Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kategorie
Domů
Kategorie
Kategorie · Průhledná
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Značka
+ Další (3)
Průhledná
1 092 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Sklenička Taurin
250 ml, na sekt
Doručíme od 27. 10. 2026
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Sklenička Taurin
430 ml, na víno
Doručíme od 27. 10. 2026
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
sada 10 ks
Compactor
Vakuové pytle v sadě Aspispace
10 ks
Skladem
Poslední kousky
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
90 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
sada 10 ks
Compactor
Vakuové pytle v sadě Aspispace
10 ks
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
75 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Sass & Belle
Vánoční ozdoba Candy Cane
Skleněná, 8 cm
Skladem
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Compactor
Vakuové pytle v sadě Compact Express
6 ks
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Compactor
Košík
Plastový, výška 8 cm
Skladem
161 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
sada 6 ks
Compactor
Vakuové pytle v sadě Vac And Roll
6 ks
Skladem
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
143 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Compactor
Košík
Plastový, výška 10 cm
Skladem
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Svícen Michelle
Skleněný
Doručíme od 29. 10. 2026
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Orion
Matcha set
Skleněný
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
Orion
Čajová souprava
Skleněná
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Sklenice v sadě Misa
4 ks, 560 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 019 Kč
s kódem
1 199 Kč bez kódu
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Vánoční ozdoby v sadě Ikata
6 ks, plastové, 11 cm
Skladem
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Svícen Saynab
Skleněný
(1)
Skladem
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
LEGO®
Váza Botanicals
Plastová, ø 8 cm, výška 17 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Robi
4 ks, 430 ml
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Robi
4 ks, 560 ml, na víno
Skladem
Poslední kousek
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
ONA
Hůlky Tilly
Pro 2 osoby, 4 ks, skleněné
Doručíme od 2. 11. 2026
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Novinka
sada 6 ks
BonBistro
Sklenice v sadě Vitro
6 ks, 460 ml
Doručíme od 2. 11. 2026
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
88 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Robi
4 ks, 290 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
ONA
Konvice na čaj Liv
950 ml, skleněná, jantarová
Doručíme od 2. 11. 2026
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Robi
4 ks, 450 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
ONA
Konvice na čaj Liv
950 ml, skleněná, zelená
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
sada 6 ks
BonBistro
Sklenice v sadě Vitro
6 ks, 330 ml
Doručíme od 2. 11. 2026
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
75 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Dóza Luna
Na sypké potraviny, skleněná
(15)
Doručíme od 29. 10. 2026
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Dóza Luna
Na sypké potraviny, skleněná
(15)
Doručíme od 29. 10. 2026
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Stelton
Filtrační konvice EM77
Plastová, modrá, 2 l
Skladem
Poslední kousky
1 293 Kč
s kódem
1 521 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Stelton
Filtrační konvice EM77
Plastová, šedá, 2 l
Doručíme od 16. 10. 2026
1 194 Kč
s kódem
1 405 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Novinka
RIG-TIG
Lahev Drink-It
500 ml, plastová, v lososové barvě
Doručíme od 16. 10. 2026
320 Kč
s kódem
376 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Stelton
Lahev pro výrobník sody Brus
Plastová, objem 1,15 l
Skladem
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Dakls
Váza
Skleněná, ø 10 cm, výška 20 cm
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Dakls
Váza
Skleněná, ø 11 cm, výška 20 cm
Skladem
Poslední kousky
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Novinka
Dakls
Svícen
Na čajovou svíčku, skleněný
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Dakls
Svícen
Na čajovou svíčku, skleněný
Skladem
Poslední kousky
106 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Holmegaard
Vánoční ozdoba Christmas
Skleněná, ručně foukaná, ø 8 cm
Skladem
Poslední kousky
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Holmegaard
Vánoční ozdoba Ann-Sofi Romme
Skleněná, ručně foukaná, ø 6,5 cm
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Holmegaard
Vánoční ozdoba Ann-Sofi Romme
Skleněná, ručně foukaná, 5,5 cm
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Holmegaard
Vánoční ozdoba Ann-Sofi Romme
Skleněná, ručně foukaná, 7 cm
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Holmegaard
Vánoční ozdoba Ann-Sofi Romme
Skleněná, ručně foukaná, 8,5 cm
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Ego Dekor
Sada doplňků do koupelny Bubbles
Skleněná
(1)
Skladem
Poslední kousky
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
sada 2 ks
Rex London
Skleničky v sadě
2 ks, 200 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
sada 2 ks
Rex London
Skleničky v sadě
2 ks, 250 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
305 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
sada 2 ks
Rex London
Skleničky v sadě
2 ks, 200 ml, na koktejly
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Vialli Design
Konvice na čaj Geo
1,3 l, se sítkem, skleněná, ve zlaté barvě
Skladem
Poslední kousky
738 Kč
s kódem
868 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Vialli Design
Karafa Geo
1 l, skleněná
(1)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
s kódem
434 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
sada 6 ks
Vialli Design
Sklenice v sadě Volo
6 ks, 350 ml, z borosilikátového skla
Skladem
Poslední kousky
711 Kč
s kódem
836 Kč bez kódu
139 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
sada 5 ks
Compactor
Vakuové pytle v sadě Compress Lavender
5 ks
(13)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
104 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Sada (2)
1
2
3
4
5
...
23
Načíst další