Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Židle
Jídelní židle
Jídelní židle
...
Židle
Jídelní židle
Jídelní židle s područkami
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Materiál
Cena
Typ
+ Další (14)
S područkami
238 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Duct
S područkami, z textilie bouclé, khaki
Doručíme od 23. 10. 2026
7 642 Kč
s kódem
8 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Boto
S područkami, z umělé (eko) kůže, krémová
Doručíme od 23. 10. 2026
4 632 Kč
s kódem
5 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Aole
S područkami, z textilie bouclé, béžové
Doručíme od 23. 10. 2026
7 217 Kč
s kódem
8 490 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Reboot
S područkami, béžová
Doručíme od 23. 10. 2026
6 282 Kč
s kódem
7 390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Duct
S područkami, z textilie bouclé, béžové
Doručíme od 23. 10. 2026
7 642 Kč
s kódem
8 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Splendor
S područkami, z textilie bouclé, hnědé
Doručíme od 23. 10. 2026
7 217 Kč
s kódem
8 490 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Splendor
S područkami, z textilie bouclé, béžové
Doručíme od 23. 10. 2026
7 217 Kč
s kódem
8 490 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Bounce
S područkami, z umělé (eko) kůže, hnědá
Doručíme od 23. 10. 2026
5 099 Kč
s kódem
5 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Aole
S područkami, z textilie bouclé, hnědé
Doručíme od 23. 10. 2026
7 217 Kč
s kódem
8 490 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Bae
S područkami/otočné, z textilie bouclé, khaki
Doručíme od 22. 10. 2026
7 703 Kč
s kódem
9 062 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Reboot
S područkami, z textilie bouclé, béžová
Doručíme od 23. 10. 2026
6 282 Kč
s kódem
7 390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Reboot
S područkami, z textilie bouclé, černá
Doručíme od 23. 10. 2026
6 282 Kč
s kódem
7 390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Aole
S područkami, z textilie bouclé, oranžové
Doručíme od 23. 10. 2026
7 217 Kč
s kódem
8 490 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Splendor
S područkami, z textilie bouclé, khaki
Doručíme od 23. 10. 2026
7 217 Kč
s kódem
8 490 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Aole
S područkami, z textilie bouclé, khaki
Doručíme od 23. 10. 2026
7 217 Kč
s kódem
8 490 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Splendor
S područkami, z textilie bouclé, oranžové
Doručíme od 23. 10. 2026
7 217 Kč
s kódem
8 490 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Bae
S područkami/otočné, z textilie bouclé, hnědé
Doručíme od 22. 10. 2026
7 703 Kč
s kódem
9 062 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Aole
S područkami, z textilie bouclé, černé
Doručíme od 23. 10. 2026
7 217 Kč
s kódem
8 490 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Reboot
S područkami, z textilie bouclé, hnědá
Doručíme od 23. 10. 2026
6 282 Kč
s kódem
7 390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Bae
S područkami/otočné, z textilie bouclé, béžové
Doručíme od 22. 10. 2026
7 703 Kč
s kódem
9 062 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Duct
S područkami, z textilie bouclé, hnědé
Doručíme od 23. 10. 2026
7 642 Kč
s kódem
8 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Bounce
S područkami, z umělé (eko) kůže, černá
Doručíme od 23. 10. 2026
5 099 Kč
s kódem
5 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Splendor
S područkami, z textilie bouclé, černé
Doručíme od 23. 10. 2026
7 217 Kč
s kódem
8 490 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Paragon
S područkami, z textilie bouclé, černá
Doručíme od 23. 10. 2026
7 023 Kč
s kódem
8 262 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Cora
2 ks, s područkami, čalouněná, černá/béžová
Doručíme od 22. 10. 2026
7 139 Kč
s kódem
8 399 Kč bez kódu
4 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní křesla v sadě Leticia
2 ks, s područkami, čalouněná, matná, béžová
Doručíme od 23. 10. 2026
9 179 Kč
s kódem
10 799 Kč bez kódu
5 400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Unique Furniture
Jídelní křeslo Frances
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, krémové/v přírodní barvě
Doručíme od 16. 10. 2026
2 762 Kč
s kódem
3 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Lizzy
2 ks, s područkami, čalouněná, matná, béžová
(1)
Doručíme od 27. 10. 2026
5 269 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
3 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
House Nordic
Jídelní křeslo Melilla
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, hnědé
Doručíme od 23. 10. 2026
2 547 Kč
s kódem
2 997 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Cora
2 ks, s područkami, čalouněná, světle šedá/v přírodní barvě
Doručíme od 22. 10. 2026
7 139 Kč
s kódem
8 399 Kč bez kódu
4 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Eleanor
2 ks, s područkami, čalouněná, matná, tmavě šedá
(3)
Doručíme od 27. 10. 2026
4 887 Kč
s kódem
5 749 Kč bez kódu
2 875 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Avola
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, matná, oranžová
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
10 199 Kč
s kódem
11 999 Kč bez kódu
6 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Delta
S područkami, pololesklá, černá/v přírodní barvě
(3)
Doručíme od 23. 10. 2026
5 211 Kč
s kódem
6 130 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Cora
S područkami, čalouněné, béžové
Doručíme od 22. 10. 2026
3 875 Kč
s kódem
4 559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Unique Furniture
Jídelní křeslo Frances
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, černé/krémové
Doručíme od 16. 10. 2026
2 762 Kč
s kódem
3 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Lottie
S područkami/otočné, čalouněné, v přírodní barvě
Doručíme od 22. 10. 2026
8 159 Kč
s kódem
9 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Tina
2 ks, s područkami, čalouněné, bílé/šedé
(11)
Doručíme od 27. 10. 2026
4 632 Kč
s kódem
5 449 Kč bez kódu
2 725 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Cassidy
S područkami, čalouněné, manšestrové, světle šedé
Doručíme od 22. 10. 2026
4 403 Kč
s kódem
5 180 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Lottie
S područkami/otočné, čalouněné, šedé
Doručíme od 22. 10. 2026
8 159 Kč
s kódem
9 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Agape
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, v přírodní barvě
Doručíme od 21. 10. 2026
7 647 Kč
s kódem
8 997 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Arabella
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, béžové
Doručíme od 22. 10. 2026
7 437 Kč
s kódem
8 749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Kinsley
S područkami, čalouněné, světle šedé
Doručíme od 21. 10. 2026
6 077 Kč
s kódem
7 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Warhol
S područkami, z imitace kůže, z umělé (eko) kůže, šedé
Doručíme od 21. 10. 2026
4 972 Kč
s kódem
5 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Cassidy
S područkami, čalouněné, manšestrové, světle šedé
Doručíme od 22. 10. 2026
4 403 Kč
s kódem
5 180 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Avola
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, matná, oranžová
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
9 774 Kč
s kódem
11 499 Kč bez kódu
5 750 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Lizzy
2 ks, s područkami, čalouněná, matná, světle šedá
(1)
Doručíme od 27. 10. 2026
5 142 Kč
s kódem
6 049 Kč bez kódu
3 025 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Boto
S područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, pololesklá, hnědá
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
5 664 Kč
s kódem
6 663 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Maika
2 ks, s područkami, čalouněné, z umělé (eko) kůže, tmavě šedé
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 757 Kč
s kódem
7 949 Kč bez kódu
3 975 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
1
2
3
4
5
Načíst další
Související kategorie
Jídelní stoly
Podsedáky na židle
Oblíbené filtry
Jídelní židle dekor dub
Moderní jídelní židle
Bílé jídelní židle
Šedé jídelní židle
Jídelní židle v sadě
Dřevěné jídelní židle
Kovové jídelní židle
Plastové jídelní židle
Polstrované jídelní židle
Jídelní židle s područkami
Kožené jídelní židle