Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kategorie
Domů
Kategorie
Kategorie · Průhledná
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Značka
+ Další (3)
Průhledná
1 092 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Oblíbené
Compactor
Vakuové pytle v sadě Premium Valve M/L
10 ks
(451)
Skladem
951 Kč
s kódem
1 119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 12 ks
Oblíbené
Hermia
Dózy v sadě Fresco
12 ks, 1,7 l, na potraviny, plastové, bílé
(119)
Skladem
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
63 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Hermia
Dózy v sadě Fresco
24 ks, 550 ml/1,2 l/1,7 l, na potraviny, plastové, bílé
(194)
Skladem
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 12 ks
Oblíbené
Hermia
Dózy v sadě Fresco
12 ks, 1,2 l, na potraviny, plastové, bílé
(64)
Skladem
Poslední kousky
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Joseph Joseph
Sada mlýnků na pepř a sůl Duo
2 ks, šedá, skleněná
(71)
Skladem
725 Kč
s kódem
853 Kč bez kódu
427 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Quadro
Bez vrtání, Vacuum-loc, plastová
(307)
Skladem
887 Kč
s kódem
1 044 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 12 ks
Oblíbené
Hermia
Dózy v sadě Fresco
12 ks, 1,2 l, na potraviny, plastové, šedé
(76)
Skladem
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Sklenice v sadě Jemma
6 ks, 350 ml
(262)
Skladem
892 Kč
s kódem
1 049 Kč bez kódu
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Lahev na olej Nevo
Objem 100 ml, skleněná, černá
(55)
Skladem
281 Kč
s kódem
331 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Hermia
Dózy v sadě Fresco
24 ks, 550 ml/1,2 l/1,7 l, na potraviny, plastové, šedé
(181)
Skladem
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Joseph Joseph
Potravinové krabičky v sadě Nest Lock
5 ks, zelené, 1,1 l/3 l/230 ml/540 ml/1,85 l
(7)
Skladem
1 048 Kč
s kódem
1 233 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Lékué
Set na výrobu kvásku se stěrkou
2 ks, 700 ml, skleněný
(16)
Skladem
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 4 ks
Lyngby Glas
Sklenice v sadě Palermo
4 ks, 500 ml
(2)
Skladem
968 Kč
s kódem
1 139 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
iDesign
Organizér do lednice Binz
Plastový, otočný, ø 29 cm, výška 11 cm
(250)
Skladem
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Lékué
Set na kvašení Pickles
2 ks, 700 ml, skleněný
(67)
Skladem
744 Kč
s kódem
875 Kč bez kódu
438 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Star Trading
Žárovka Soft Glow
E27, 2100 K, 4 W, stmívatelná, ø 6 cm
(65)
Skladem
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Styler
Zrcadlo Organic
Nástěnné, 50x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 291 Kč
s kódem
1 519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Quadro
Bez vrtání, Vacuum-loc, plastová
(196)
Skladem
887 Kč
s kódem
1 044 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
iDesign
Organizér na kořenky Linus
Otočný, plastový, ø 29 cm, výška 4,5 cm
(388)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Sklenice v sadě Misa
4 ks, 560 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 019 Kč
s kódem
1 199 Kč bez kódu
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Orion
Matcha set
Skleněný
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 10 ks
Oblíbené
Compactor
Vakuové pytle v sadě Space M
10 ks
(33)
Skladem
669 Kč
s kódem
787 Kč bez kódu
79 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Premier Housewares
Potravinové krabičky v sadě Freska
3 ks, plastové/skleněné/silikonové
(198)
Skladem
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 5 ks
Oblíbené
Compactor
Vakuové pytle v sadě Vacuum XL
5 ks
(38)
Skladem
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
182 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
House Nordic
Zrcadlo Pagani
Nástěnné, 57x160 cm
(13)
Skladem
2 310 Kč
s kódem
2 718 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Wenko
Samolepka
Zrcadlová, na dveře/na zeď/na nábytek, 58x150 cm
(5)
Skladem
343 Kč
s kódem
403 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Zrcadlo Hennetved
Nástěnné, 35x170 cm
Skladem
Poslední kousky
2 609 Kč
s kódem
3 069 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Mepal
Dózy v sadě Modula
7 ks, 450 ml/1 l/1,5 l/2 l, na potraviny, plastové, bílé
(272)
Skladem
1 155 Kč
s kódem
1 359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet kusů (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Compactor
Vakuové pytle v sadě Vacuum L
6 ks
(30)
Skladem
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
133 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
sada 5 ks
Compactor
Vakuové pytle v sadě Compress Lavender
5 ks
(13)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
104 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Sada (2)
-15 % s kódem
sada 6 ks
Lyngby Glas
Sklenice v sadě Zero
6 ks, 420 ml
(1)
Skladem
1 016 Kč
s kódem
1 195 Kč bez kódu
199 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Skleničky v sadě
6 ks, 210 ml, na sekt
(183)
Skladem
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Hermia
Sklenice v sadě Nova
18 ks
(4)
Skladem
Poslední kousky
841 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Casa De Engel
Koupelnový organizér
Plastový, 26x25 cm, výška 15 cm
(4)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Compactor
Vakuové pytle v sadě Vacuum XL
3 ks
(181)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
166 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Joseph Joseph
Potravinové krabičky v sadě Nest Lock
5 ks, modré, 1,1 l/3 l/230 ml/540 ml/1,85 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 057 Kč
s kódem
1 243 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní stůl Argo
Se skleněnou deskou, ø 119 cm
(12)
Skladem
Poslední kousek
7 951 Kč
s kódem
9 354 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Quadro
Bez vrtání/rohová, Vacuum-loc, plastová, ve stříbrné barvě
(116)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Premier Housewares
Skleničky v sadě Frosted
4 ks, 250 ml, na sekt
(4)
Skladem
1 189 Kč
s kódem
1 399 Kč bez kódu
350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
RCR Cristalleria Italiana
Skleničky v sadě
6 ks, 300 ml, na víno
(116)
Skladem
1 155 Kč
s kódem
1 359 Kč bez kódu
227 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Wenko
Háčky v sadě
6 ks, závěsné, plastové
(123)
Skladem
Poslední kousek
120 Kč
s kódem
141 Kč bez kódu
24 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Robi
4 ks, 430 ml
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Orion
Sada kořenek
6 ks, skleněné
(4)
Skladem
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Odkládací stolek Burano
Skleněný, 60x60 cm, výška 45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
3 842 Kč
s kódem
4 520 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Vialli Design
Džbán Mia
Skleněný, 1,1 l
(1)
Skladem
369 Kč
s kódem
434 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Actona
Konferenční stolek Bayonne
Se skleněnou deskou, černý, ø 79 cm, výška 42 cm
(21)
Skladem
3 399 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Casa Selección
Váza
Skleněná, 10x8 cm, výška 22 cm
(42)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Bizzotto
Jídelní židle Adele
Plastová
Skladem
4 972 Kč
s kódem
5 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
2
3
4
5
...
23
Načíst další