Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Židle
Jídelní židle
Jídelní židle
...
Židle
Jídelní židle
Čalouněné jídelní židle
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Materiál
Cena
Typ
+ Další (14)
Čalouněné
733 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Buckle
Z textilie bouclé, ve světle přírodní barvě
Doručíme od 22. 10. 2026
9 009 Kč
s kódem
10 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Orbit
Z textilie bouclé, šedé
Doručíme od 23. 10. 2026
6 969 Kč
s kódem
8 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Orbit
Z textilie bouclé, černé
Doručíme od 23. 10. 2026
6 672 Kč
s kódem
7 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Reboot
S područkami, z textilie bouclé, béžová
Doručíme od 23. 10. 2026
6 282 Kč
s kódem
7 390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Reboot
S područkami, z textilie bouclé, černá
Doručíme od 23. 10. 2026
6 282 Kč
s kódem
7 390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Aole
S područkami, z textilie bouclé, oranžové
Doručíme od 23. 10. 2026
7 217 Kč
s kódem
8 490 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Splendor
S područkami, z textilie bouclé, khaki
Doručíme od 23. 10. 2026
7 217 Kč
s kódem
8 490 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Evoke
Z textilie bouclé, béžová
Doručíme od 23. 10. 2026
7 437 Kč
s kódem
8 749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Paragon
Z umělé (eko) kůže, černá
Doručíme od 23. 10. 2026
5 524 Kč
s kódem
6 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Aole
S područkami, z textilie bouclé, khaki
Doručíme od 23. 10. 2026
7 217 Kč
s kódem
8 490 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Splendor
S područkami, z textilie bouclé, oranžové
Doručíme od 23. 10. 2026
7 217 Kč
s kódem
8 490 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Bae
S područkami/otočné, z textilie bouclé, hnědé
Doručíme od 22. 10. 2026
7 703 Kč
s kódem
9 062 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Aole
S područkami, z textilie bouclé, černé
Doručíme od 23. 10. 2026
7 217 Kč
s kódem
8 490 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Reboot
S područkami, z textilie bouclé, hnědá
Doručíme od 23. 10. 2026
6 282 Kč
s kódem
7 390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Duct
Z textilie bouclé, hnědá
Doručíme od 23. 10. 2026
5 942 Kč
s kódem
6 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Bae
S područkami/otočné, z textilie bouclé, béžové
Doručíme od 22. 10. 2026
7 703 Kč
s kódem
9 062 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Duct
S područkami, z textilie bouclé, hnědé
Doručíme od 23. 10. 2026
7 642 Kč
s kódem
8 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Evoke
Z textilie bouclé, béžová
Doručíme od 23. 10. 2026
6 792 Kč
s kódem
7 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Paragon
Z umělé (eko) kůže, černá
Doručíme od 23. 10. 2026
5 524 Kč
s kódem
6 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Evoke
Z umělé (eko) kůže, hnědá
Doručíme od 23. 10. 2026
6 792 Kč
s kódem
7 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Orbit
Z textilie bouclé, hnědé
Doručíme od 23. 10. 2026
8 836 Kč
s kódem
10 395 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Splendor
S područkami, z textilie bouclé, černé
Doručíme od 23. 10. 2026
7 217 Kč
s kódem
8 490 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Paragon
S područkami, z textilie bouclé, černá
Doručíme od 23. 10. 2026
7 023 Kč
s kódem
8 262 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Paragon
Z textilie bouclé, v tmavě přírodní barvě
Doručíme od 23. 10. 2026
9 349 Kč
s kódem
10 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Maceda
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, tmavě zelené
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
4 419 Kč
s kódem
5 199 Kč bez kódu
2 600 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Cora
2 ks, s područkami, čalouněná, černá/béžová
Doručíme od 22. 10. 2026
7 139 Kč
s kódem
8 399 Kč bez kódu
4 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní křesla v sadě Leticia
2 ks, s područkami, čalouněná, matná, béžová
Doručíme od 23. 10. 2026
9 179 Kč
s kódem
