Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Židle
Jídelní židle
Jídelní židle
...
Židle
Jídelní židle
Jídelní židle v sadě
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Materiál
Cena
Typ
+ Další (14)
Ano
269 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní židle v sadě Ciselia
2 ks, čalouněné, žinylkové, matné, béžové
(84)
Skladem
6 332 Kč
s kódem
7 449 Kč bez kódu
3 725 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Sada (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Batilda
2 ks, čalouněné, béžové
(67)
Skladem
8 414 Kč
s kódem
9 899 Kč bez kódu
4 950 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Eleanor
2 ks, čalouněná, krémová
(3)
Skladem
6 289 Kč
s kódem
7 399 Kč bez kódu
3 700 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Elk
2 ks, s područkami, čalouněná, žinylková, béžová
(2)
Skladem
11 134 Kč
s kódem
13 099 Kč bez kódu
6 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Elk
2 ks, s područkami, čalouněná, žinylková, krémová
(3)
Skladem
Poslední kousky
11 134 Kč
s kódem
13 099 Kč bez kódu
6 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní křesla v sadě Ansu
2 ks, čalouněná, v terakotové barvě
Skladem
Poslední kousky
5 737 Kč
s kódem
6 749 Kč bez kódu
3 375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Adriana
2 ks, stohovatelné, čalouněné, béžové/v přírodní barvě
(3)
Skladem
Poslední kousky
5 524 Kč
s kódem
6 499 Kč bez kódu
3 250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Actona
Jídelní židle v sadě Batilda
2 ks, čalouněné, z umělé (eko) kůže, koňakově hnědé
(65)
Skladem
8 499 Kč
s kódem
9 999 Kč bez kódu
5 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bonami Essentials
Jídelní židle v sadě Moseby
2 ks, čalouněné, matné, světle hnědé
(8)
Skladem
Poslední kousek
2 549 Kč
s kódem
2 999 Kč bez kódu
1 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Nolan Stripe
2 ks, s područkami, čalouněná, sametové, šedá
(6)
Skladem
Poslední kousky
5 652 Kč
s kódem
6 649 Kč bez kódu
3 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Middelfart
2 ks, čalouněné, sametové, tmavě zelené
(14)
Skladem
Poslední kousky
4 156 Kč
s kódem
4 889 Kč bez kódu
2 445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bonami Essentials
Jídelní židle v sadě Lissy
2 ks, čalouněné, žluté
(47)
Skladem
Poslední kousek
2 779 Kč
s kódem
3 269 Kč bez kódu
1 635 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Batilda
2 ks, otočné, čalouněné, krémové
(4)
Skladem
Poslední kousek
6 714 Kč
s kódem
7 899 Kč bez kódu
3 950 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bonami Essentials
Jídelní židle v sadě Lissy
2 ks, čalouněné, tmavě šedé
(34)
Skladem
2 634 Kč
s kódem
3 099 Kč bez kódu
1 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Daia
4 ks, čalouněné, matné, zelené
Skladem
Poslední kousek
12 834 Kč
s kódem
15 099 Kč bez kódu
3 775 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Elk
2 ks, s područkami, čalouněná, žinylková, béžová
(1)
Skladem
Poslední kousek
11 134 Kč
s kódem
13 099 Kč bez kódu
6 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Luna
4 ks, čalouněné, béžové
(2)
Skladem
Poslední kousky
7 607 Kč
s kódem
8 949 Kč bez kódu
2 237 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní židle v sadě Kirkland
2 ks, matné, zelené
(1)
Skladem
Poslední kousek
4 249 Kč
s kódem
4 999 Kč bez kódu
2 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bonami Essentials
Jídelní židle v sadě Moseby
2 ks, čalouněné, matné, tmavě šedé
(11)
Skladem
2 532 Kč
s kódem
2 979 Kč bez kódu
1 490 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Adriana
2 ks, stohovatelné, čalouněné, zelené/v přírodní barvě
(3)
Skladem
Poslední kousky
5 822 Kč
s kódem
6 849 Kč bez kódu
3 425 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní židle v sadě Helda
2 ks, čalouněné, žinylkové, béžové
(4)
Skladem
Poslední kousek
9 121 Kč
s kódem
10 731 Kč bez kódu
5 366 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Ilsa
2 ks, čalouněná, krémová
(5)
Skladem
Poslední kousky
6 799 Kč
s kódem
7 999 Kč bez kódu
4 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Yuri
2 ks, s područkami, čalouněná, béžová
Skladem
Poslední kousky
7 139 Kč
s kódem
8 399 Kč bez kódu
4 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Marilla
2 ks, otočná, čalouněná, žinylková, matná, krémová
(1)
Skladem
Poslední kousek
11 474 Kč
s kódem
13 499 Kč bez kódu
6 750 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bonami Essentials
Jídelní židle v sadě Moseby
2 ks, čalouněné, sametové, matné, černé
