Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Židle
Jídelní židle
Jídelní židle
...
Židle
Jídelní židle
Jídelní židle s područkami
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Materiál
Cena
Typ
+ Další (14)
S područkami
238 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Alocs
S područkami, čalouněná, žinylková, matná, hnědá
Doručíme od 14. 12. 2026
10 275 Kč
s kódem
12 088 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Light & Living
Jídelní křesla v sadě Blaine
2 ks, s područkami, čalouněná, matná, béžová
Doručíme od 4. 11. 2026
13 514 Kč
s kódem
15 899 Kč bez kódu
7 950 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Nolan Stripe
2 ks, s područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, tmavě šedá
(6)
Doručíme od 16. 10. 2026
5 482 Kč
s kódem
6 449 Kč bez kódu
3 225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Yalia
S područkami, z dubového dřeva, matná, v přírodní barvě
Doručíme od 14. 12. 2026
4 723 Kč
s kódem
5 557 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Falconera
S područkami, čalouněná, matná, béžová/v přírodní barvě
Doručíme od 14. 12. 2026
7 826 Kč
s kódem
9 207 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Maika
2 ks, s područkami, čalouněné, z umělé (eko) kůže, v cihlové barvě
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 097 Kč
s kódem
8 349 Kč bez kódu
4 175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Avola
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, matná, zelená
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
9 349 Kč
s kódem
10 999 Kč bez kódu
5 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Avola
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, matná, šedá
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
9 519 Kč
s kódem
11 199 Kč bez kódu
5 600 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Maika
2 ks, s područkami, čalouněné, z umělé (eko) kůže, béžové
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 757 Kč
s kódem
7 949 Kč bez kódu
3 975 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní křesla v sadě Cordoba
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, béžová
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní křeslo Roxana
S područkami/otočné, čalouněné, matné, růžové
Doručíme od 16. 10. 2026
4 466 Kč
s kódem
5 254 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Light & Living
Jídelní křesla v sadě Blaine
2 ks, s područkami, čalouněná, žinylková, matná, světle zelená
Doručíme od 4. 11. 2026
12 239 Kč
s kódem
14 399 Kč bez kódu
7 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Trout
S područkami/houpací, čalouněná, béžová
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
4 717 Kč
s kódem
5 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Gaia
S područkami, čalouněné, sametové, pololesklé, zelené
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
8 499 Kč
s kódem
9 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Hübsch
Jídelní křesla v sadě Ecto
2 ks, s područkami, čalouněná, šedá
(1)
Doručíme od 30. 10. 2026
13 089 Kč
s kódem
15 399 Kč bez kódu
7 700 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Glenda
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, matná, v cihlové barvě
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
6 884 Kč
s kódem
8 099 Kč bez kódu
4 050 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Zama
S područkami, čalouněná, tmavě šedá
Doručíme od 19. 10. 2026
3 562 Kč
s kódem
4 190 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Emily
2 ks, s područkami/stohovatelné, kovové, zelené
Doručíme od 23. 10. 2026
8 499 Kč
s kódem
9 999 Kč bez kódu
5 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní křesla v sadě Tissiana
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, žinylková, béžová
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
10 787 Kč
s kódem
12 691 Kč bez kódu
6 346 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Glenda
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, matná, tmavě šedá
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
8 924 Kč
s kódem
10 499 Kč bez kódu
5 250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Granite
S područkami, z jasanového dřeva, žinylkové, matné, v přírodní barvě/v terakotové barvě
(5)
Doručíme od 14. 12. 2026
8 783 Kč
s kódem
10 333 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní křesla v sadě Harbo
2 ks, s područkami, čalouněná, sametové, černá
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
