Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Židle
Jídelní židle
Jídelní židle
...
Židle
Jídelní židle
Jídelní židle v sadě
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Materiál
Cena
Typ
+ Další (14)
Ano
269 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Marilla
2 ks, otočná, čalouněná, žinylková, matná, zelená
(3)
Skladem
Poslední kousky
10 369 Kč
s kódem
12 199 Kč bez kódu
6 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Nolan Square
2 ks, s područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, hnědá
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 652 Kč
s kódem
6 649 Kč bez kódu
3 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní křesla v sadě Alison
2 ks, otočná, čalouněná, šedá
(5)
Skladem
Poslední kousky
11 219 Kč
s kódem
13 199 Kč bez kódu
6 600 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Paisley
2 ks, čalouněné, krémové
(6)
Skladem
Poslední kousky
8 329 Kč
s kódem
9 799 Kč bez kódu
4 900 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bonami Selection
Jídelní židle v sadě Chanzo
2 ks, béžové
(3)
Skladem
Poslední kousky
3 399 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
2 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kare Design
Jídelní židle v sadě Avignon
2 ks, sametové, sametové, zelené
(2)
Skladem
Poslední kousek
13 259 Kč
s kódem
15 599 Kč bez kódu
7 800 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Jídelní židle v sadě Marlo
2 ks, stohovatelné, čalouněné, z textilie bouclé, krémové
Skladem
6 374 Kč
s kódem
7 499 Kč bez kódu
3 750 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Waterton
2 ks, čalouněné, v přírodní barvě
(4)
Skladem
Poslední kousky
12 239 Kč
s kódem
14 399 Kč bez kódu
7 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní křesla v sadě Norwell
2 ks, otočná, čalouněná, béžová
(4)
Skladem
Poslední kousky
10 114 Kč
s kódem
11 899 Kč bez kódu
5 950 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Ansu
4 ks, čalouněné, krémové
(2)
Skladem
Poslední kousek
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
2 162 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Lia
2 ks, čalouněné, zelené
Skladem
Poslední kousek
5 737 Kč
s kódem
6 749 Kč bez kódu
3 375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Hübsch
Jídelní křesla v sadě Ecto
2 ks, s područkami, čalouněná, béžová
(1)
Skladem
Poslední kousky
12 834 Kč
s kódem
15 099 Kč bez kódu
7 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Sierra
2 ks, čalouněné, hnědé
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 864 Kč
s kódem
6 899 Kč bez kódu
3 450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Kato
2 ks, čalouněné, šedé/v přírodní barvě
(1)
Skladem
Poslední kousek
9 094 Kč
s kódem
10 699 Kč bez kódu
5 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Teulat
Jídelní křesla v sadě Add
2 ks, čalouněná, černá
(1)
Skladem
Poslední kousky
19 719 Kč
s kódem
23 199 Kč bez kódu
11 600 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní židle v sadě Analy
2 ks, z dubového dřeva, matné, černé/v přírodní barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
11 049 Kč
s kódem
12 999 Kč bez kódu
6 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Geneve
2 ks, čalouněné, sametové, černé
(12)
Skladem
Poslední kousek
3 153 Kč
s kódem
3 709 Kč bez kódu
1 855 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Milu
4 ks, čalouněné, v cihlové barvě
(2)
Skladem
Poslední kousky
7 862 Kč
s kódem
9 249 Kč bez kódu
2 312 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Denise
2 ks, čalouněné, krémové
(2)
Skladem
Poslední kousky
4 334 Kč
s kódem
5 099 Kč bez kódu
2 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní židle v sadě Swan
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, zelené
(1)
Skladem
Poslední kousky
8 839 Kč
s kódem
10 399 Kč bez kódu
5 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Gazzda
Jídelní židle v sadě Book
2 ks, stohovatelné, v dekoru dubu, v přírodní barvě
Skladem
Poslední kousek
12 579 Kč
s kódem
14 799 Kč bez kódu
7 400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
WOOOD
Jídelní židle v sadě Vogue
2 ks, čalouněné, sametové, khaki
(1)
Skladem
Poslední kousek
13 259 Kč
s kódem
15 599 Kč bez kódu
7 800 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
WOOOD
Jídelní židle v sadě Vogue
2 ks, čalouněné, sametové, béžové
(1)
Skladem
Poslední kousek
12 834 Kč
s kódem
15 099 Kč bez kódu
7 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Muli
4 ks, čalouněné, světle hnědé
(1)
Skladem
Poslední kousky
7 777 Kč
s kódem
9 149 Kč bez kódu
