-15 % na koberce s kódem KOBERCE15 | Ušetřete ještě dnes →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Dárky pro kamaráda

Originální, nebo praktický? Měkouš, nebo tvrďák? Pokud hledáte dárek pro kamaráda, a nic vás nenapadá, jste na správné adrese. Na Bonami najdete více než 200 tipů na dárky, které udělají vašemu kamarádovi radost. Ať už má rád dobré jídlo, sport, cestování, pohodlí nebo je fanouškem bytového designu.

Shop the look

Dárky pro kamaráda

Vybrat dárek pro kamaráda by měla být hračka. Přeci jen se dobře znáte a možná vás spojuje i nějaký společný zájem. Ať už jste nadšení sportovci, nebo muzikanti, mít v záloze pár nápadů navíc se vždycky hodí.

Nejoblíbenější dárky a překvapení

Co může být lepším dárkem pro kamaráda než společně strávený čas? Naplánujte třeba zajímavý program s dobrým jídlem a pitím, víkendový výlet nebo piknik. Pokud chcete pořádné překvapení, buďte originální. Co takhle zařídit dobrodružný kurz přežití v divočině nebo sestříhat video z vašich společných zážitků?

Další tipy:

Dárek pro kamaráda k 30. narozeninám

Kamarádovi kulatiny si žádají trochu pompéznosti. Překvapte ho tajnou párty –⁠⁠⁠ vše pro její přípravu najdete v kategorii Oslavy a dárky.

Jako dárek dobře zafunguje třeba:

Vánoční dárek pro kamaráda

Když vybíráte dárek pro kamaráda k Vánocům, vezměte v potaz jeho zájmy a přání. Je to nadšený sportovec a budováním svalů tráví každou volnou chvíli? Předplaťte mu vstupy do fitka. Je-li fanda do muziky, ocení zase lístky na koncert nebo voucher na nákup potřeb pro hudebníky.

Další tipy:

Pořád ještě nemáte ideální překvapení pro kamaráda? Podívejte se také do kategorie Vánoční dárky pro muže, kde najdete další inspiraci.

Vtipné a levnější dárky: Maličkosti, které zabodují

Pokud chcete dárkem pobavit, zkuste se při výběru zamyslet nad tím, u čeho kamarád ocení nadsázku. Je to kutil a zároveň si potrpí na dobré jídlo? Vytvořte pro něj jeho vlastní kápézetku. Do krabičky poslední záchrany schovejte jeho oblíbenou značku piva a jiné dobroty.

Další tipy: