Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Židle
Jídelní židle
Jídelní židle
...
Židle
Jídelní židle
Jídelní židle v sadě
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Materiál
Cena
Typ
+ Další (14)
Ano
269 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Aslin
2 ks, čalouněná, zelená
Doručíme od 23. 10. 2026
8 032 Kč
s kódem
9 449 Kč bez kódu
4 725 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Luna
4 ks, čalouněné, khaki
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 607 Kč
s kódem
8 949 Kč bez kódu
2 237 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Maura
2 ks, čalouněné, z umělé (eko) kůže, béžové
Doručíme od 22. 10. 2026
6 544 Kč
s kódem
7 699 Kč bez kódu
3 850 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Støraa
Jídelní židle v sadě Faye
2 ks, čalouněné, zelené
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
4 096 Kč
s kódem
4 819 Kč bez kódu
2 410 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní židle v sadě Analy
2 ks, z dubového dřeva, matné, hnědé/v přírodní barvě
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
11 049 Kč
s kódem
12 999 Kč bez kódu
6 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Maceda
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, tmavě zelené
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
4 419 Kč
s kódem
5 199 Kč bez kódu
2 600 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Patricia
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, šedé
(4)
Doručíme od 27. 10. 2026
5 694 Kč
s kódem
6 699 Kč bez kódu
3 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Lia
2 ks, čalouněné, světle šedé
Doručíme od 22. 10. 2026
5 737 Kč
s kódem
6 749 Kč bez kódu
3 375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní křesla v sadě Nadi
2 ks, čalouněná, světle šedá
Skladem
Poslední kousek
8 499 Kč
s kódem
9 999 Kč bez kódu
5 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Adaya
2 ks, čalouněné, sametové/manšestrové, zelené
Doručíme od 22. 10. 2026
6 417 Kč
s kódem
7 549 Kč bez kódu
3 775 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní židle v sadě Nebai
2 ks, z dubového dřeva, žinylkové, matné, černé
Doručíme od 11. 12. 2026
9 349 Kč
s kódem
10 999 Kč bez kódu
5 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Lizzy
2 ks, s područkami, čalouněná, matná, béžová
(1)
Doručíme od 27. 10. 2026
5 269 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
3 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Holly
4 ks, čalouněné, v hořčicové barvě
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 374 Kč
s kódem
7 499 Kč bez kódu
1 875 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Maori
2 ks, čalouněné, matné, zelené
Doručíme od 22. 10. 2026
6 417 Kč
s kódem
7 549 Kč bez kódu
3 775 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Støraa
Jídelní křesla v sadě Elvira
2 ks, čalouněná, sametové, matná, zelená
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 734 Kč
s kódem
9 099 Kč bez kódu
4 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní židle v sadě Analy
2 ks, z dubového dřeva, matné, v přírodní barvě
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
11 620 Kč
s kódem
13 671 Kč bez kódu
6 836 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Cora
2 ks, s područkami, čalouněná, světle šedá/v přírodní barvě
Doručíme od 22. 10. 2026
7 139 Kč
s kódem
8 399 Kč bez kódu
4 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Eleanor
2 ks, s područkami, čalouněná, matná, tmavě šedá
(3)
Doručíme od 27. 10. 2026
4 887 Kč
s kódem
5 749 Kč bez kódu
2 875 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Avola
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, matná, oranžová
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
10 199 Kč
s kódem
11 999 Kč bez kódu
6 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
WOOOD
Jídelní židle v sadě Vogue
2 ks, čalouněné, kožené, koňakově hnědé
Doručíme od 23. 10. 2026
12 664 Kč
s kódem
14 899 Kč bez kódu
7 450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní křesla v sadě Rush
2 ks, čalouněná, zelená
(3)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 757 Kč
s kódem
7 949 Kč bez kódu
3 975 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Tina
2 ks, s područkami, čalouněné, bílé/šedé
(11)
Doručíme od 27. 10. 2026
4 632 Kč
s kódem
5 449 Kč bez kódu
2 725 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní křesla v sadě Alison
2 ks, otočná, čalouněná, šedá
(5)
Doručíme od 20. 10. 2026
11 049 Kč
s kódem
12 999 Kč bez kódu
6 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Avola
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, matná, oranžová
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
9 774 Kč
s kódem
11 499 Kč bez kódu
5 750 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní židle v sadě Analy
2 ks, z dubového dřeva, matné, hnědé/v přírodní barvě
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