5 269 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
3 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní křesla v sadě Amorim
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, z textilie bouclé, hnědá
Doručíme od 23. 10. 2026
6 034 Kč
s kódem
7 099 Kč bez kódu
3 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní křesla v sadě Amorim
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, z textilie bouclé, bílá
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
5 779 Kč
s kódem
6 799 Kč bez kódu
3 400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Granite
S područkami, z jasanového dřeva, žinylkové, matné, khaki/hnědé
(5)
Doručíme od 14. 12. 2026
8 783 Kč
s kódem
10 333 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Kave Home
Jídelní židle Godia
S područkami, čalouněná, žinylková, matná, v přírodní barvě
(8)
Skladem
4 207 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Actona
Jídelní židle Addi
S područkami, čalouněná, z textilie bouclé, matná, béžová
(8)
Skladem
3 406 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Actona
Jídelní židle Addi
S područkami, čalouněná, z textilie bouclé, hnědá
(3)
Skladem
Poslední kousky
3 859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Actona
Jídelní křeslo Dora
S područkami, čalouněné, matné, khaki
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 216 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Unique Furniture
Jídelní židle Whistler
S područkami, čalouněná, šedá
(7)
Skladem
Poslední kousky
3 112 Kč
Do košíku
Do košíku
Dutchbone
Jídelní křeslo Taylor
S područkami, čalouněné, zelené
(1)
Skladem
Poslední kousky
7 799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Actona
Jídelní křeslo Dora
S područkami, čalouněné, matné, béžové
(2)
Doručíme od 27. 10. 2026
3 224 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Actona
Jídelní křeslo Lola
S područkami, čalouněné, sametové, zelené
(4)
Doručíme od 27. 10. 2026
4 339 Kč
Do košíku
Do košíku
Actona
Jídelní křeslo Naya
S područkami, čalouněné, z umělé (eko) kůže, koňakově hnědé
(3)
Doručíme od 27. 10. 2026
3 899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Hübsch
Jídelní židle Arch
S područkami/stohovatelná, kovová, světle šedá
Doručíme od 30. 10. 2026
4 693 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
WOOOD
Jídelní křesla v sadě Jelle
2 ks, s područkami, čalouněná, sametové, černá
(4)
Doručíme od 23. 10. 2026
6 690 Kč
3 345 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Teulat
Jídelní křeslo Sadira
S područkami, čalouněné, v hořčicové barvě
Doručíme od 23. 10. 2026
6 133 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Dutchbone
Jídelní křeslo Taylor
S područkami, čalouněné, béžové
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
7 799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Zuiver
Jídelní křeslo NDSM
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, černé
Doručíme od 15. 10. 2026
8 049 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Zuiver
Jídelní křeslo NDSM
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, v přírodní barvě
Doručíme od 15. 10. 2026
9 099 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Teulat
Jídelní křeslo Sadira
S područkami, čalouněné, modré
Doručíme od 23. 10. 2026
6 133 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Zuiver
Jídelní křeslo NDSM
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, šedé
Doručíme od 15. 10. 2026
7 799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Actona
Jídelní křeslo Naya
S područkami, čalouněné, šedé
(4)
Doručíme od 27. 10. 2026
4 267 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Teulat
Jídelní křeslo Add
S područkami, čalouněné, světle šedé
Doručíme od 23. 10. 2026
13 624 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
Dutchbone
Jídelní křeslo Medina
S područkami, čalouněné, krémové
Doručíme od 16. 10. 2026
11 699 Kč
Do košíku
Do košíku
WOOOD
Jídelní židle Bas
S područkami/houpací, čalouněná, z umělé (eko) kůže, černá
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
4 435 Kč
Do košíku
Do košíku
Pro zobrazení více výsledků odeberte některý z filtrů
S područkami
1
2
3
4
5
Související kategorie
Jídelní stoly
Podsedáky na židle
Oblíbené filtry
Jídelní židle dekor dub
Moderní jídelní židle
Bílé jídelní židle
Šedé jídelní židle
Jídelní židle v sadě
Dřevěné jídelní židle
Kovové jídelní židle
Plastové jídelní židle
Polstrované jídelní židle
Jídelní židle s područkami
Kožené jídelní židle