2 287 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Geneve
2 ks, čalouněné, sametové, světle šedé
(2)
Skladem
Poslední kousek
3 170 Kč
s kódem
3 729 Kč bez kódu
1 865 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Cori
2 ks, čalouněné, v cihlové barvě
(4)
Skladem
Poslední kousky
8 244 Kč
s kódem
9 699 Kč bez kódu
4 850 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Støraa
Jídelní židle v sadě Wilma
2 ks, čalouněné, sametové, matné, hnědé
(1)
Skladem
Poslední kousky
5 992 Kč
s kódem
7 049 Kč bez kódu
3 525 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Monte Carlo
2 ks, čalouněné, z umělé (eko) kůže, hnědé
(2)
Skladem
Poslední kousky
5 269 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
3 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Middelfart
2 ks, čalouněné, tmavě hnědé
(6)
Skladem
Poslední kousky
3 892 Kč
s kódem
4 579 Kč bez kódu
2 290 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Light & Living
Jídelní křesla v sadě Kosaka
2 ks, čalouněná, matná, světle červená
Skladem
Poslední kousky
12 324 Kč
s kódem
14 499 Kč bez kódu
7 250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Maymont
2 ks, stohovatelné, čalouněné, krémové/tmavě hnědé
Skladem
Poslední kousek
9 349 Kč
s kódem
10 999 Kč bez kódu
5 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní křesla v sadě Tissiana
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, žinylková, tmavě šedá
(1)
Skladem
Poslední kousek
10 787 Kč
s kódem
12 691 Kč bez kódu
6 346 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tomasucci
Jídelní židle v sadě Faffy
2 ks, čalouněné, sametové, modré
(2)
Skladem
Poslední kousek
4 156 Kč
s kódem
4 889 Kč bez kódu
2 445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Selina
2 ks, čalouněné, krémové
Skladem
Poslední kousky
5 949 Kč
s kódem
6 999 Kč bez kódu
3 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Nolan Square
2 ks, s područkami, čalouněná, sametové, tmavě modrá
(1)
Skladem
Poslední kousky
5 652 Kč
s kódem
6 649 Kč bez kódu
3 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Halden
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, béžové
Skladem
Poslední kousek
2 592 Kč
s kódem
3 049 Kč bez kódu
1 525 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
WOOOD
Jídelní židle v sadě Crate
2 ks, čalouněné, sametové, šedé
Skladem
Poslední kousek
8 499 Kč
s kódem
9 999 Kč bez kódu
5 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tomasucci
Jídelní židle v sadě Lion
2 ks, z imitace kůže, z umělé (eko) kůže, hnědé
Skladem
Poslední kousek
7 692 Kč
s kódem
9 049 Kč bez kódu
4 525 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Lowell
2 ks, čalouněné, béžové
Skladem
Poslední kousky
11 559 Kč
s kódem
13 599 Kč bez kódu
6 800 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Ixia
Jídelní židle v sadě
2 ks, stohovatelné, kovové, pololesklé, zelené
Skladem
Poslední kousky
4 462 Kč
s kódem
5 249 Kč bez kódu
2 625 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
LABEL51
Jídelní židle v sadě Forli
2 ks, sametové, sametové, světle růžové
Skladem
Poslední kousek
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Arus
2 ks, čalouněné, manšestrové, šedé
(2)
Skladem
Poslední kousek
4 844 Kč
s kódem
5 699 Kč bez kódu
2 850 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Arus
2 ks, čalouněné, manšestrové, černé
(1)
Skladem
Poslední kousky
4 844 Kč
s kódem
5 699 Kč bez kódu
2 850 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Aslin
2 ks, čalouněná, modrá
Skladem
Poslední kousek
7 819 Kč
s kódem
9 199 Kč bez kódu
4 600 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Nure
2 ks, čalouněná, v terakotové barvě
Skladem
Poslední kousky
8 499 Kč
s kódem
9 999 Kč bez kódu
5 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Ansu
4 ks, čalouněné, zelené
(1)
Skladem
Poslední kousek
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
2 162 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Ginny
2 ks, čalouněná, žinylková, šedá
Skladem
Poslední kousky
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Emily
2 ks, stohovatelné, kovové, béžové
Skladem
Poslední kousky
7 522 Kč
s kódem
8 849 Kč bez kódu
4 425 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
2
3
4
5
6
Načíst další
Související kategorie
Jídelní stoly
Podsedáky na židle
Oblíbené filtry
Jídelní židle dekor dub
Moderní jídelní židle
Bílé jídelní židle
Šedé jídelní židle
Jídelní židle v sadě
Dřevěné jídelní židle
Kovové jídelní židle
Plastové jídelní židle
Polstrované jídelní židle
Jídelní židle s područkami
Kožené jídelní židle