11 620 Kč
s kódem
13 671 Kč bez kódu
6 836 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Lizzy
2 ks, s područkami, čalouněná, matná, světle šedá
(1)
Doručíme od 27. 10. 2026
5 142 Kč
s kódem
6 049 Kč bez kódu
3 025 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Støraa
Jídelní židle v sadě Oita
2 ks, čalouněné, tmavě šedé
Doručíme od 22. 10. 2026
5 694 Kč
s kódem
6 699 Kč bez kódu
3 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Milu
4 ks, čalouněné, světle šedé
(3)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 522 Kč
s kódem
8 849 Kč bez kódu
2 212 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Holly
4 ks, čalouněné, světle šedé
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 374 Kč
s kódem
7 499 Kč bez kódu
1 875 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Light & Living
Jídelní křesla v sadě Radaja
2 ks, kovová, okrově žlutá
Doručíme od 3. 11. 2026
9 094 Kč
s kódem
10 699 Kč bez kódu
5 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Malila
4 ks, čalouněné, světle růžové
Doručíme od 22. 10. 2026
8 202 Kč
s kódem
9 649 Kč bez kódu
2 412 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Maika
2 ks, s područkami, čalouněné, z umělé (eko) kůže, tmavě šedé
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 757 Kč
s kódem
7 949 Kč bez kódu
3 975 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní křesla v sadě Harbo
2 ks, s područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, hnědá
(11)
Doručíme od 23. 10. 2026
5 312 Kč
s kódem
6 249 Kč bez kódu
3 125 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Nolan Square
2 ks, s područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, tmavě šedá
(4)
Doručíme od 16. 10. 2026
5 652 Kč
s kódem
6 649 Kč bez kódu
3 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Milu
4 ks, čalouněné, v lososové barvě
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 607 Kč
s kódem
8 949 Kč bez kódu
2 237 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Støraa
Jídelní židle v sadě Oita
2 ks, čalouněné, bílé
Doručíme od 22. 10. 2026
6 247 Kč
s kódem
7 349 Kč bez kódu
3 675 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Glenda
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, matná, světle šedá
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
6 799 Kč
s kódem
7 999 Kč bez kódu
4 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní křesla v sadě Alison
2 ks, otočná, čalouněná, béžová
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
10 454 Kč
s kódem
12 299 Kč bez kódu
6 150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Jídelní židle v sadě Monza
2 ks, v přírodní barvě
Doručíme od 27. 10. 2026
10 114 Kč
s kódem
11 899 Kč bez kódu
5 950 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Støraa
Jídelní židle v sadě Becca
2 ks, stohovatelné, čalouněné, sametové, matné, antracitové
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
2 490 Kč
s kódem
2 929 Kč bez kódu
1 465 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní židle v sadě Helda
2 ks, čalouněné, žinylkové, v hořčicové barvě
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
9 121 Kč
s kódem
10 731 Kč bez kódu
5 366 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Maceda
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, béžové
Doručíme od 23. 10. 2026
4 181 Kč
s kódem
4 919 Kč bez kódu
2 460 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Adele
2 ks, s područkami/houpací, čalouněné, z textilie bouclé, béžové
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
7 139 Kč
s kódem
8 399 Kč bez kódu
4 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Støraa
Jídelní židle v sadě Faye
2 ks, čalouněné, světle šedé
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
4 054 Kč
s kódem
4 769 Kč bez kódu
2 385 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Jídelní židle v sadě Marlo
2 ks, stohovatelné, čalouněné, sametové, khaki
Doručíme od 29. 10. 2026
6 374 Kč
s kódem
7 499 Kč bez kódu
3 750 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Mani
4 ks, čalouněné, žluté
Doručíme od 23. 10. 2026
10 794 Kč
s kódem
12 699 Kč bez kódu
3 175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Teulat
Jídelní křesla v sadě Mogi
2 ks, čalouněná, tmavě šedá
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
20 824 Kč
s kódem
24 499 Kč bez kódu
12 250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Teulat
Jídelní křesla v sadě Add
2 ks, čalouněná, oranžová
Doručíme od 22. 10. 2026
21 334 Kč
s kódem
25 099 Kč bez kódu
12 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
1
2
3
4
5
6
Načíst další
Související kategorie
Jídelní stoly
Podsedáky na židle
Oblíbené filtry
Jídelní židle dekor dub
Moderní jídelní židle
Bílé jídelní židle
Šedé jídelní židle
Jídelní židle v sadě
Dřevěné jídelní židle
Kovové jídelní židle
Plastové jídelní židle
Polstrované jídelní židle
Jídelní židle s područkami
Kožené jídelní židle