Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Židle
Jídelní židle
Jídelní židle
...
Židle
Jídelní židle
Luxusní čalouněné jídelní židle
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Materiál
Cena
Typ
+ Další (14)
Čalouněné
733 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 2 ks
Light & Living
Jídelní křesla v sadě Radaja
2 ks, kovová, béžová
Doručíme od 3. 11. 2026
9 094 Kč
s kódem
10 699 Kč bez kódu
5 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
sada 2 ks
Light & Living
Jídelní křesla v sadě Radaja
2 ks, kovová, khaki
Doručíme od 3. 11. 2026
9 094 Kč
s kódem
10 699 Kč bez kódu
5 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
sada 2 ks
Light & Living
Jídelní křesla v sadě Radaja
2 ks, kovová, modrá
Skladem
Poslední kousek
9 094 Kč
s kódem
10 699 Kč bez kódu
5 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
sada 2 ks
Light & Living
Jídelní křesla v sadě Radaja
2 ks, kovová, okrově žlutá
Doručíme od 3. 11. 2026
9 094 Kč
s kódem
10 699 Kč bez kódu
5 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Kato
2 ks, čalouněné, šedé/v přírodní barvě
(1)
Skladem
Poslední kousek
9 094 Kč
s kódem
10 699 Kč bez kódu
5 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Buckle
Z textilie bouclé, ve světle přírodní barvě
Doručíme od 22. 10. 2026
9 009 Kč
s kódem
10 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní křesla v sadě Tamara
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, světle šedá
Skladem
Poslední kousek
9 009 Kč
s kódem
10 599 Kč bez kódu
5 300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
noo.ma
Jídelní židle Wem
Stohovatelná, matná, zelená
Doručíme od 26. 10. 2026
9 009 Kč
s kódem
10 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
noo.ma
Jídelní židle Wem
Stohovatelná, matná, černá
Doručíme od 26. 10. 2026
9 009 Kč
s kódem
10 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
noo.ma
Jídelní židle Wem
Stohovatelná, matná, červená
Doručíme od 26. 10. 2026
9 009 Kč
s kódem
10 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Kato
2 ks, čalouněné, hnědé/béžové
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
8 924 Kč
s kódem
10 499 Kč bez kódu
5 250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Glenda
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, matná, tmavě šedá
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
8 924 Kč
s kódem
10 499 Kč bez kódu
5 250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Teulat
Jídelní židle Eclipse
S područkami, v dekoru jasanu, černá/šedá
Skladem
Poslední kousky
8 840 Kč
s kódem
10 400 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní židle v sadě Swan
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, bílé
(3)
Skladem
8 839 Kč
s kódem
10 399 Kč bez kódu
5 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní židle v sadě Swan
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, zelené
(1)
Skladem
Poslední kousky
8 839 Kč
s kódem
10 399 Kč bez kódu
5 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Orbit
Z textilie bouclé, hnědé
Doručíme od 23. 10. 2026
8 836 Kč
s kódem
10 395 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Orbit
Z textilie bouclé, světle šedé
Doručíme od 23. 10. 2026
8 836 Kč
s kódem
10 395 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Granite
S područkami, z jasanového dřeva, žinylkové, matné, hnědé/béžové
(5)
Doručíme od 14. 12. 2026
8 783 Kč
s kódem
10 333 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Granite
S područkami, z jasanového dřeva, žinylkové, matné, v přírodní barvě/v terakotové barvě
(5)
Doručíme od 14. 12. 2026
8 783 Kč
s kódem
10 333 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Granite
S područkami, z jasanového dřeva, žinylkové, matné, khaki/hnědé
(5)
Doručíme od 14. 12. 2026
8 783 Kč
s kódem
10 333 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Granite
Z jasanového dřeva, žinylková, matná, hnědá/béžová
Skladem
Poslední kousky
8 719 Kč
s kódem
10 258 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Gaia
S područkami, čalouněné, z umělé (eko) kůže, pololesklé, černé
(3)
Skladem
8 675 Kč
s kódem
10 206 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Gaia
S područkami, čalouněné, z umělé (eko) kůže, pololesklé, šedé
(2)
Skladem
Poslední kousek
8 675 Kč
s kódem
10 206 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Granite
S područkami, z jasanového dřeva, žinylkové, matné, béžové/v přírodní barvě
