Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Židle
Jídelní židle
Jídelní židle
...
Židle
Jídelní židle
Jídelní židle v sadě
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Materiál
Cena
Typ
+ Další (14)
Ano
269 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Elma
2 ks, otočné, čalouněné, v mentolové barvě
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 714 Kč
s kódem
7 899 Kč bez kódu
3 950 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní židle v sadě Vesta
2 ks, čalouněné, zelené
Doručíme od 23. 10. 2026
5 142 Kč
s kódem
6 049 Kč bez kódu
3 025 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní židle v sadě Naomi
2 ks, čalouněné, světle hnědé
Doručíme od 23. 10. 2026
5 057 Kč
s kódem
5 949 Kč bez kódu
2 975 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 2 ks
WOOOD
Jídelní židle v sadě Vogue
2 ks, čalouněné, zelené
Doručíme od 9. 12. 2026
12 664 Kč
s kódem
14 899 Kč bez kódu
7 450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Støraa
Jídelní židle v sadě Mandy
2 ks, čalouněné, sametové, tmavě růžové
Doručíme od 21. 10. 2026
2 379 Kč
s kódem
2 799 Kč bez kódu
1 400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní židle v sadě Helda
2 ks, čalouněné, žinylkové, khaki
(4)
Doručíme od 14. 12. 2026
9 121 Kč
s kódem
10 731 Kč bez kódu
5 366 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kalune Design
Jídelní židle v sadě Yildiz
2 ks, kovové, sametové, antracitové
Doručíme od 3. 11. 2026
4 419 Kč
s kódem
5 199 Kč bez kódu
2 600 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Oslo
2 ks, čalouněné, z umělé (eko) kůže, černé
(26)
Doručíme od 23. 10. 2026
2 821 Kč
s kódem
3 319 Kč bez kódu
1 660 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní židle v sadě Vesta
2 ks, čalouněné, tmavě šedé
Doručíme od 23. 10. 2026
5 142 Kč
s kódem
6 049 Kč bez kódu
3 025 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní židle v sadě Naomi
2 ks, čalouněné, v terakotové barvě
Doručíme od 23. 10. 2026
5 057 Kč
s kódem
5 949 Kč bez kódu
2 975 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní židle v sadě Naomi
2 ks, čalouněné, béžové
Doručíme od 23. 10. 2026
5 057 Kč
s kódem
5 949 Kč bez kódu
2 975 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Geneve
2 ks, čalouněné, sametové, růžové/ve zlaté barvě
(10)
Doručíme od 23. 10. 2026
3 187 Kč
s kódem
3 749 Kč bez kódu
1 875 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Naia
2 ks, s područkami, čalouněná, žinylková, v přírodní barvě
Doručíme od 23. 10. 2026
11 219 Kč
s kódem
13 199 Kč bez kódu
6 600 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní židle v sadě Nadia
2 ks, čalouněné, žinylkové, černé/světle šedé
Doručíme od 22. 10. 2026
9 774 Kč
s kódem
11 499 Kč bez kódu
5 750 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Aslin
2 ks, čalouněná, béžová
Doručíme od 23. 10. 2026
7 819 Kč
s kódem
9 199 Kč bez kódu
4 600 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Aslin
2 ks, čalouněná, broskvová
Doručíme od 23. 10. 2026
7 819 Kč
s kódem
9 199 Kč bez kódu
4 600 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mauro Ferretti
Jídelní křesla v sadě Stockholm
2 ks, s područkami, čalouněná, zelená
Doručíme od 23. 10. 2026
7 692 Kč
s kódem
9 049 Kč bez kódu
4 525 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Nure
2 ks, čalouněná, šedá
Doručíme od 23. 10. 2026
8 499 Kč
s kódem
9 999 Kč bez kódu
5 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Saula
2 ks, stohovatelné, čalouněné, z umělé (eko) kůže, tmavě zelené
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
5 354 Kč
s kódem
6 299 Kč bez kódu
3 150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní křesla v sadě Ansu
2 ks, čalouněná, zelená
Doručíme od 22. 10. 2026
5 737 Kč
s kódem
6 749 Kč bez kódu
3 375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Saula
2 ks, stohovatelné, čalouněné, z umělé (eko) kůže, béžové
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
5 354 Kč
s kódem
6 299 Kč bez kódu
3 150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Ginny
2 ks, čalouněná, žinylková, béžová
Doručíme od 22. 10. 2026
7 309 Kč
s kódem
8 599 Kč bez kódu
4 300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Ginny
2 ks, čalouněná, žinylková, v mentolové barvě
Doručíme od 22. 10. 2026
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Nure
2 ks, čalouněná, modrá
Doručíme od 23. 10. 2026
8 499 Kč
s kódem
9 999 Kč bez kódu
5 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní židle v sadě Nour
2 ks, s područkami, čalouněné, světle šedé/v přírodní barvě
Doručíme od 22. 10. 2026
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní židle v sadě Gilda
2 ks, čalouněné, černé/krémové
Doručíme od 22. 10. 2026
6 587 Kč
s kódem
7 749 Kč bez kódu
3 875 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Emily
2 ks, s područkami/stohovatelné, kovové, v terakotové barvě
Doručíme od 23. 10. 2026
8 499 Kč
s kódem
9 999 Kč bez kódu
5 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Light & Living
Jídelní křesla v sadě Blaine
2 ks, s područkami, čalouněná, matná, béžová
Doručíme od 4. 11. 2026
13 514 Kč
s kódem
15 899 Kč bez kódu
7 950 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Nolan Stripe
2 ks, s područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, tmavě šedá
(6)
Doručíme od 16. 10. 2026
5 482 Kč
s kódem
6 449 Kč bez kódu
3 225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Maika
2 ks, s područkami, čalouněné, z umělé (eko) kůže, v cihlové barvě
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 097 Kč
s kódem
8 349 Kč bez kódu
4 175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Avola
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, matná, zelená
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
9 349 Kč
s kódem
10 999 Kč bez kódu
5 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Avola
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, matná, šedá
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
9 519 Kč
s kódem
11 199 Kč bez kódu
5 600 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Marilla
2 ks, otočná, čalouněná, žinylková, matná, šedá
(3)
Doručíme od 19. 10. 2026
10 114 Kč
s kódem
11 899 Kč bez kódu
5 950 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Maika
2 ks, s područkami, čalouněné, z umělé (eko) kůže, béžové
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 757 Kč
s kódem
7 949 Kč bez kódu
3 975 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní křesla v sadě Cordoba
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, béžová
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Maori
2 ks, čalouněné, matné, krémové
Doručíme od 22. 10. 2026
6 034 Kč
s kódem
7 099 Kč bez kódu
3 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Light & Living
Jídelní křesla v sadě Radaja
2 ks, kovová, béžová
Doručíme od 3. 11. 2026
9 094 Kč
s kódem
10 699 Kč bez kódu
5 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Maori
2 ks, čalouněné, matné, béžové
Doručíme od 22. 10. 2026
6 077 Kč
s kódem
7 149 Kč bez kódu
3 575 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Damon
2 ks, čalouněné, matné, hnědé
Doručíme od 23. 10. 2026
7 649 Kč
s kódem
8 999 Kč bez kódu
4 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Damon
2 ks, čalouněné, matné, v terakotové barvě
Doručíme od 23. 10. 2026
7 649 Kč
s kódem
8 999 Kč bez kódu
4 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Muli
4 ks, čalouněné, světle šedé
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 777 Kč
s kódem
9 149 Kč bez kódu
2 287 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Light & Living
Jídelní křesla v sadě Radaja
2 ks, kovová, khaki
Doručíme od 3. 11. 2026
9 094 Kč
s kódem
10 699 Kč bez kódu
5 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
sada 2 ks
Light & Living
Jídelní křesla v sadě Blaine
2 ks, s područkami, čalouněná, žinylková, matná, světle zelená
Doručíme od 4. 11. 2026
12 239 Kč
s kódem
14 399 Kč bez kódu
7 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní křesla v sadě Rush
2 ks, čalouněná, béžová
(3)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 714 Kč
s kódem
7 899 Kč bez kódu
3 950 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Megan
4 ks, čalouněné, manšestrové, béžové
Doručíme od 23. 10. 2026
10 964 Kč
s kódem
12 899 Kč bez kódu
3 225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní židle v sadě Nebai
2 ks, z dubového dřeva, žinylkové, matné, krémové/v přírodní barvě
Doručíme od 11. 12. 2026
9 349 Kč
s kódem
10 999 Kč bez kódu
5 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Anibal
2 ks, čalouněné, manšestrové, tmavě šedé
Doručíme od 22. 10. 2026
6 842 Kč
s kódem
8 049 Kč bez kódu
4 025 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Adaya
2 ks, čalouněné, sametové/manšestrové, černé
Doručíme od 22. 10. 2026
6 417 Kč
s kódem
7 549 Kč bez kódu
3 775 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
2
3
4
5
6
Načíst další
Související kategorie
Jídelní stoly
Podsedáky na židle
Oblíbené filtry
Jídelní židle dekor dub
Moderní jídelní židle
Bílé jídelní židle
Šedé jídelní židle
Jídelní židle v sadě
Dřevěné jídelní židle
Kovové jídelní židle
Plastové jídelní židle
Polstrované jídelní židle
Jídelní židle s područkami
Kožené jídelní židle