Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Židle
Jídelní židle
Jídelní židle
...
Židle
Jídelní židle
Levné jídelní židle v sadě
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Materiál
Cena
Typ
+ Další (14)
Ano
269 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní křesla v sadě Harbo
2 ks, s područkami, čalouněná, sametové, černá
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
5 269 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
3 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní křesla v sadě Harbo
2 ks, s područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, hnědá
(11)
Doručíme od 23. 10. 2026
5 312 Kč
s kódem
6 249 Kč bez kódu
3 125 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Saula
2 ks, stohovatelné, čalouněné, z umělé (eko) kůže, tmavě zelené
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
5 354 Kč
s kódem
6 299 Kč bez kódu
3 150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Saula
2 ks, stohovatelné, čalouněné, z umělé (eko) kůže, béžové
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
5 354 Kč
s kódem
6 299 Kč bez kódu
3 150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Nolan Stripe
2 ks, s područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, tmavě šedá
(6)
Doručíme od 16. 10. 2026
5 482 Kč
s kódem
6 449 Kč bez kódu
3 225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Adriana
2 ks, stohovatelné, čalouněné, béžové/v přírodní barvě
(3)
Skladem
Poslední kousky
5 524 Kč
s kódem
6 499 Kč bez kódu
3 250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Adriana
2 ks, stohovatelné, čalouněné, černé/taupe
(1)
Skladem
Poslední kousky
5 524 Kč
s kódem
6 499 Kč bez kódu
3 250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Nolan Stripe
2 ks, s područkami, čalouněná, sametové, šedá
(6)
Skladem
Poslední kousky
5 652 Kč
s kódem
6 649 Kč bez kódu
3 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Nolan Stripe
2 ks, s područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, hnědá
(6)
Skladem
Poslední kousek
5 652 Kč
s kódem
6 649 Kč bez kódu
3 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Nolan Stripe
2 ks, s područkami, čalouněná, sametové, tmavě modrá
(1)
Skladem
Poslední kousky
5 652 Kč
s kódem
6 649 Kč bez kódu
3 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Nolan Square
2 ks, s područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, hnědá
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 652 Kč
s kódem
6 649 Kč bez kódu
3 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Nolan Square
2 ks, s područkami, čalouněná, sametové, tmavě modrá
(1)
Skladem
Poslední kousky
5 652 Kč
s kódem
6 649 Kč bez kódu
3 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Nolan Square
2 ks, s područkami, čalouněná, sametové, šedá
(4)
Doručíme od 16. 10. 2026
5 652 Kč
s kódem
6 649 Kč bez kódu
3 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Nolan Square
2 ks, s područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, tmavě šedá
(4)
Doručíme od 16. 10. 2026
5 652 Kč
s kódem
6 649 Kč bez kódu
3 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 2 ks
WOOOD
Jídelní křesla v sadě Jelle
2 ks, s područkami, čalouněná, sametové, černá
(4)
Doručíme od 23. 10. 2026
6 690 Kč
3 345 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Patricia
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, šedé
(4)
Doručíme od 27. 10. 2026
5 694 Kč
s kódem
6 699 Kč bez kódu
3 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Støraa
Jídelní židle v sadě Oita
2 ks, čalouněné, tmavě šedé
Doručíme od 22. 10. 2026
5 694 Kč
s kódem
6 699 Kč bez kódu
3 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní křesla v sadě Ansu
2 ks, čalouněná, v terakotové barvě
Skladem
Poslední kousky
5 737 Kč
s kódem
6 749 Kč bez kódu
3 375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní křesla v sadě Ansu
2 ks, čalouněná, béžová
Skladem
Poslední kousek
5 737 Kč
s kódem
6 749 Kč bez kódu
3 375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Lia
2 ks, čalouněné, zelené
Skladem
Poslední kousek
5 737 Kč
s kódem
6 749 Kč bez kódu
3 375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní křesla v sadě Ansu
2 ks, čalouněná, šedá
Doručíme od 22. 10. 2026
5 737 Kč
s kódem
6 749 Kč bez kódu
3 375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Lia
2 ks, čalouněné, světle šedé
Doručíme od 22. 10. 2026
5 737 Kč
s kódem
6 749 Kč bez kódu
3 375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní křesla v sadě Ansu
2 ks, čalouněná, zelená
Doručíme od 22. 10. 2026
5 737 Kč
s kódem
6 749 Kč bez kódu
3 375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní křesla v sadě Amorim
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, z textilie bouclé, bílá
