Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Židle
Jídelní židle
Jídelní židle
...
Židle
Jídelní židle
Levné čalouněné jídelní židle
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Materiál
Cena
Typ
+ Další (14)
Čalouněné
733 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Batilda
2 ks, otočné, čalouněné, krémové
(4)
Skladem
Poslední kousek
6 714 Kč
s kódem
7 899 Kč bez kódu
3 950 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Elma
2 ks, otočné, čalouněné, v mentolové barvě
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 714 Kč
s kódem
7 899 Kč bez kódu
3 950 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní křesla v sadě Rush
2 ks, čalouněná, béžová
(3)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 714 Kč
s kódem
7 899 Kč bez kódu
3 950 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
UMAGE
Jídelní židle Curious
Čalouněná, krémová/v přírodní barvě
Skladem
Poslední kousek
6 757 Kč
s kódem
7 949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Sierra
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, béžové
(9)
Doručíme od 19. 10. 2026
6 757 Kč
s kódem
7 949 Kč bez kódu
3 975 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní křesla v sadě Rush
2 ks, čalouněná, zelená
(3)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 757 Kč
s kódem
7 949 Kč bez kódu
3 975 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Maika
2 ks, s područkami, čalouněné, z umělé (eko) kůže, tmavě šedé
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 757 Kč
s kódem
7 949 Kč bez kódu
3 975 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Maika
2 ks, s područkami, čalouněné, z umělé (eko) kůže, béžové
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 757 Kč
s kódem
7 949 Kč bez kódu
3 975 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Evoke
Z umělé (eko) kůže, koňakově hnědá
Doručíme od 23. 10. 2026
6 792 Kč
s kódem
7 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Evoke
Z textilie bouclé, béžová
Doručíme od 23. 10. 2026
6 792 Kč
s kódem
7 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Evoke
Z umělé (eko) kůže, hnědá
Doručíme od 23. 10. 2026
6 792 Kč
s kódem
7 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Crib
S područkami, z umělé (eko) kůže, černé/ve světle přírodní barvě
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
6 797 Kč
s kódem
7 996 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Ilsa
2 ks, čalouněná, krémová
(5)
Skladem
Poslední kousky
6 799 Kč
s kódem
7 999 Kč bez kódu
4 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Monte
2 ks, čalouněné, šedé
Skladem
Poslední kousky
6 799 Kč
s kódem
7 999 Kč bez kódu
4 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Glenda
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, matná, světle šedá
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
6 799 Kč
s kódem
7 999 Kč bez kódu
4 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
UMAGE
Jídelní židle Curious
Čalouněná, černá/antracitová
Skladem
Poslední kousek
6 842 Kč
s kódem
8 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Zuiver
Jídelní křeslo NDSM
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, černé
Doručíme od 15. 10. 2026
8 049 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Anibal
2 ks, čalouněné, manšestrové, tmavě šedé
Doručíme od 22. 10. 2026
6 842 Kč
s kódem
8 049 Kč bez kódu
4 025 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Canett
Jídelní židle Hella
Světle šedá
(3)
Skladem
Poslední kousek
6 884 Kč
s kódem
8 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Glenda
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, matná, v cihlové barvě
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
6 884 Kč
s kódem
8 099 Kč bez kódu
4 050 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle
Čalouněná, z umělé (eko) kůže, pololesklá, tmavě šedá
(3)
Skladem
Poslední kousek
6 898 Kč
s kódem
8 115 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Hype
Čalouněná, z umělé (eko) kůže, pololesklá, černá
(1)
Skladem
Poslední kousek
6 898 Kč
s kódem
8 115 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Monte
2 ks, čalouněné, z umělé (eko) kůže, černé
Skladem
Poslední kousky
6 927 Kč
s kódem
8 149 Kč bez kódu
4 075 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Jídelní křeslo Cortone
S područkami, látkové, černé/světle šedé
