Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Židle
Jídelní židle
Jídelní židle
...
Židle
Jídelní židle
Čalouněné jídelní židle
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Materiál
Cena
Typ
+ Další (14)
Čalouněné
731 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 2 ks
Støraa
Jídelní křesla v sadě Elvira
2 ks, čalouněná, sametové, matná, zelená
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 734 Kč
s kódem
9 099 Kč bez kódu
4 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Hype
Čalouněná, z umělé (eko) kůže, hnědá
(10)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 570 Kč
s kódem
7 729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Kalune Design
Jídelní židle Stormi Sandalye
Čalouněná, sametová, zelená
Doručíme od 10. 11. 2026
2 320 Kč
s kódem
2 729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódem
MOME
Jídelní židle Maca
Čalouněná, béžová
Doručíme od 22. 10. 2026
2 898 Kč
s kódem
3 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Cora
2 ks, s područkami, čalouněná, světle šedá/v přírodní barvě
Doručíme od 22. 10. 2026
7 139 Kč
s kódem
8 399 Kč bez kódu
4 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Eleanor
2 ks, s područkami, čalouněná, matná, tmavě šedá
(3)
Doručíme od 27. 10. 2026
4 887 Kč
s kódem
5 749 Kč bez kódu
2 875 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Avola
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, matná, oranžová
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
10 199 Kč
s kódem
11 999 Kč bez kódu
6 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
Light & Living
Jídelní křeslo Elyna
Čalouněné, z textilie bouclé, béžové
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
5 737 Kč
s kódem
6 749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 2 ks
WOOOD
Jídelní židle v sadě Vogue
2 ks, čalouněné, kožené, koňakově hnědé
Doručíme od 23. 10. 2026
12 664 Kč
s kódem
14 899 Kč bez kódu
7 450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Cora
S područkami, čalouněné, béžové
Doručíme od 30. 10. 2026
3 875 Kč
s kódem
4 559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Granite
Z jasanového dřeva, žinylková, matná, khaki/hnědá
Doručíme od 14. 12. 2026
8 305 Kč
s kódem
9 770 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní křesla v sadě Rush
2 ks, čalouněná, zelená
(3)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 757 Kč
s kódem
7 949 Kč bez kódu
3 975 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Eamy
Čalouněné, žinylkové, matné, šedé/v přírodní barvě
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
3 406 Kč
s kódem
4 007 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Novinka
Unique Furniture
Jídelní křeslo Frances
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, černé/krémové
Doručíme od 16. 10. 2026
2 762 Kč
s kódem
3 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní židle Cassandra
Čalouněná, z textilie bouclé, šedá
Doručíme od 22. 10. 2026
5 014 Kč
s kódem
5 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Lottie
S područkami/otočné, čalouněné, v přírodní barvě
Doručíme od 22. 10. 2026
8 159 Kč
s kódem
9 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Tina
2 ks, s područkami, čalouněné, bílé/šedé
(11)
Doručíme od 27. 10. 2026
4 632 Kč
s kódem
5 449 Kč bez kódu
2 725 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní křesla v sadě Alison
2 ks, otočná, čalouněná, šedá
(5)
Doručíme od 20. 10. 2026
11 049 Kč
s kódem
12 999 Kč bez kódu
6 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Cassidy
S područkami, čalouněné, manšestrové, světle šedé
Doručíme od 22. 10. 2026
4 403 Kč
s kódem
5 180 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní židle Kyra
Z imitace kůže, z umělé (eko) kůže, hnědá
Doručíme od 21. 10. 2026
3 467 Kč
s kódem
4 079 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Lottie
S područkami/otočné, čalouněné, šedé
Doručíme od 22. 10. 2026
8 159 Kč
s kódem
9 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní židle Genevieve
Stohovatelná, čalouněná, manšestrová, krémová
Doručíme od 21. 10. 2026
2 260 Kč
s kódem
2 659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Agape
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, v přírodní barvě
Doručíme od 21. 10. 2026
7 647 Kč
s kódem
8 997 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní židle Ludmilla
Čalouněná, z textilie bouclé, světle šedá
Doručíme od 21. 10. 2026
2 303 Kč
s kódem
2 709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní židle Ludmilla
