Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kategorie
Domů
Kategorie
Kategorie · Průhledná
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Značka
+ Další (3)
Průhledná
1 092 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 6 ks
Orion
Sada kořenek
6 ks, skleněné
(4)
Skladem
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Odkládací stolek Burano
Skleněný, 60x60 cm, výška 45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
3 842 Kč
s kódem
4 520 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Vialli Design
Džbán Mia
Skleněný, 1,1 l
(1)
Skladem
369 Kč
s kódem
434 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Actona
Konferenční stolek Bayonne
Se skleněnou deskou, černý, ø 79 cm, výška 42 cm
(21)
Skladem
3 399 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Casa Selección
Váza
Skleněná, 10x8 cm, výška 22 cm
(42)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Bizzotto
Jídelní židle Adele
Plastová
Skladem
4 972 Kč
s kódem
5 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
House Nordic
Zrcadlo Palermo
Nástěnné, 50x55 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
1 091 Kč
s kódem
1 283 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Mauro Ferretti
Nástěnné svítidlo Prague
Ve zlaté barvě, skleněné, 16x40x11 cm
Skladem
Poslední kousky
1 699 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Premier Housewares
Sklenice v sadě Frosted
4 ks, 360 ml, na whiskey
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 002 Kč
s kódem
1 179 Kč bez kódu
295 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Actona
Konferenční stolek Bayonne
Se skleněnou deskou, černý, 50x95 cm, výška 42 cm
(14)
Skladem
3 017 Kč
s kódem
3 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Rosendahl
Sklenice v sadě Grand Cru Nouveau
4 ks, 260 ml
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
s kódem
1 034 Kč bez kódu
259 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Holmegaard
Vánoční ozdoba Ann-Sofi Romme
Skleněná, ručně foukaná, 7 cm
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Skleničky v sadě
6 ks, 230 ml, na víno
(148)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
167 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Premier Housewares
Dózy v sadě Freska
5 ks, na potraviny, v přírodní barvě
Skladem
Poslední kousky
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Lékué
Formy na pečení v sadě
2 ks, 20 x 9,5 cm, sklo, vhodné do horkovzdušné fritézy
(7)
Skladem
375 Kč
188 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Glow
Černý, plastový, LED, na baterky, s časovačem, IP44, délka 405 cm
(25)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Holmegaard
Vánoční ozdoba Ann-Sofi Romme
Skleněná, ručně foukaná, ø 6,5 cm
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Holmegaard
Vánoční ozdoba Ann-Sofi Romme
Skleněná, ručně foukaná, 5,5 cm
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Holmegaard
Vánoční ozdoba Ann-Sofi Romme
Skleněná, ručně foukaná, 8,5 cm
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mepal
Lahev Nordic sage
900 ml, cestovní, tritanová, šalvějově zelená
(3)
Skladem
427 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Objem (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Vialli Design
French press Livio
Objem 1 l, skleněný, v matně zlaté barvě
(4)
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Sollux
Žárovka
E27, 3000 K, 7 W, ø 6 cm
(3)
Skladem
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
noo.ma
Váza Dam
Ručně vyrobená, skleněná, bílá, ø 18 cm, výška 22 cm
Skladem
Poslední kousky
1 679 Kč
s kódem
1 975 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní stůl Arya
Se skleněnou deskou, 90x160 cm
(12)
Skladem
Poslední kousek
9 614 Kč
s kódem
11 311 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Mepal
Dóza Modula White
1 l, na potraviny, plastová, bílá
(175)
Skladem
222 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Konferenční stolek Burano
Skleněný, 55x110 cm, výška 35 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
5 522 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Sklenice v sadě
6 ks, 360 ml
(117)
Skladem
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
113 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Mirrors and More
Zrcadlo Aurora
Nástěnné, s osvětlením, ø 60 cm
(2)
Skladem
3 568 Kč
s kódem
4 198 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Quadro
Bez vrtání, Vacuum-loc, plastová, ve stříbrné barvě
(60)
Skladem
Poslední kousky
1 614 Kč
s kódem
1 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bizzotto
Jídelní židle Camilla
S područkami, plastová
Skladem
5 567 Kč
s kódem
6 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Premier Housewares
Nádoba na nápoje Savita
4,8 l
(10)
Skladem
1 546 Kč
s kódem
1 819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Compactor
Vakuové pytle v sadě Aspispace M/L
5 ks
(36)
Skladem
451 Kč
s kódem
531 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Holmegaard
Vánoční ozdoba Christmas
Skleněná, ručně foukaná, ø 8 cm
Skladem
Poslední kousky
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 24 ks
Vialli Design
Sada kořenek Vilagio
24 ks, skleněné
(1)
Skladem
Poslední kousky
621 Kč
s kódem
730 Kč bez kódu
30 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Sklenička Thalia
250 ml, na víno
(3)
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 6 ks
RCR Cristalleria Italiana
Skleničky v sadě
6 ks, 220 ml, na víno
(308)
Skladem
1 002 Kč
s kódem
1 179 Kč bez kódu
197 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 6 ks
Brandani
Sklenice v sadě
6 ks, 350 ml
Skladem
Poslední kousek
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Casa De Engel
Organizér do šuplíku
Plastový, 30x20 cm, výška 6 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Lyngby Glas
Skleničky v sadě Palermo
4 ks, 320 ml, na koktejly
(39)
Skladem
916 Kč
s kódem
1 078 Kč bez kódu
270 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Skleničky v sadě Bobbie
2 ks, 320 ml
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
385 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Robi
4 ks, 560 ml, na víno
Skladem
Poslední kousek
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Lyngby Glas
Skleničky v sadě Palermo
4 ks, 300 ml, na víno
(1)
Skladem
Poslední kousky
968 Kč
s kódem
1 139 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Vialli Design
Konvice na čaj Geo
1,3 l, se sítkem, skleněná, ve zlaté barvě
Skladem
Poslední kousky
738 Kč
s kódem
868 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
La Rochére
Sklenice v sadě Abeille
4 ks, 260 ml
(32)
Skladem
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
192 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Kave Home
Konferenční stolek Green Hill
Se skleněnou deskou, černý, 60x110 cm, výška 35 cm
(21)
Skladem
Poslední kousek
4 078 Kč
s kódem
4 798 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Premier Housewares
Sada kořenek Tromso
6 ks, skleněné, 200 ml
(25)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
58 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Koupelnová polička Quadro
Bez vrtání/rohová, Vacuum-loc, plastová, ve stříbrné barvě
(56)
Skladem
Poslední kousky
1 188 Kč
s kódem
1 398 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mepal
Máslenka White
Bílá, 10x17 cm
(14)
Skladem
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
2
3
4
5
...
23
Načíst další