-15 % na svítidla s kódem SVITIDLA15 | Ušetřete ještě dnes →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Dárky pro babičku

Praktický dárek, nebo pozornost od srdce? Na Bonami najdete víc než 200 tipů na dárky pro aktivní, elegantní, starostlivou i zvídavou babičku. Najděte si chvíli s partnerem i dětmi a zamyslete se, co by se vaší babičce nejvíc líbilo. Určitě vybere správně. V každém případě jsme si jistí, že největší úsměv na rtech jí vykouzlí to, že jste nezapomněli na důležité datum.

Tipy na dárky pro babičku

Překvapte babičku originálním dárkem k narozeninám, svátku nebo třeba jen tak. Máme pro vás spoustu tipů, díky kterým jí vykouzlíte úsměv na rtech. Stačí si vzpomenout, co ji baví a co má ráda. Na Bonami najdete krásné dárky pro babičky cestovatelky, kuchařky i nadšené zahradnice.

Nejlepší dárky pro babičku kuchařku

Je vaše babička vášnivá kuchařka nebo pekařka? Nadělte jí něco, co jí usnadní práci v kuchyni. Babiččina bábovka bude ještě krásnější díky originálním formám na bábovku a oblíbená svíčková se bude babičce snadněji vařit v novém hrnci. Babičku kuchařku jistě potěší také nová sada nádobí, kuchyňská zástěra, ale i kuchyňský robot, který oddře většinu těžké práce za ni. Tito šikovní pomocníci představují skvělý dárek pro babičku k narozeninám, svátku i k Vánocům.

Dárky pro babičku zahradnici

Pokud vaše babička tráví svůj čas především péčí o zahrádku, není nic vhodnějšího, než ji obdarovat novým zahradnickým náčiním nebo jí pořídit nové samozavlažovací květináče. Radost babičce uděláte i pěknými zahradními dekoracemi nebo novým zahradním nábytkem, ve kterém se bude po náročné práci moct uvelebit, odpočinout si a kochat se pohledem na své výtvory.

Tipy na dárky pro babičku k odpočinku

Každá babička si ve svém věku zaslouží co nejvíce odpočívat. Ať už tedy vybíráte dárek pro babičku k 80., 70. nebo 60. narozeninám, rozhodně nešlápnete vedle s heboučkým plédem. Babičku jistě potěší i kvalitní svíčka ze sojového vosku nebo difuzér, který vyplní domov příjemnou vůní. Pro ještě intenzivnější relaxaci můžete babičce pořídit křeslo s podnožkou, ze kterého bude ráda sledovat oblíbené seriály.

A pokud vybíráte originální dárek pro babičku a dědu zároveň, vsaďte na gramofon, ze kterého budou moci společně poslouchat své oblíbené hity z mládí.

Dárky pro babičku

Dárky pro elegantní babičku

Každá žena o sebe ráda pečuje, a to v každém věku. Překvapte tedy svou babičku dárkem, díky kterému si bude připadat krásná. Chcete-li babičce dopřát tu nejlepší péči, darujte jí kosmetickou sadu nebo set na manikúru či pedikúru. Stejně tak nic nepokazí:

Dárky pro budoucí babičku

Nevíte si rady s výběrem dárku pro budoucí babičku? Zvolte praktický dárek. Takovým může být například dětská postýlka na občasné přespání budoucího vnoučátka nebo designová lampa a křeslo, ve kterém bude babička po večerech předčítat dětem pohádky. Originální dárek pro nastávající babičku jsou také hodinky, na které můžete nechat ze zadní strany vyrýt datum narození a jméno narozeného vnoučete.

DIY dárek pro babičku

I vyrobený dárek pro babičku má své kouzlo. Neváhejte a zkuste vytvořit osobní dárek, kterým si babička ozdobí svou domácnost. Co třeba zarámovaná rodinná fotografie, nástěnný kalendář s rodinnými příslušníky nebo album s fotkami a popisky? Takové dárky jsou nenahraditelné.