(5)
Doručíme od 14. 12. 2026
8 520 Kč
s kódem
10 023 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Granite
S područkami, z jasanového dřeva, žinylkové, matné, hnědé
(5)
Doručíme od 14. 12. 2026
8 520 Kč
s kódem
10 023 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní křesla v sadě Dover
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, krémová
Doručíme od 26. 10. 2026
8 499 Kč
s kódem
9 999 Kč bez kódu
5 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Nure
2 ks, čalouněná, modrá
Doručíme od 23. 10. 2026
8 499 Kč
s kódem
9 999 Kč bez kódu
5 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Actona
Jídelní židle v sadě Batilda
2 ks, čalouněné, z umělé (eko) kůže, koňakově hnědé
(65)
Skladem
8 499 Kč
s kódem
9 999 Kč bez kódu
5 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní křesla v sadě Nadi
2 ks, čalouněná, světle šedá
Skladem
Poslední kousek
8 499 Kč
s kódem
9 999 Kč bez kódu
5 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Gaia
S područkami, čalouněné, sametové, pololesklé, zelené
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
8 499 Kč
s kódem
9 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Nure
2 ks, čalouněná, v terakotové barvě
Skladem
Poslední kousky
8 499 Kč
s kódem
9 999 Kč bez kódu
5 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Nure
2 ks, čalouněná, šedá
Doručíme od 23. 10. 2026
8 499 Kč
s kódem
9 999 Kč bez kódu
5 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
WOOOD
Jídelní židle v sadě Crate
2 ks, čalouněné, sametové, šedé
Skladem
Poslední kousek
8 499 Kč
s kódem
9 999 Kč bez kódu
5 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Batilda
2 ks, čalouněné, béžové
(67)
Skladem
8 414 Kč
s kódem
9 899 Kč bez kódu
4 950 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní křesla v sadě Yunia
2 ks, čalouněná, manšestrové, matná, béžová
(4)
Skladem
Poslední kousek
8 372 Kč
s kódem
9 849 Kč bez kódu
4 925 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Paisley
2 ks, čalouněné, krémové
(6)
Skladem
Poslední kousky
8 329 Kč
s kódem
9 799 Kč bez kódu
4 900 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Granite
Z jasanového dřeva, žinylková, matná, hnědá
Skladem
Poslední kousky
8 305 Kč
s kódem
9 770 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Granite
Z jasanového dřeva, žinylková, matná, khaki/hnědá
Doručíme od 14. 12. 2026
8 305 Kč
s kódem
9 770 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Cori
2 ks, čalouněné, v cihlové barvě
(4)
Skladem
Poslední kousky
8 244 Kč
s kódem
9 699 Kč bez kódu
4 850 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Pippa
2 ks, otočné, čalouněné, z textilie bouclé, béžové
(3)
Skladem
Poslední kousek
8 202 Kč
s kódem
9 649 Kč bez kódu
4 825 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Malila
4 ks, čalouněné, světle růžové
Doručíme od 22. 10. 2026
8 202 Kč
s kódem
9 649 Kč bez kódu
2 412 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Lottie
S područkami/otočné, čalouněné, zelené
Doručíme od 22. 10. 2026
8 159 Kč
s kódem
9 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Lottie
S područkami/otočné, čalouněné, v přírodní barvě
Doručíme od 22. 10. 2026
8 159 Kč
s kódem
9 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Lottie
S područkami/otočné, čalouněné, šedé
Doručíme od 22. 10. 2026
8 159 Kč
s kódem
9 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Cori
2 ks, čalouněné, béžové
(4)
Doručíme od 22. 10. 2026
8 074 Kč
s kódem
9 499 Kč bez kódu
4 750 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Aslin
2 ks, čalouněná, zelená
Doručíme od 23. 10. 2026
8 032 Kč
s kódem
9 449 Kč bez kódu
4 725 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Luna
4 ks, čalouněné, v mentolové barvě
(2)
Skladem
Poslední kousky
7 989 Kč
s kódem
9 399 Kč bez kódu
2 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Agape
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, šedé
Doručíme od 21. 10. 2026
7 989 Kč
s kódem
9 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
2
3
4
5
...
16
Načíst další
Související kategorie
Jídelní stoly
Podsedáky na židle
Oblíbené filtry
Jídelní židle dekor dub
Moderní jídelní židle
Bílé jídelní židle
Šedé jídelní židle
Jídelní židle v sadě
Dřevěné jídelní židle
Kovové jídelní židle
Plastové jídelní židle
Polstrované jídelní židle
Jídelní židle s područkami
Kožené jídelní židle