-15 % na koberce s kódem KOBERCE15 | Už jen do půlnoci →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Dárky pro bratra

Super dárek pro bráchu od nejlepšího sourozence na světě najdete na Bonami! Od drobností až po velká překvapení pro mladšího i staršího bratra. Projděte si všechny tipy a vyberte podle zájmů, vkusu, nebo podle toho, co právě potřebuje. Mrkněte se na dárky pro teenagery, kde najdete nejrůznější nápady rozdělené podle věku.

Shop the look

Tipy na dárek pro bratra

S dárkem pro mladšího nebo staršího bratra si už nemusíte lámat hlavu. Připravili jsme pro vás řadu tipů, které vám pomohou najít ten pravý pro puberťáka i bráchu 20 nebo 30+. Pokud hledáte dárek pro staršího bratra, rovnou přejděte do kategorie Dárky pro muže.

Dárek pro bratra – 12 let

Při výběru dárku pro mladšího bratra zpravidla nešlápnete vedle se zábavnou deskovkou, míčem, koloběžkou, nebo fantasy knížkou. Sázkou na jistotu je počítačová hra oblíbeného žánru nebo společný výlet za klučičím dobrodružstvím, třeba odpoledne na motokárách.

Další tipy:

Chce to víc nápadů? Podívejte se na stránku Dárky pro kluky, kde najdete nápady pro chlapce od 1 roku do 18 let.

Dárek pro bratra – 15 let

Trefit se do správného dárku pro bratra v pubertálním věku může být pěkná výzva, když si ale zmapujete jeho zájmy a trendy mezi kluky v jeho věku, určitě zabodujete.

Pokud je sportovec, zaměřte se na sportovní vybavení. Mohou to být činky, hrazda nebo třeba permanentka do fitka. Hudebního nadšence zase potěší lístky na koncert, kytara (nebo jiný hudební nástroj) nebo přenosný repráček.

Další tipy:

Dárek pro bratra – 20 let

Ať už hledáte skvělý dárek pro bratra k významným 18. či 20. narozeninám, nebo chcete jen něco menšího třeba k svátku, zkuste vsadit na vybavení do prvního pronájmu. Sedací vak, povlečení na postel, pracovní židle, vybavení do kuchyně (třeba sada skleniček na whiskey) budou fungovat.

Má-li toulavé boty, ocení promakané outdoorové vybavení jako stan, ešus či spacák.

Další tipy:

  • stylový batoh

  • výbava na kempování a stanování
  • reproduktory, powerbanka nebo sluchátka
  • doplňky k počítači
  • hra na herní konzoli
  • vtipné ponožky
  • fotoaparát
  • kápézetka – vyrobit ji můžete i doma podle toho, jaké aktivity má váš bratr rád

Dárek pro bratra - 30 let

Pídíte-li se po tom, čím obdarovat třicetiletého bratra, můžete zvolit univerzální dárek jako láhev kvalitního vína či vinné příslušenství. V tomto věku by mohl také ocenit služby Bonami interiérového designéra. Pokud mu chcete dopřát trochu dobrodružství, zařiďte mu zážitek v podobě kurzu přežití v divočině.

Při výběru se zaměřte hlavně na jeho životní styl. Někoho potěší luxusní parfém, jiného kurz vaření.

Další tipy:

Dárek pro bratra k Vánocům

Co bratrovi k Vánocům? Něco, čím podpoříte jeho záliby a sny. A zatímco mladší bratr bude toužit spíše po technologických vychytávkách, staršímu udělají radost hlavně zážitky. Ale na druhou stranu, co by to bylo za Vánoce, kdyby se pod stromečkem neobjevily měkkouši. Takže ani vtipné ponožky a kvalitní svetry nesmí chybět.

Více tipů pro „Ježíška“ najdete v kategorii Vánoční dárky pro muže a Vánoční dárky pro děti.