Čalouněná, z textilie bouclé, krémová
Doručíme od 21. 10. 2026
2 303 Kč
s kódem
2 709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní židle Kyra
Z imitace kůže, z umělé (eko) kůže, černá
Doručíme od 21. 10. 2026
3 467 Kč
s kódem
4 079 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní židle Genevieve
Stohovatelná, čalouněná, manšestrová, šedá
Doručíme od 21. 10. 2026
2 260 Kč
s kódem
2 659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní židle Libby
Čalouněná, v mentolové barvě
Doručíme od 22. 10. 2026
4 972 Kč
s kódem
5 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Arabella
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, béžové
Doručíme od 22. 10. 2026
7 437 Kč
s kódem
8 749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Kinsley
S područkami, čalouněné, světle šedé
Doručíme od 21. 10. 2026
6 077 Kč
s kódem
7 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Warhol
S područkami, z imitace kůže, z umělé (eko) kůže, šedé
Doručíme od 21. 10. 2026
4 972 Kč
s kódem
5 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Cassidy
S područkami, čalouněné, manšestrové, světle šedé
Doručíme od 22. 10. 2026
4 403 Kč
s kódem
5 180 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Avola
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, matná, oranžová
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
9 774 Kč
s kódem
11 499 Kč bez kódu
5 750 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
Rowico
Jídelní židle Nagano
Čalouněná, černá/šedá
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
3 732 Kč
s kódem
4 390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Rowico
Jídelní židle Nagano
Čalouněná, šedá/v přírodní barvě
(2)
Doručíme od 20. 10. 2026
3 619 Kč
s kódem
4 258 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Stay
Čalouněná, z umělé (eko) kůže, černá
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
4 497 Kč
s kódem
5 290 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Lizzy
2 ks, s područkami, čalouněná, matná, světle šedá
(1)
Doručíme od 27. 10. 2026
5 142 Kč
s kódem
6 049 Kč bez kódu
3 025 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Støraa
Jídelní židle v sadě Oita
2 ks, čalouněné, tmavě šedé
Doručíme od 22. 10. 2026
5 694 Kč
s kódem
6 699 Kč bez kódu
3 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Boto
S područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, pololesklá, hnědá
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
5 664 Kč
s kódem
6 663 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Light & Living
Jídelní křeslo Elyna
Čalouněné, z textilie bouclé, černé
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
5 737 Kč
s kódem
6 749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Actona
Jídelní židle Batilda
Čalouněná, z umělé (eko) kůže, koňakově hnědá
Doručíme od 27. 10. 2026
2 821 Kč
s kódem
3 319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Actona
Jídelní židle Becca
Čalouněná, šedá
Doručíme od 29. 10. 2026
2 881 Kč
s kódem
3 389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Cloud
Čalouněná, z umělé (eko) kůže, pololesklá, koňakově hnědá
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
5 437 Kč
s kódem
6 396 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Milu
4 ks, čalouněné, světle šedé
(3)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 522 Kč
s kódem
8 849 Kč bez kódu
2 212 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Actona
Jídelní křeslo Aura
Čalouněné, tmavě šedé
Doručíme od 29. 10. 2026
5 694 Kč
s kódem
6 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Holly
4 ks, čalouněné, světle šedé
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 374 Kč
s kódem
7 499 Kč bez kódu
1 875 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Light & Living
Jídelní křesla v sadě Radaja
2 ks, kovová, okrově žlutá
Doručíme od 3. 11. 2026
9 094 Kč
s kódem
10 699 Kč bez kódu
5 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Malila
4 ks, čalouněné, světle růžové
Doručíme od 22. 10. 2026
8 202 Kč
s kódem
9 649 Kč bez kódu
2 412 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
8
9
10
...
16
Načíst další
Související kategorie
Jídelní stoly
Podsedáky na židle
Oblíbené filtry
Jídelní židle dekor dub
Moderní jídelní židle
Bílé jídelní židle
Šedé jídelní židle
Jídelní židle v sadě
Dřevěné jídelní židle
Kovové jídelní židle
Plastové jídelní židle
Polstrované jídelní židle
Jídelní židle s područkami
Kožené jídelní židle