Doručíme od 27. 10. 2026
6 943 Kč
s kódem
8 168 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rowico
Jídelní židle Filippa
Čalouněná, šedá/v přírodní barvě
(2)
Skladem
6 969 Kč
s kódem
8 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Orbit
Z textilie bouclé, šedé
Doručíme od 23. 10. 2026
6 969 Kč
s kódem
8 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Laura
2 ks, otočná, čalouněná, šedá
(1)
Doručíme od 27. 10. 2026
6 969 Kč
s kódem
8 199 Kč bez kódu
4 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Rowley
2 ks, čalouněná, matná, světle šedá
Skladem
7 012 Kč
s kódem
8 249 Kč bez kódu
4 125 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Paragon
Z textilie bouclé, černá
Doručíme od 23. 10. 2026
7 023 Kč
s kódem
8 262 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Paragon
S područkami, z textilie bouclé, černá
Doručíme od 23. 10. 2026
7 023 Kč
s kódem
8 262 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní křeslo Erika
Z masivního dřeva, žinylkové, modré
Doručíme od 13. 11. 2026
7 054 Kč
s kódem
8 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní křeslo Erika
Z masivního dřeva, žinylkové, zelené
Doručíme od 13. 11. 2026
7 054 Kč
s kódem
8 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní křeslo Erika
Z masivního dřeva, žinylkové, vínové
Doručíme od 13. 11. 2026
7 054 Kč
s kódem
8 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní křeslo Erika
Z masivního dřeva, žinylkové, světle šedé
Doručíme od 13. 11. 2026
7 054 Kč
s kódem
8 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní křeslo Erika
Z masivního dřeva, žinylkové, krémové
Doručíme od 13. 11. 2026
7 054 Kč
s kódem
8 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní křeslo Erika
Z masivního dřeva, žinylkové, černé
Doručíme od 13. 11. 2026
7 054 Kč
s kódem
8 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní křeslo Erika
Z masivního dřeva, žinylkové, v terakotové barvě
Doručíme od 13. 11. 2026
7 054 Kč
s kódem
8 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní křeslo Erika
Z masivního dřeva, žinylkové, šedé
Doručíme od 13. 11. 2026
7 054 Kč
s kódem
8 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní židle v sadě Yunia
2 ks, čalouněné, matné, béžové
(4)
Skladem
Poslední kousek
7 097 Kč
s kódem
8 349 Kč bez kódu
4 175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní židle v sadě Meridian
2 ks, čalouněné, šedé
Skladem
Poslední kousky
7 097 Kč
s kódem
8 349 Kč bez kódu
4 175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Maika
2 ks, s područkami, čalouněné, z umělé (eko) kůže, khaki
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 097 Kč
s kódem
8 349 Kč bez kódu
4 175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Roost
Čalouněná, z umělé (eko) kůže, černá
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
7 097 Kč
s kódem
8 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Maika
2 ks, s područkami, čalouněné, z umělé (eko) kůže, v cihlové barvě
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 097 Kč
s kódem
8 349 Kč bez kódu
4 175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Yuri
2 ks, s područkami, čalouněná, béžová
Skladem
Poslední kousky
7 139 Kč
s kódem
8 399 Kč bez kódu
4 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Cora
2 ks, s područkami, čalouněná, černá/béžová
Doručíme od 22. 10. 2026
7 139 Kč
s kódem
8 399 Kč bez kódu
4 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Cora
2 ks, s područkami, čalouněná, světle šedá/v přírodní barvě
Doručíme od 22. 10. 2026
7 139 Kč
s kódem
8 399 Kč bez kódu
4 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Adele
2 ks, s područkami/houpací, čalouněné, z textilie bouclé, béžové
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
7 139 Kč
s kódem
8 399 Kč bez kódu
4 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bizzotto
Jídelní židle Maratriz
Čalouněná, šedá
Doručíme od 30. 10. 2026
7 139 Kč
s kódem
8 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
10
11
12
...
16
Načíst další
Související kategorie
Jídelní stoly
Podsedáky na židle
Oblíbené filtry
Jídelní židle dekor dub
Moderní jídelní židle
Bílé jídelní židle
Šedé jídelní židle
Jídelní židle v sadě
Dřevěné jídelní židle
Kovové jídelní židle
Plastové jídelní židle
Polstrované jídelní židle
Jídelní židle s područkami
Kožené jídelní židle