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
5 779 Kč
s kódem
6 799 Kč bez kódu
3 400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Adriana
2 ks, stohovatelné, čalouněné, zelené/v přírodní barvě
(3)
Skladem
Poslední kousky
5 822 Kč
s kódem
6 849 Kč bez kódu
3 425 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Adriana
2 ks, stohovatelné, čalouněné, červené/v přírodní barvě
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
5 822 Kč
s kódem
6 849 Kč bez kódu
3 425 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Sierra
2 ks, čalouněné, hnědé
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 864 Kč
s kódem
6 899 Kč bez kódu
3 450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Sierra
2 ks, čalouněné, tmavě šedé
(9)
Skladem
Poslední kousek
5 864 Kč
s kódem
6 899 Kč bez kódu
3 450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Selina
2 ks, čalouněné, krémové
Skladem
Poslední kousky
5 949 Kč
s kódem
6 999 Kč bez kódu
3 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Sierra
2 ks, čalouněné, sametové, černé
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
5 949 Kč
s kódem
6 999 Kč bez kódu
3 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Aira
2 ks, černé
Doručíme od 22. 10. 2026
5 949 Kč
s kódem
6 999 Kč bez kódu
3 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Støraa
Jídelní židle v sadě Wilma
2 ks, čalouněné, sametové, matné, hnědé
(1)
Skladem
Poslední kousky
5 992 Kč
s kódem
7 049 Kč bez kódu
3 525 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Maori
2 ks, čalouněné, matné, krémové
Doručíme od 22. 10. 2026
6 034 Kč
s kódem
7 099 Kč bez kódu
3 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní křesla v sadě Amorim
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, z textilie bouclé, hnědá
Doručíme od 23. 10. 2026
6 034 Kč
s kódem
7 099 Kč bez kódu
3 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Maori
2 ks, čalouněné, matné, béžové
Doručíme od 22. 10. 2026
6 077 Kč
s kódem
7 149 Kč bez kódu
3 575 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Maura
2 ks, čalouněné, z umělé (eko) kůže, tmavě zelené
Skladem
Poslední kousky
6 204 Kč
s kódem
7 299 Kč bez kódu
3 650 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Støraa
Jídelní židle v sadě Oita
2 ks, čalouněné, bílé
Doručíme od 22. 10. 2026
6 247 Kč
s kódem
7 349 Kč bez kódu
3 675 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Eleanor
2 ks, čalouněná, krémová
(3)
Skladem
6 289 Kč
s kódem
7 399 Kč bez kódu
3 700 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní židle v sadě Ciselia
2 ks, čalouněné, žinylkové, matné, béžové
(84)
Skladem
6 332 Kč
s kódem
7 449 Kč bez kódu
3 725 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Sada (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Sierra
2 ks, čalouněné, sametové, tmavě zelené
(6)
Skladem
Poslední kousek
6 332 Kč
s kódem
7 449 Kč bez kódu
3 725 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Holly
4 ks, čalouněné, černé
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 332 Kč
s kódem
7 449 Kč bez kódu
1 862 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Jídelní židle v sadě Marlo
2 ks, stohovatelné, čalouněné, z textilie bouclé, krémové
Skladem
6 374 Kč
s kódem
7 499 Kč bez kódu
3 750 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní židle v sadě Teslin
2 ks, kovové, z umělé (eko) kůže, hnědé
(2)
Doručíme od 16. 10. 2026
6 374 Kč
s kódem
7 499 Kč bez kódu
3 750 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Holly
4 ks, čalouněné, v hořčicové barvě
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 374 Kč
s kódem
7 499 Kč bez kódu
1 875 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Holly
4 ks, čalouněné, světle šedé
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 374 Kč
s kódem
7 499 Kč bez kódu
1 875 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Jídelní židle v sadě Marlo
2 ks, stohovatelné, čalouněné, sametové, khaki
Doručíme od 29. 10. 2026
6 374 Kč
s kódem
7 499 Kč bez kódu
3 750 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Holly
4 ks, čalouněné, hnědé
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 374 Kč
s kódem
7 499 Kč bez kódu
1 875 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Adaya
2 ks, čalouněné, sametové/manšestrové, zelené
Doručíme od 22. 10. 2026
6 417 Kč
s kódem
7 549 Kč bez kódu
3 775 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
2
3
4
5
6
Načíst další
Související kategorie
Jídelní stoly
Podsedáky na židle
Oblíbené filtry
Jídelní židle dekor dub
Moderní jídelní židle
Bílé jídelní židle
Šedé jídelní židle
Jídelní židle v sadě
Dřevěné jídelní židle
Kovové jídelní židle
Plastové jídelní židle
Polstrované jídelní židle
Jídelní židle s područkami
Kožené jídelní židle