Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Židle
Jídelní židle
Jídelní židle
...
Židle
Jídelní židle
Luxusní čalouněné jídelní židle
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Materiál
Cena
Typ
+ Další (14)
Čalouněné
733 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní křesla v sadě Alison
2 ks, otočná, čalouněná, béžová
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
10 794 Kč
s kódem
12 699 Kč bez kódu
6 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Mani
4 ks, čalouněné, tmavě šedé
Doručíme od 23. 10. 2026
10 794 Kč
s kódem
12 699 Kč bez kódu
3 175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Mani
4 ks, čalouněné, žluté
Doručíme od 23. 10. 2026
10 794 Kč
s kódem
12 699 Kč bez kódu
3 175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní křesla v sadě Tissiana
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, žinylková, béžová
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
10 787 Kč
s kódem
12 691 Kč bez kódu
6 346 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní křesla v sadě Tissiana
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, z umělé (eko) kůže, koňakově hnědá
(1)
Skladem
Poslední kousek
10 787 Kč
s kódem
12 691 Kč bez kódu
6 346 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní křesla v sadě Tissiana
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, žinylková, tmavě šedá
(1)
Skladem
Poslední kousek
10 787 Kč
s kódem
12 691 Kč bez kódu
6 346 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Alocs
Z dubového dřeva, žinylková, matná, béžová/v přírodní barvě
(1)
Skladem
10 634 Kč
s kódem
12 511 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní křesla v sadě Alison
2 ks, otočná, čalouněná, béžová
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
10 454 Kč
s kódem
12 299 Kč bez kódu
6 150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Alison
2 ks, otočné, čalouněné, béžové
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
10 369 Kč
s kódem
12 199 Kč bez kódu
6 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Alison
2 ks, otočné, čalouněné, béžové
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
10 369 Kč
s kódem
12 199 Kč bez kódu
6 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Marilla
2 ks, otočná, čalouněná, žinylková, matná, zelená
(3)
Skladem
Poslední kousky
10 369 Kč
s kódem
12 199 Kč bez kódu
6 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní křesla v sadě Alison
2 ks, otočná, čalouněná, béžová
(5)
Doručíme od 20. 10. 2026
10 284 Kč
s kódem
12 099 Kč bez kódu
6 050 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Alocs
S područkami, čalouněná, žinylková, matná, hnědá
Doručíme od 14. 12. 2026
10 275 Kč
s kódem
12 088 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Avola
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, matná, oranžová
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
10 199 Kč
s kódem
11 999 Kč bez kódu
6 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Marilla
2 ks, otočná, čalouněná, žinylková, matná, oranžová
(3)
Skladem
Poslední kousky
10 199 Kč
s kódem
11 999 Kč bez kódu
6 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Marilla
2 ks, otočná, čalouněná, žinylková, matná, šedá
(3)
Doručíme od 19. 10. 2026
10 199 Kč
s kódem
11 999 Kč bez kódu
6 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní křesla v sadě Norwell
2 ks, otočná, čalouněná, béžová
(4)
Skladem
Poslední kousky
10 114 Kč
s kódem
11 899 Kč bez kódu
5 950 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Buckle
Z textilie bouclé, v tmavě přírodní barvě
Doručíme od 22. 10. 2026
10 114 Kč
s kódem
11 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Buckle
Z textilie bouclé, v tmavě přírodní barvě
Doručíme od 22. 10. 2026
10 114 Kč
s kódem
11 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Marilla
2 ks, otočná, čalouněná, žinylková, matná, šedá
(3)
Doručíme od 19. 10. 2026
10 114 Kč
s kódem
11 899 Kč bez kódu
5 950 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Elk
2 ks, s područkami, čalouněná, žinylková, krémová
(3)
Doručíme od 19. 10. 2026
10 029 Kč
s kódem
11 799 Kč bez kódu
5 900 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní křesla v sadě Keiko
2 ks, čalouněná, v terakotové barvě
Doručíme od 23. 10. 2026
10 029 Kč
s kódem
11 799 Kč bez kódu
5 900 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Dutchbone
Jídelní křeslo Medina
S područkami, čalouněné, krémové
Doručíme od 16. 10. 2026
11 699 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní židle v sadě Nadia
2 ks, čalouněné, žinylkové, hnědé
Doručíme od 22. 10. 2026
9 774 Kč
s kódem
11 499 Kč bez kódu
5 750 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Avola
