20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Filtry
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Nova Luce
Stolní lampa Liesa
Matně černá, skleněná, LED, ø14x39 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
4 255 Kč
s kódem
5 319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Nova Luce
Stolní lampa Perla
Bílá/ve zlaté barvě, skleněná, LED, ø12x31 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
4 027 Kč
s kódem
5 034 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Premier Housewares
TV stolek Sherman
Z MDF, černý, šířka 120 cm, výška 52 cm, hloubka 38 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
4 079 Kč
s kódem
5 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Moonia
Matrace WESTIN SPRING
90x200 cm, tvrdá, pružinová, antialergenní/zónová/termoregulační, z paměťové pěny/s taštičkovými pružinami/z gelové pěny, tloušťka 30 cm, nosnost 110 kg
(3)
Doručíme od 29. 10. 2026
15 396 Kč
s kódem
19 245 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (6)
ELTAP
Rohová pohovka Gomsi
Sametová, polohovací/rozkládací/s úložným prostorem, levý roh/s lenoškou, šedá, trojmístná, šířka 228 cm, hloubka 165 cm, hloubka sedáku 64 cm
(1)
Doručíme od 27. 10. 2026
33 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Materiál čalounění (2)
+ Roh a tvar (2)
Premium
-20 % s kódem
UMAGE
Stojací lampa Omni Floor
V mosazné barvě, ocelová, LED, stmívatelná
Doručíme od 21. 10. 2026
12 639 Kč
s kódem
15 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Kähler Design
Stojánky na vajíčka v sadě Hammershøi
2 ks, porcelánové, bílé
(3)
Doručíme od 16. 10. 2026
589 Kč
s kódem
736 Kč bez kódu
368 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Šálek Duo
Kameninový, tmavě zelený, 270 ml
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Materasso
Rošt MASIV
180x200 cm, laťkový, nepolohovatelný, nosnost 120 kg
Doručíme od 27. 10. 2026
2 649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (8)
-20 % s kódem
Brabantia
Odpadkový koš Bo Touch Bin
Dotykový, ocelový, béžový, 36 l
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
4 039 Kč
s kódem
5 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Woodman
Knihovna Camden Herringbone
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha, v přírodní barvě, šířka 90 cm, výška 150 cm, hloubka 32 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
11 400 Kč
s kódem
14 250 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bizzotto
Křeslo Aisha
Béžové, výška sedáku 44 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
8 594 Kč
s kódem
10 742 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
House Nordic
Police Villa
Patrová, bambusová, povrchová úprava: olej, v přírodní barvě, šířka 50 cm, výška 102 cm, hloubka 25 cm
(3)
Doručíme od 16. 10. 2026
1 775 Kč
s kódem
2 219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Agnella
Koberec Ros
Vlněný, se střední délkou vlasu, šedý, 160x240 cm
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
18 159 Kč
s kódem
22 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Přehoz Raschel Velvet
Z mikroplyše, žlutý, 200x240 cm
(9)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 002 Kč
s kódem
1 253 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Premium
Blomus
Odkládací stolek Toru
Keramický, šedý, ø 33 cm, výška 44 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
3 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Zahradní židle Zivia
Stohovatelná, krémová/taupe, šířka 54 cm, výška 81 cm, hloubka 65 cm
Doručíme od 7. 12. 2026
2 839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Marckeric
Knihovna Alabama
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, černá/v přírodní barvě, šířka 88 cm, výška 175 cm, hloubka 35 cm
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
5 324 Kč
s kódem
6 655 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Spirella
Odpadkový koš Aliya
Na tříděný odpad/nášlapný, ocelový, matně černý, 2x30 l
Doručíme od 13. 10. 2026
4 648 Kč
s kódem
5 810 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Light & Living
Odkládací stolek Sella
Terrazzo, krémový, ø 32 cm, výška 47 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
4 159 Kč
s kódem
5 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Mauro Ferretti
Závěsné svítidlo Uter
Ve zlaté barvě, kovové, LED, 20x80x120 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
4 079 Kč
s kódem
5 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
TemaHome
TV stolek Nara
V dekoru betonu, z MDF/z voštinové desky, povrchová úprava: melamin/povrchová úprava: barva, černý/šedý, šířka 175 cm, výška 52 cm, hloubka 51 cm
Doručíme od 19. 11. 2026
14 399 Kč
s kódem
17 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
noo.ma
Jídelní židle Toli
Stohovatelná, z dubového dřeva, v přírodní barvě
Doručíme od 19. 10. 2026
8 637 Kč
s kódem
10 796 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Universal
Koberec Sprinty Toscanella
Syntetický, s nízkým vlasem, 52x100 cm
(5)
Doručíme od 29. 10. 2026
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Cosmopolitan Design
Rohová pohovka Treno
Žinylková, levý roh/s lenoškou, krémová, dvoumístná, šířka 180 cm, hloubka 164 cm, hloubka sedáku 65 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
30 079 Kč
s kódem
37 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (4)
-20 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě So Soft Satin Stripe
4 ks, saténové, zakládací, 75x50 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
137 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě So Soft Satin Stripe
4 ks, saténové, zakládací, 75x50 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
137 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
OYOY Mini
Dětský koš na hračky Foxy
Látkový, s potiskem, béžový, ø 38x54 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
490 Kč
s kódem
612 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
OYOY Mini
Dětské koše na hračky v sadě Bear & Rabbit
2 ks, z mořské trávy, s potiskem, v přírodní barvě, ø 28,5x49,5 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
3 331 Kč
s kódem
4 164 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Makamii
Rohová pohovka Leila
Žinylková, rozkládací/s úložným prostorem, do "U", béžová, vícemístná, šířka 317 cm, hloubka 162 cm, hloubka sedáku 60 cm
(4)
Doručíme od 13. 11. 2026
48 239 Kč
s kódem
60 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Materiál čalounění (2)
+ Roh a tvar (4)
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Zahradní konferenční stolek
Kulatý, ø 60 cm, výška 30 cm
(1)
Doručíme od 7. 12. 2026
5 782 Kč
s kódem
7 228 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Novinka
Meowbaby
Pěnové hřiště
Z materiálu bouclé, se snímatelným potahem, počet kusů v balení 3 ks, světle šedé, 88x90 cm, výška 27 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
3 999 Kč
s kódem
4 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Novinka
Meowbaby
Pěnové hřiště
Manšestrové, se snímatelným potahem, počet kusů v balení 3 ks, béžové, 45x143 cm, výška 30 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
3 199 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Novinka
Meowbaby
Bazének s míčky
Manšestrový, se snímatelným potahem, khaki, ø 90 cm, výška 30 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
4 399 Kč
s kódem
5 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódem
noo.ma
Dvoulůžková postel Eton Basic
200x200 cm, s roštem, čalouněná, ocelová, povrchová úprava: práškový lak, černá
Doručíme od 20. 10. 2026
32 940 Kč
s kódem
41 175 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (3)
Premium
-20 % s kódem
noo.ma
Dvoulůžková postel Eton Basic
180x200 cm, s roštem, čalouněná, ocelová, povrchová úprava: práškový lak, bílá
Doručíme od 20. 10. 2026
32 940 Kč
s kódem
41 175 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (3)
+ Příslušenství (2)
Premium
-20 % s kódem
noo.ma
Dvoulůžková postel Eton
200x200 cm, s nebesy, s roštem, čalouněná, ocelová, povrchová úprava: práškový lak, černá/béžová
Doručíme od 20. 10. 2026
39 940 Kč
s kódem
49 925 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Příslušenství (2)
+ Rozměr (4)
Premium
-20 % s kódem
noo.ma
Dvoulůžková postel Eton
180x200 cm, bez čela/s nebesy, s roštem, ocelová, povrchová úprava: práškový lak, černá
Doručíme od 20. 10. 2026
32 960 Kč
s kódem
41 200 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Příslušenství (2)
+ Rozměr (4)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Koupelnová předložka Bobble
Pratelná, zelená, 50x80 cm
(38)
Doručíme od 3. 11. 2026
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
-20 % s kódem
Karup
Pohovka Unwind
Rozkládací, futonová, světle hnědá, trojmístná, šířka 218 cm, hloubka 92 cm, hloubka sedáku 70 cm
(6)
Doručíme od 16. 10. 2026
19 305 Kč
s kódem
24 131 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Materiál čalounění (2)
-20 % s kódem
Novinka
Universal
Běhoun Ricci Telesas
Syntetický, bez vlasu, 52x100 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Novinka
Universal
Běhoun Ricci Loop
Syntetický, bez vlasu, 52x200 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
703 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Novinka
Universal
Běhoun Ricci Loop
Syntetický, bez vlasu, 52x100 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Koberec Marely
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, béžový, 160x230 cm
(3)
Doručíme od 11. 12. 2026
6 169 Kč
s kódem
7 711 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Universal
Vnitřní a venkovní koberec Samara
Syntetický, s nízkým vlasem, 80x150 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
2 631 Kč
s kódem
3 289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premium
-20 % s kódem
UMAGE
Stropní svítidlo Asteria Up
Krémové, kovové, LED, ø43x17 cm
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
8 279 Kč
s kódem
10 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Meise Möbel
Dětská postel Cool
120x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, manšestrová, s USB portem, antracitová
(1)
Doručíme od 2. 11. 2026
16 814 Kč
s kódem
21 018 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (3)
+ Typ (2)
-20 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní koberec Dhaka
Syntetický, bez vlasu, v přírodní barvě, 160x230 cm
(9)
Doručíme od 19. 10. 2026
2 992 Kč
s kódem
3 740 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
1
...
878
879
880
...
1105
Načíst další