Předvánoční výprodej -20 % a více na 10 000+ produktů | Ušetřete →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Vánoční dárky pro muže

I muži se na Vánoce těší a jsou zvědaví, co pod stromečkem najdou. Připravte mu letos překvapení, na které bude rád vzpomínat. A pokud nevíte, kde začít, projděte si naše tipy na vánoční dárky pro muže, kde najdete inspiraci na věci pro tatínka, manžela, kamaráda i bratra. Vaši objednávku vám rychle doručíme až domů, nebo na jedno ze 7000+ výdejních míst po celé ČR.

Shop the look

Vánoční dárky pro muže

Pořídit dárek pro partnera, bratra nebo tatínka může být těžký úkol. Tvrdí, že nic nepotřebují, a to, po čem touží, si často pořídí sami. Co tedy vybrat? Mezi našimi tipy určitě najdete dárek, se kterým zabodujete.

Jak vybrat vánoční dárek pro muže

 • Sledujte, co ho baví, o čem mluví, jak tráví svůj volný čas. To vás navede správným směrem.
 • Bavte se s ním o jeho koníčcích. Přitom se zeptejte, jaké vybavení mu chybí, co si plánuje pořídit, ale delší dobu to odkládá.
 • Zajímejte se o jeho plány na příští víkendy a popracovní činnosti. To vám napoví, čím právě žije.
 • Zkuste vyzvědět pár tipů u jeho ženy, maminky nebo přátel. Určitě se jim během roku o něčem zmínil.

Vánoční dárky pro muže sportovce

Má rád jeden konkrétní sport? Vsaďte na lístky na utkání, sportovní vybavení nebo mu dopřejte něco pro relax po výkonu. Pokud je obecně rád aktivní a často zkouší nové věci, zabodujete s dárkovým poukazem na neobvyklý sport nebo zážitek. Z Bonami nabídky mu nejspíš sednou:

Vánoční dárky pro muže, který miluje cestování

Rád jezdí na výlety, miluje túry po horách, nebo ho naopak lákají třeba evropská města? Pořiďte mu cestovní výbavu nebo dárek, který uchová památku na jeho výpravy:

Dárky pro fajnšmekry

Pokud si váš tatínek, manžel nebo bratr rádi vychutnávají dobré jídlo a pití, určitě zabodujete s věcmi z těchto kategorií:

Dárky pro pohodáře

Každý chlap má rád svoji pohodu. Využijte toho a zkuste mu na zahradě nebo doma udělat udělat koutek jen pro něj:

Drobnosti pod stromeček

Pod stromečkem nemusí být jen velké dárky. Jistě potěší i drobnost, jako například:

Dárky na poslední chvíli

Ježíšek už stojí skoro za dveřmi a na objednávky na internetu nebo pochůzky po obchodech už je pozdě? Nic není ztraceno. Darujte třeba:

 • Vlastnoručně vyrobený poukaz, díky kterému pro něj zařídíte něco, co má rád. Mohou to být snídaně do postele, masáž, škrábání na zádech, můžete se nabídnout a vzít za něj po určitou dobu nějaké domácí práce a podobně.
 • Předplatné časopisu o motorkách, běhání, cestování, sportu, autech, historii. Záleží na tom, co ho baví.
 • Lístky na koncert, sportovní utkání, do divadla nebo třeba do muzea arkádových her.
 • Vsaďte na jedlé dárky. Pořiďte hezkou sklenici s víkem a naložte mu třeba hermelín, utopence nebo připravte jinou dobrotu.
 • Poukaz na Bonami návrh interiéru. Stylový dárek, který rozhodně nevypadá jako pořizovaný na poslední chvíli. Za 3 500 Kč můžete dát manželovi nebo třeba tatínkovi nový návrh pracovny, ložnice, terasy, obýváku nebo jiného oblíbeného místa v domě či bytě.

3 dárky, které muži pod stromeček rozhodně nekupovat

 • Oblečení, které se líbí vám, a ne jemu. Vánoce nejsou příležitost ke změně šatníku vašeho partnera, tatínka či bratra.
 • Praktické věci na údržbu domácnosti. Stejně jako ženy si nepřejí dostávat věci na úklid, ani muži nechtějí pod stromečkem najít nový mop. Výjimkou jsou pouze takové věci, které patří k jeho zálibám (nářadí pro kutila a podobně).
 • Dárky, které by ho mohly urazit. Osobní váhu nebo permanentku do posilovny, protože mu narostlo bříško, nechce k Vánocům dostat žádný muž.