Skladem
Poslední kousek
290 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč Indoor & Outdoor
Dřevěný, ø 29 cm, výška 8 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
290 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jerry Fabrics
Dětská osuška Lilo and Stitch "Ohana Blue"
Bavlněná, modrá, 70x140 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
290 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Stojan na květiny
Bambusový, ø 18 cm, výška 8,5 cm
(6)
Doručíme od 20. 10. 2026
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Green Gate
Kuchyňská rukavice
Bílá/zelená/růžová, 13x21 cm
(4)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Cuistot
Bavlněná, červená/černá, 18x40 cm, tepelná odolnost 250 °C
(2)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Holm
Utěrka
Bavlněná, modrá, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě
2 ks, bavlněné, modré, 20x20 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě
2 ks, bavlněné, růžové, 20x20 cm
(8)
Skladem
289 Kč
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Gingham
2 ks, bavlněné, khaki, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Gingham
2 ks, bavlněné, taupe, 50x70 cm
(3)
Skladem
289 Kč
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Gingham
2 ks, bavlněné, černé, 50x70 cm
(1)
Skladem
289 Kč
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Gingham
2 ks, bavlněné, koňakově hnědé, 50x70 cm
(1)
Skladem
289 Kč
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Gingham
2 ks, bavlněné, žluté, 50x70 cm
(3)
Skladem
289 Kč
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Gingham
2 ks, bavlněné, růžové, 50x70 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Green Gate
Ubrousek Kylie
Textilní, s puntíky, 40x40 cm
(52)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(7)
Doručíme od 20. 10. 2026
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Unipar
Svíčka Sweetness
Doba hoření 22 h, ø 7 cm
(1)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Unipar
Svíčka Sweetness
Doba hoření 22 h, ø 7 cm
(1)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Prostěradlo Botania
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, bílé/šedé, 90x190 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, bílé, 90x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Polly
2 ks, bílá, plastová, LED, na baterky, 8x8x16 cm
(8)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Dětský svačinový box Heritage Tube Map
Plastový, červený/krémový
(1)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Mepal
Dětský svačinový box L.O.L. Surprise
S vidličkou, plastový, růžový/tyrkysový, 300 ml
(10)
Skladem
Poslední kousek
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětská osuška Lilo and Stitch
Bavlněná, fialová, 70x140 cm
(10)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
1
...
55
56
57
...
95
Načíst další