(7)
Skladem
2 549 Kč
s kódem
2 999 Kč bez kódu
1 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Nolan Stripe
2 ks, s područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, hnědá
(6)
Skladem
Poslední kousek
5 652 Kč
s kódem
6 649 Kč bez kódu
3 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Rodham
2 ks, čalouněné, v přírodní barvě
(12)
Skladem
Poslední kousky
7 734 Kč
s kódem
9 099 Kč bez kódu
4 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Luna
4 ks, čalouněné, v mentolové barvě
(2)
Skladem
Poslední kousky
7 989 Kč
s kódem
9 399 Kč bez kódu
2 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Pippa
2 ks, otočné, čalouněné, z textilie bouclé, béžové
(3)
Skladem
Poslední kousek
8 202 Kč
s kódem
9 649 Kč bez kódu
4 825 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Adriana
2 ks, stohovatelné, čalouněné, černé/taupe
(1)
Skladem
Poslední kousky
5 524 Kč
s kódem
6 499 Kč bez kódu
3 250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Middelfart
2 ks, čalouněné, sametové, žluté
(12)
Skladem
Poslední kousek
3 909 Kč
s kódem
4 599 Kč bez kódu
2 300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Sierra
2 ks, čalouněné, sametové, tmavě zelené
(6)
Skladem
Poslední kousek
6 332 Kč
s kódem
7 449 Kč bez kódu
3 725 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní židle v sadě Kirkland
2 ks, matné, bílé
(1)
Skladem
Poslední kousek
4 462 Kč
s kódem
5 249 Kč bez kódu
2 625 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Teulat
Jídelní křesla v sadě Add
2 ks, čalouněná, světle šedá
Skladem
Poslední kousek
21 674 Kč
s kódem
25 499 Kč bez kódu
12 750 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní křesla v sadě Norwell
2 ks, otočná, čalouněná, šedá
(2)
Skladem
Poslední kousek
11 049 Kč
s kódem
12 999 Kč bez kódu
6 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní křesla v sadě Yunia
2 ks, čalouněná, manšestrové, matná, béžová
(4)
Skladem
Poslední kousek
8 372 Kč
s kódem
9 849 Kč bez kódu
4 925 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bonami Essentials
Jídelní židle v sadě Moseby
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, matné, krémové
(1)
Skladem
2 413 Kč
s kódem
2 839 Kč bez kódu
1 420 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Patricia
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, béžové
(6)
Skladem
5 269 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
3 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Nolan Stripe
2 ks, s područkami, čalouněná, sametové, tmavě modrá
(1)
Skladem
Poslední kousky
5 652 Kč
s kódem
6 649 Kč bez kódu
3 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Rodham
2 ks, čalouněné, hnědé
(5)
Skladem
Poslední kousky
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní židle v sadě Yunia
2 ks, čalouněné, matné, béžové
(4)
Skladem
Poslední kousek
7 097 Kč
s kódem
8 349 Kč bez kódu
4 175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bonami Selection
Jídelní židle v sadě Chanzo
2 ks, světle šedé
(7)
Skladem
Poslední kousky
3 399 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
2 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Teulat
Jídelní křesla v sadě Mogi
2 ks, čalouněná, červená
(1)
Skladem
Poslední kousky
21 079 Kč
s kódem
24 799 Kč bez kódu
12 400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní židle v sadě Gimli
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, bílé
(5)
Skladem
5 269 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
3 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Rodham
2 ks, čalouněné, v přírodní barvě
(4)
Skladem
Poslední kousek
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní křesla v sadě Rush
2 ks, čalouněná, tmavě šedá
(3)
Skladem
Poslední kousky
6 672 Kč
s kódem
7 849 Kč bez kódu
3 925 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní židle v sadě Swan
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, bílé
(3)
Skladem
8 839 Kč
s kódem
10 399 Kč bez kódu
5 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní křesla v sadě Ansu
2 ks, čalouněná, béžová
Skladem
Poslední kousek
5 737 Kč
s kódem
6 749 Kč bez kódu
3 375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
1
2
3
4
5
6
Načíst další
Související kategorie
Jídelní stoly
Podsedáky na židle
Oblíbené filtry
Jídelní židle dekor dub
Moderní jídelní židle
Bílé jídelní židle
Šedé jídelní židle
Jídelní židle v sadě
Dřevěné jídelní židle
Kovové jídelní židle
Plastové jídelní židle
Polstrované jídelní židle
Jídelní židle s područkami
Kožené jídelní židle