10 799 Kč bez kódu
5 400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní židle v sadě Teslin
2 ks, kovové, z umělé (eko) kůže, hnědé
(2)
Doručíme od 16. 10. 2026
6 374 Kč
s kódem
7 499 Kč bez kódu
3 750 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Light & Living
Jídelní křeslo Elyna
Čalouněné, z textilie bouclé, bílé
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
5 737 Kč
s kódem
6 749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Aslin
2 ks, čalouněná, zelená
Doručíme od 23. 10. 2026
8 032 Kč
s kódem
9 449 Kč bez kódu
4 725 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Luna
4 ks, čalouněné, khaki
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 607 Kč
s kódem
8 949 Kč bez kódu
2 237 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Zone
Čalouněná, z umělé (eko) kůže, matná, tmavě hnědá
Doručíme od 22. 10. 2026
6 197 Kč
s kódem
7 290 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Maura
2 ks, čalouněné, z umělé (eko) kůže, béžové
Doručíme od 22. 10. 2026
6 544 Kč
s kódem
7 699 Kč bez kódu
3 850 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Støraa
Jídelní židle v sadě Faye
2 ks, čalouněné, zelené
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
4 096 Kč
s kódem
4 819 Kč bez kódu
2 410 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Unique Furniture
Jídelní křeslo Frances
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, krémové/v přírodní barvě
Doručíme od 16. 10. 2026
2 762 Kč
s kódem
3 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní židle Cassandra
Čalouněná, z textilie bouclé, v přírodní barvě
Doručíme od 22. 10. 2026
5 014 Kč
s kódem
5 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Zone
Z imitace kůže, z umělé (eko) kůže, matná, slonovinová
Doručíme od 22. 10. 2026
6 197 Kč
s kódem
7 290 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Patricia
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, šedé
(4)
Doručíme od 27. 10. 2026
5 694 Kč
s kódem
6 699 Kč bez kódu
3 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Lia
2 ks, čalouněné, světle šedé
Doručíme od 22. 10. 2026
5 737 Kč
s kódem
6 749 Kč bez kódu
3 375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní křesla v sadě Nadi
2 ks, čalouněná, světle šedá
Skladem
Poslední kousek
8 499 Kč
s kódem
9 999 Kč bez kódu
5 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Konna
Čalouněné, žinylkové, matné, krémové
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
3 153 Kč
s kódem
3 709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Livo
Čalouněná, z umělé (eko) kůže, pololesklá, v přírodní barvě
(3)
Doručíme od 23. 10. 2026
2 997 Kč
s kódem
3 526 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Adaya
2 ks, čalouněné, sametové/manšestrové, zelené
Doručíme od 22. 10. 2026
6 417 Kč
s kódem
7 549 Kč bez kódu
3 775 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
vtwonen
Jídelní židle Classic
Čalouněná, z umělé (eko) kůže, černá/v přírodní barvě
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
3 822 Kč
s kódem
4 496 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní židle v sadě Nebai
2 ks, z dubového dřeva, žinylkové, matné, černé
Doručíme od 11. 12. 2026
9 349 Kč
s kódem
10 999 Kč bez kódu
5 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Lizzy
2 ks, s područkami, čalouněná, matná, béžová
(1)
Doručíme od 27. 10. 2026
5 269 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
3 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Holly
4 ks, čalouněné, v hořčicové barvě
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 374 Kč
s kódem
7 499 Kč bez kódu
1 875 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Actona
Jídelní židle Becca
Čalouněná, matná, v terakotové barvě
Doručíme od 29. 10. 2026
3 297 Kč
s kódem
3 879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
7
8
9
...
16
Načíst další
Související kategorie
Jídelní stoly
Podsedáky na židle
Oblíbené filtry
Jídelní židle dekor dub
Moderní jídelní židle
Bílé jídelní židle
Šedé jídelní židle
Jídelní židle v sadě
Dřevěné jídelní židle
Kovové jídelní židle
Plastové jídelní židle
Polstrované jídelní židle
Jídelní židle s područkami
Kožené jídelní židle