Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Židle
Jídelní židle
Jídelní židle
...
Židle
Jídelní židle
Levné čalouněné jídelní židle
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Materiál
Cena
Typ
+ Další (14)
Čalouněné
733 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Bizzotto
Jídelní židle Maratriz
Čalouněná, béžová
Doručíme od 30. 10. 2026
7 139 Kč
s kódem
8 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Aole
S područkami, z textilie bouclé, béžové
Doručíme od 23. 10. 2026
7 217 Kč
s kódem
8 490 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Splendor
S područkami, z textilie bouclé, hnědé
Doručíme od 23. 10. 2026
7 217 Kč
s kódem
8 490 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Splendor
S područkami, z textilie bouclé, béžové
Doručíme od 23. 10. 2026
7 217 Kč
s kódem
8 490 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Aole
S područkami, z textilie bouclé, hnědé
Doručíme od 23. 10. 2026
7 217 Kč
s kódem
8 490 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Aole
S područkami, z textilie bouclé, oranžové
Doručíme od 23. 10. 2026
7 217 Kč
s kódem
8 490 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Splendor
S područkami, z textilie bouclé, khaki
Doručíme od 23. 10. 2026
7 217 Kč
s kódem
8 490 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Aole
S područkami, z textilie bouclé, khaki
Doručíme od 23. 10. 2026
7 217 Kč
s kódem
8 490 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Splendor
S područkami, z textilie bouclé, oranžové
Doručíme od 23. 10. 2026
7 217 Kč
s kódem
8 490 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Aole
S područkami, z textilie bouclé, černé
Doručíme od 23. 10. 2026
7 217 Kč
s kódem
8 490 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Splendor
S područkami, z textilie bouclé, černé
Doručíme od 23. 10. 2026
7 217 Kč
s kódem
8 490 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Ginny
2 ks, čalouněná, žinylková, béžová
Doručíme od 22. 10. 2026
7 309 Kč
s kódem
8 599 Kč bez kódu
4 300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Light & Living
Jídelní křeslo Adante
S područkami, čalouněné, světle hnědé
Doručíme od 4. 11. 2026
7 309 Kč
s kódem
8 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Rodham
2 ks, čalouněné, hnědé
(5)
Skladem
Poslední kousky
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Rodham
2 ks, čalouněné, v přírodní barvě
(4)
Skladem
Poslední kousek
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Ansu
4 ks, čalouněné, krémové
(2)
Skladem
Poslední kousek
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
2 162 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
LABEL51
Jídelní židle v sadě Forli
2 ks, sametové, sametové, světle růžové
Skladem
Poslední kousek
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Ansu
4 ks, čalouněné, zelené
(1)
Skladem
Poslední kousek
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
2 162 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Ginny
2 ks, čalouněná, žinylková, šedá
Skladem
Poslední kousky
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Ansu
4 ks, čalouněné, světle šedé
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
2 162 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Ginny
2 ks, čalouněná, žinylková, v mentolové barvě
Doručíme od 22. 10. 2026
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní židle v sadě Nour
2 ks, s područkami, čalouněné, světle šedé/v přírodní barvě
Doručíme od 22. 10. 2026
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní křesla v sadě Cordoba
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, béžová
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Ginny
2 ks, čalouněná, žinylková, broskvová
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Glenda
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, matná, béžová
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
7 394 Kč
s kódem
8 699 Kč bez kódu
4 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Light & Living
Jídelní křeslo Adante
S područkami, kovové, hnědé
Doručíme od 4. 11. 2026
7 394 Kč
s kódem
8 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Arabella
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, světle šedé
Doručíme od 22. 10. 2026
7 437 Kč
s kódem
8 749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Evoke
Z textilie bouclé, béžová
Doručíme od 23. 10. 2026
7 437 Kč
s kódem
8 749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Arabella
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, béžové
Doručíme od 22. 10. 2026
7 437 Kč
s kódem
8 749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Paisley
2 ks, čalouněné, béžové
(1)
Skladem
Poslední kousek
7 479 Kč
s kódem
8 799 Kč bez kódu
4 400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Milu
4 ks, čalouněné, světle šedé
(3)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 522 Kč
s kódem
8 849 Kč bez kódu
2 212 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Luna
4 ks, čalouněné, béžové
(2)
Skladem
Poslední kousky
7 607 Kč
s kódem
8 949 Kč bez kódu
2 237 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Luna
4 ks, čalouněné, khaki
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 607 Kč
s kódem
8 949 Kč bez kódu
2 237 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Milu
4 ks, čalouněné, v lososové barvě
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 607 Kč
s kódem
8 949 Kč bez kódu
2 237 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Luna
4 ks, čalouněné, černé
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 607 Kč
s kódem
8 949 Kč bez kódu
2 237 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Duct
S područkami, z textilie bouclé, khaki
Doručíme od 23. 10. 2026
7 642 Kč
s kódem
8 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Duct
S područkami, z textilie bouclé, béžové
Doručíme od 23. 10. 2026
7 642 Kč
s kódem
8 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Duct
S područkami, z textilie bouclé, hnědé
Doručíme od 23. 10. 2026
7 642 Kč
s kódem
8 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Agape
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, v přírodní barvě
Doručíme od 21. 10. 2026
7 647 Kč
s kódem
8 997 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Damon
2 ks, čalouněné, matné, hnědé
Doručíme od 23. 10. 2026
7 649 Kč
s kódem
8 999 Kč bez kódu
4 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Damon
2 ks, čalouněné, matné, v terakotové barvě
Doručíme od 23. 10. 2026
7 649 Kč
s kódem
8 999 Kč bez kódu
4 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mauro Ferretti
Jídelní křesla v sadě Stockholm
2 ks, s područkami, čalouněná, zelená
Doručíme od 23. 10. 2026
7 692 Kč
s kódem
9 049 Kč bez kódu
4 525 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Bae
S područkami/otočné, z textilie bouclé, béžové
Doručíme od 22. 10. 2026
7 703 Kč
s kódem
9 062 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Bae
S područkami/otočné, z textilie bouclé, khaki
Doručíme od 22. 10. 2026
7 703 Kč
s kódem
9 062 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Bae
S područkami/otočné, z textilie bouclé, hnědé
Doručíme od 22. 10. 2026
7 703 Kč
s kódem
9 062 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Bae
S područkami/otočné, z textilie bouclé, béžové
Doručíme od 22. 10. 2026
7 703 Kč
s kódem
9 062 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Rodham
2 ks, čalouněné, v přírodní barvě
(12)
Skladem
Poslední kousky
7 734 Kč
s kódem
9 099 Kč bez kódu
4 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Støraa
Jídelní křesla v sadě Elvira
2 ks, čalouněná, sametové, matná, zelená
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 734 Kč
s kódem
9 099 Kč bez kódu
4 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
11
12
13
...
16
Načíst další
Související kategorie
Jídelní stoly
Podsedáky na židle
Oblíbené filtry
Jídelní židle dekor dub
Moderní jídelní židle
Bílé jídelní židle
Šedé jídelní židle
Jídelní židle v sadě
Dřevěné jídelní židle
Kovové jídelní židle
Plastové jídelní židle
Polstrované jídelní židle
Jídelní židle s područkami
Kožené jídelní židle