Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Židle
Jídelní židle
Jídelní židle
...
Židle
Jídelní židle
Luxusní jídelní židle v sadě
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Materiál
Cena
Typ
+ Další (14)
Ano
269 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Waylor
2 ks, čalouněné, z umělé (eko) kůže, koňakově hnědé
(1)
Skladem
Poslední kousky
5 099 Kč
2 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Denise
2 ks, čalouněné, krémové
(2)
Skladem
Poslední kousky
4 334 Kč
s kódem
5 099 Kč bez kódu
2 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní židle v sadě Kirkland
2 ks, matné, zelené
(1)
Skladem
Poslední kousek
4 249 Kč
s kódem
4 999 Kč bez kódu
2 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Ixia
Jídelní židle v sadě
2 ks, stohovatelné, kovové, pololesklé, žluté
Skladem
Poslední kousky
4 241 Kč
s kódem
4 989 Kč bez kódu
2 495 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Maceda
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, béžové
Doručíme od 23. 10. 2026
4 181 Kč
s kódem
4 919 Kč bez kódu
2 460 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tomasucci
Jídelní židle v sadě Faffy
2 ks, čalouněné, sametové, modré
(2)
Skladem
Poslední kousek
4 156 Kč
s kódem
4 889 Kč bez kódu
2 445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Middelfart
2 ks, čalouněné, sametové, tmavě zelené
(14)
Skladem
Poslední kousky
4 156 Kč
s kódem
4 889 Kč bez kódu
2 445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Støraa
Jídelní židle v sadě Faye
2 ks, čalouněné, zelené
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
4 096 Kč
s kódem
4 819 Kč bez kódu
2 410 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Støraa
Jídelní židle v sadě Faye
2 ks, čalouněné, světle šedé
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
4 054 Kč
s kódem
4 769 Kč bez kódu
2 385 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Middelfart
2 ks, čalouněné, sametové, žluté
(12)
Skladem
Poslední kousek
3 909 Kč
s kódem
4 599 Kč bez kódu
2 300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Middelfart
2 ks, čalouněné, tmavě hnědé
(6)
Skladem
Poslední kousky
3 892 Kč
s kódem
4 579 Kč bez kódu
2 290 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Arosa
2 ks, čalouněné, šedé
(24)
Skladem
Poslední kousek
4 574 Kč
2 287 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bonami Selection
Jídelní židle v sadě Chanzo
2 ks, béžové
(3)
Skladem
Poslední kousky
3 399 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
2 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bonami Selection
Jídelní židle v sadě Chanzo
2 ks, světle šedé
(7)
Skladem
Poslední kousky
3 399 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
2 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Geneve
2 ks, čalouněné, sametové, růžové/ve zlaté barvě
(10)
Doručíme od 23. 10. 2026
3 187 Kč
s kódem
3 749 Kč bez kódu
1 875 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Geneve
2 ks, čalouněné, sametové, světle šedé
(2)
Skladem
Poslední kousek
3 170 Kč
s kódem
3 729 Kč bez kódu
1 865 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Geneve
2 ks, čalouněné, sametové, černé
(12)
Skladem
Poslední kousek
3 153 Kč
s kódem
3 709 Kč bez kódu
1 855 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Stockholm
2 ks, čalouněné, z umělé (eko) kůže, černé
(8)
Doručíme od 23. 10. 2026
3 110 Kč
s kódem
3 659 Kč bez kódu
1 830 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Oslo
2 ks, čalouněné, z umělé (eko) kůže, černé
(26)
Doručíme od 23. 10. 2026
2 821 Kč
s kódem
3 319 Kč bez kódu
1 660 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bonami Essentials
Jídelní židle v sadě Lissy
2 ks, čalouněné, žluté
(47)
Skladem
Poslední kousek
2 779 Kč
s kódem
3 269 Kč bez kódu
1 635 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bonami Essentials
Jídelní židle v sadě Lissy
2 ks, čalouněné, tmavě šedé
(34)
Skladem
2 634 Kč
s kódem
3 099 Kč bez kódu
1 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Halden
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, béžové
Skladem
Poslední kousek
2 592 Kč
s kódem
3 049 Kč bez kódu
1 525 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bonami Essentials
Jídelní židle v sadě Moseby
2 ks, čalouněné, matné, světle hnědé
(8)
Skladem
Poslední kousek
2 549 Kč
s kódem
2 999 Kč bez kódu
1 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bonami Essentials
Jídelní židle v sadě Moseby
2 ks, čalouněné, sametové, matné, černé
(7)
Skladem
2 549 Kč
s kódem
2 999 Kč bez kódu
1 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bonami Essentials
Jídelní židle v sadě Moseby
2 ks, čalouněné, matné, tmavě šedé
(11)
Skladem
2 532 Kč
s kódem
2 979 Kč bez kódu
1 490 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Støraa
Jídelní židle v sadě Becca
2 ks, stohovatelné, čalouněné, sametové, matné, antracitové
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
2 490 Kč
s kódem
2 929 Kč bez kódu
1 465 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bonami Essentials
Jídelní židle v sadě Moseby
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, matné, krémové
(1)
Skladem
2 413 Kč
s kódem
2 839 Kč bez kódu
1 420 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Støraa
Jídelní židle v sadě Mandy
2 ks, čalouněné, sametové, tmavě růžové
Doručíme od 21. 10. 2026
2 379 Kč
s kódem
2 799 Kč bez kódu
1 400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Støraa
Jídelní židle v sadě Kelly
2 ks, čalouněné, sametové, šedé
Doručíme od 21. 10. 2026
2 328 Kč
s kódem
2 739 Kč bez kódu
1 370 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Pro zobrazení více výsledků odeberte některý z filtrů
Ano
1
2
3
4
5
6
Související kategorie
Jídelní stoly
Podsedáky na židle
Oblíbené filtry
Jídelní židle dekor dub
Moderní jídelní židle
Bílé jídelní židle
Šedé jídelní židle
Jídelní židle v sadě
Dřevěné jídelní židle
Kovové jídelní židle
Plastové jídelní židle
Polstrované jídelní židle
Jídelní židle s područkami
Kožené jídelní židle