Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kategorie
Domů
Kategorie
Kategorie · Průhledná
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Značka
+ Další (3)
Průhledná
1 092 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Oblíbené
Compactor
Vakuové pytle v sadě Premium Valve M/L
10 ks
(451)
Skladem
951 Kč
s kódem
1 119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Lahev na olej Nevo
Objem 100 ml, skleněná, černá
(55)
Skladem
281 Kč
s kódem
331 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
iDesign
Organizér do lednice Binz
Plastový, otočný, ø 29 cm, výška 11 cm
(250)
Skladem
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Joseph Joseph
Sada mlýnků na pepř a sůl Duo
2 ks, šedá, skleněná
(71)
Skladem
725 Kč
s kódem
853 Kč bez kódu
427 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Star Trading
Žárovka Soft Glow
E27, 2100 K, 4 W, stmívatelná, ø 6 cm
(65)
Skladem
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Quadro
Bez vrtání, Vacuum-loc, plastová
(307)
Skladem
887 Kč
s kódem
1 044 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Sklenice v sadě Jemma
6 ks, 350 ml
(262)
Skladem
892 Kč
s kódem
1 049 Kč bez kódu
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Quadro
Bez vrtání, Vacuum-loc, plastová
(196)
Skladem
887 Kč
s kódem
1 044 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 10 ks
Oblíbené
Compactor
Vakuové pytle v sadě Space M
10 ks
(33)
Skladem
669 Kč
s kódem
787 Kč bez kódu
79 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
iDesign
Organizér na kořenky Linus
Otočný, plastový, ø 29 cm, výška 4,5 cm
(388)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Sklenice v sadě Misa
4 ks, 560 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 019 Kč
s kódem
1 199 Kč bez kódu
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 12 ks
Oblíbené
Hermia
Dózy v sadě Fresco
12 ks, 1,7 l, na potraviny, plastové, bílé
(119)
Skladem
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
63 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 5 ks
Oblíbené
Compactor
Vakuové pytle v sadě Vacuum XL
5 ks
(38)
Skladem
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
182 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Compactor
Vakuové pytle v sadě Vacuum L
6 ks
(30)
Skladem
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
133 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Lékué
Set na kvašení Pickles
2 ks, 700 ml, skleněný
(67)
Skladem
744 Kč
s kódem
875 Kč bez kódu
438 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 12 ks
Oblíbené
Hermia
Dózy v sadě Fresco
12 ks, 1,2 l, na potraviny, plastové, bílé
(64)
Skladem
Poslední kousky
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Hermia
Dózy v sadě Fresco
24 ks, 550 ml/1,2 l/1,7 l, na potraviny, plastové, bílé
(194)
Skladem
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
Orion
Matcha set
Skleněný
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Compactor
Vakuové pytle v sadě Vacuum XL
3 ks
(181)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
166 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Mepal
Dóza Modula White
1,5 l, na potraviny, plastová, bílá
(146)
Skladem
230 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Oblíbené
Mepal
Dóza Modula White
1 l, na potraviny, plastová, bílá
(175)
Skladem
222 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Premier Housewares
Potravinové krabičky v sadě Freska
3 ks, plastové/skleněné/silikonové
(198)
Skladem
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Wenko
Háčky v sadě
6 ks, závěsné, plastové
(123)
Skladem
Poslední kousek
120 Kč
s kódem
141 Kč bez kódu
24 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Joseph Joseph
Potravinové krabičky v sadě Nest Lock
5 ks, zelené, 1,1 l/3 l/230 ml/540 ml/1,85 l
(7)
Skladem
1 048 Kč
s kódem
1 233 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Robi
4 ks, 430 ml
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Skleničky v sadě
6 ks, 210 ml, na sekt
(183)
Skladem
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 12 ks
Oblíbené
Hermia
Dózy v sadě Fresco
12 ks, 1,2 l, na potraviny, plastové, šedé
(76)
Skladem
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 6 ks
Orion
Sada kořenek
6 ks, skleněné
(4)
Skladem
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Casa De Engel
Organizér do lednice na vajíčka
Plastový, výška 7,5 cm
(8)
Skladem
286 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jen na Bonami
Casa De Engel
Organizér do lednice na vajíčka
Plastový, výška 8 cm
(10)
Skladem
181 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Lékué
Formy na pečení v sadě
2 ks, 20 x 9,5 cm, sklo, vhodné do horkovzdušné fritézy
(7)
Skladem
375 Kč
188 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
sada 5 ks
Compactor
Vakuové pytle v sadě Compress Lavender
5 ks
(13)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
104 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Sada (2)
Lékué
Forma na pečení
18,5 x 17,5 cm, sklo, vhodné do horkovzdušné fritézy
(6)
Skladem
334 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mepal
Máslenka White
Bílá, 10x17 cm
(14)
Skladem
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Sklenice v sadě
6 ks, 360 ml
(117)
Skladem
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
113 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Mepal
Dóza Modula White
1,6 l, na potraviny, plastová, bílá
(333)
Skladem
328 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Sagaform
Dekantér Oval
2 l
(186)
Skladem
Poslední kousky
1 016 Kč
s kódem
1 195 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Casa Selección
Váza
Skleněná, 10x8 cm, výška 22 cm
(42)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 6 ks
RCR Cristalleria Italiana
Skleničky v sadě
6 ks, 300 ml, na víno
(116)
Skladem
1 155 Kč
s kódem
1 359 Kč bez kódu
227 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
noo.ma
Váza Dam
Ručně vyrobená, skleněná, tmavě hnědá, ø 18 cm, výška 22 cm
Skladem
Poslední kousky
1 679 Kč
s kódem
1 975 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Lékué
Set na výrobu kvásku se stěrkou
2 ks, 700 ml, skleněný
(16)
Skladem
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
Vialli Design
Konvice na čaj Geo
1,3 l, se sítkem, skleněná, ve zlaté barvě
Skladem
Poslední kousky
738 Kč
s kódem
868 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Quadro
Bez vrtání/rohová, Vacuum-loc, plastová, ve stříbrné barvě
(116)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Lyngby Glas
Sklenice v sadě Palermo
4 ks, 500 ml
(2)
Skladem
968 Kč
s kódem
1 139 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Mepal
Dózy v sadě Modula
7 ks, 450 ml/1 l/1,5 l/2 l, na potraviny, plastové, bílé
(272)
Skladem
1 155 Kč
s kódem
1 359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet kusů (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Hermia
Dózy v sadě Fresco
24 ks, 550 ml/1,2 l/1,7 l, na potraviny, plastové, šedé
(181)
Skladem
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Skleničky v sadě
6 ks, 230 ml, na víno
(148)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
167 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
La Rochére
Sklenice v sadě Abeille
4 ks, 260 ml
(32)
Skladem
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
192 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
2
3
4
5
...
23
Načíst další