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, matná, oranžová
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
9 774 Kč
s kódem
11 499 Kč bez kódu
5 750 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní židle v sadě Nadia
2 ks, čalouněné, žinylkové, v cihlové barvě
Doručíme od 22. 10. 2026
9 774 Kč
s kódem
11 499 Kč bez kódu
5 750 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní židle v sadě Nadia
2 ks, čalouněné, žinylkové, černé/světle šedé
Doručíme od 22. 10. 2026
9 774 Kč
s kódem
11 499 Kč bez kódu
5 750 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Timons
Čalouněná, žinylková, matná, béžová/v přírodní barvě
Doručíme od 14. 12. 2026
9 768 Kč
s kódem
11 492 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Bosca
S područkami, čalouněné, žinylkové, béžové/v tmavě přírodní barvě
Doručíme od 14. 12. 2026
9 768 Kč
s kódem
11 492 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Bosca
S područkami, čalouněné, žinylkové, béžové
Doručíme od 14. 12. 2026
9 768 Kč
s kódem
11 492 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Timons
Čalouněná, žinylková, matná, hnědá/béžová
Skladem
Poslední kousky
9 768 Kč
s kódem
11 492 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Bosca
S područkami, čalouněné, žinylkové, v terakotové barvě
Doručíme od 14. 12. 2026
9 768 Kč
s kódem
11 492 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Bosca
S područkami, čalouněné, žinylkové, v terakotové barvě/v tmavě přírodní barvě
Doručíme od 14. 12. 2026
9 768 Kč
s kódem
11 492 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Jídelní židle Oblique
Čalouněná, kožená, v přírodní barvě
Skladem
Poslední kousky
9 713 Kč
s kódem
11 427 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Light & Living
Jídelní křesla v sadě Radaja
2 ks, kovová, krémová
Doručíme od 3. 11. 2026
9 604 Kč
s kódem
11 299 Kč bez kódu
5 650 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Avola
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, matná, šedá
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
9 519 Kč
s kódem
11 199 Kč bez kódu
5 600 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Bosca
S područkami, čalouněné, žinylkové, béžové/ve světle přírodní barvě
Doručíme od 14. 12. 2026
9 475 Kč
s kódem
11 147 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní židle v sadě Nebai
2 ks, z dubového dřeva, žinylkové, matné, hnědé/krémové
Doručíme od 11. 12. 2026
9 349 Kč
s kódem
10 999 Kč bez kódu
5 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Paragon
Z textilie bouclé, v tmavě přírodní barvě
Doručíme od 23. 10. 2026
9 349 Kč
s kódem
10 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní židle v sadě Nebai
2 ks, z dubového dřeva, žinylkové, matné, krémové/v přírodní barvě
Doručíme od 11. 12. 2026
9 349 Kč
s kódem
10 999 Kč bez kódu
5 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Maymont
2 ks, stohovatelné, čalouněné, krémové/tmavě hnědé
Skladem
Poslední kousek
9 349 Kč
s kódem
10 999 Kč bez kódu
5 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Avola
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, matná, zelená
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
9 349 Kč
s kódem
10 999 Kč bez kódu
5 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní židle v sadě Nebai
2 ks, z dubového dřeva, žinylkové, matné, černé
Doručíme od 11. 12. 2026
9 349 Kč
s kódem
10 999 Kč bez kódu
5 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Premier Housewares
Jídelní židle Cebu
Čalouněná, v přírodní barvě
Doručíme od 27. 10. 2026
9 264 Kč
s kódem
10 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní křesla v sadě Leticia
2 ks, s područkami, čalouněná, matná, béžová
Doručíme od 23. 10. 2026
9 179 Kč
s kódem
10 799 Kč bez kódu
5 400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní židle v sadě Helda
2 ks, čalouněné, žinylkové, béžové
(4)
Skladem
Poslední kousek
9 121 Kč
s kódem
10 731 Kč bez kódu
5 366 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní židle v sadě Helda
2 ks, čalouněné, žinylkové, v hořčicové barvě
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
9 121 Kč
s kódem
10 731 Kč bez kódu
5 366 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní židle v sadě Helda
2 ks, čalouněné, žinylkové, khaki
(4)
Doručíme od 14. 12. 2026
9 121 Kč
s kódem
10 731 Kč bez kódu
5 366 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
2
3
4
5
...
16
Načíst další
Související kategorie
Jídelní stoly
Podsedáky na židle
Oblíbené filtry
Jídelní židle dekor dub
Moderní jídelní židle
Bílé jídelní židle
Šedé jídelní židle
Jídelní židle v sadě
Dřevěné jídelní židle
Kovové jídelní židle
Plastové jídelní židle
Polstrované jídelní židle
Jídelní židle s područkami
Kožené jídelní židle