Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kategorie
Domů
Kategorie
Kategorie · Průhledná
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Značka
+ Další (3)
Průhledná
1 092 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kähler Design
Skleničky v sadě Hammershøi
2 ks, 240 ml, na sekt
(1)
Skladem
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
440 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Rotho
Organizér do lednice Loft
Plastový, výška 9 cm
(66)
Skladem
157 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Sklenice Misa
560 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér
Na kosmetiku/otočný, z plexiskla, ø 11,5 cm, výška 17,5 cm
(588)
Skladem
332 Kč
s kódem
390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Dózy v sadě Freska
5 ks, na potraviny, v přírodní barvě
Skladem
Poslední kousky
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
360 ml
(42)
Skladem
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
-15 % s kódem
Hermia
Potravinové krabičky v sadě
10 ks, plastové
(8)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Keops
6 ks, 460 ml
(19)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
63 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
sada 6 ks
Tescoma
Skleničky v sadě Giorgio
6 ks, 350 ml, na víno
(8)
Skladem
Poslední kousky
638 Kč
106 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenička Libellules
280 ml, na víno
(248)
Skladem
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Addis
Koupelnový organizér
Na kosmetiku, plastový, 18x18 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Rotho
Organizér do lednice Cauma
Plastový, výška 6 cm
(8)
Skladem
230 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (7)
-15 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Robi
4 ks, 450 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
BonBistro
Karafa Tap
1,1 l, skleněná
Skladem
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Rosendahl
Dóza Grand Cru
Na potraviny, skleněná
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
s kódem
573 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Hermia
Organizéry do lednice v sadě
3 ks, plastové, výška 14 cm
(18)
Skladem
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mauro Ferretti
Nástěnné svítidlo Prague
Ve zlaté barvě, skleněné, 16x40x11 cm
Skladem
Poslední kousky
1 699 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mepal
Lahev Nordic blue
900 ml, cestovní, tritanová, světle modrá
(5)
Skladem
Poslední kousky
462 Kč
s kódem
544 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Objem (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Noa
2 ks, 220 ml, skleněné, na cappuccino/dvoustěnné
(10)
Skladem
Poslední kousky
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Sklenice v sadě Livio
2 ks, 350 ml, z borosilikátového skla
(1)
Skladem
197 Kč
s kódem
232 Kč bez kódu
116 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Geo
2 ks, 350 ml, skleněné, na latte
(13)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Lékué
Potravinové krabičky v sadě
3 ks, světle zelené, 1 l/1,5 l/640 ml
(4)
Skladem
Poslední kousek
810 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Mepal
Dóza Omnia
1,7 l, na potraviny, plastová, šalvějově zelená
(7)
Skladem
Poslední kousek
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Džbán Abeille
Skleněný, 1 l
(43)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Mepal
Lahev Nordic black
900 ml, cestovní, tritanová, černá
(1)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Vialli Design
Hrnek Geo
450 ml, skleněný, na latte
(8)
Skladem
Poslední kousek
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Holmegaard
Skleničky v sadě Notes
2 ks, 630 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
1 159 Kč
s kódem
1 363 Kč bez kódu
682 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jen na Bonami
Casa De Engel
Organizér do lednice
Plastový, výška 15 cm
(4)
Skladem
216 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Protiskluzová podložka Paradise
Do vany, 36x71 cm
(141)
Skladem
371 Kč
s kódem
436 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Holmegaard
Vánoční ozdoba Ann-Sofi Romme
Skleněná, ručně foukaná, 7 cm
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Actona
Konferenční stolek Bayonne
Se skleněnou deskou, černý, 50x95 cm, výška 42 cm
(14)
Skladem
3 017 Kč
s kódem
3 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Rosendahl
Nádoba na marinádu s mašlovačkou Grand Cru
Skleněná
Skladem
Poslední kousky
562 Kč
s kódem
661 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Fischer & Honsel
Žárovka Standard
E27, 2700 K, 4 W, ø 6 cm
(2)
Skladem
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 4 ks
Salt&Pepper
Sklenice v sadě Flora
4 ks, 300 ml
(2)
Skladem
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
167 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kähler Design
Skleničky v sadě Hammershøi
2 ks, 350 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
793 Kč
s kódem
933 Kč bez kódu
467 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Holmegaard
Skleničky v sadě Notes
2 ks, 380 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousky
994 Kč
s kódem
1 169 Kč bez kódu
585 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Holmegaard
Vánoční ozdoba Ann-Sofi Romme
Skleněná, ručně foukaná, ø 6,5 cm
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Holmegaard
Vánoční ozdoba Ann-Sofi Romme
Skleněná, ručně foukaná, 5,5 cm
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Holmegaard
Vánoční ozdoba Ann-Sofi Romme
Skleněná, ručně foukaná, 8,5 cm
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Gentlemen's Hardware
Skleničky v sadě
5 ks, 44 ml, na panáky
(13)
Skladem
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Mepal
Dóza Modula White
2 l, na potraviny, plastová, bílá
(141)
Skladem
Poslední kousky
305 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 4 ks
Lékué
Formy na pečení v sadě
4 ks, ø 9,5 cm, sklo, vhodné do horkovzdušné fritézy
(2)
Skladem
387 Kč
s kódem
455 Kč bez kódu
114 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Premier Housewares
Sklenice v sadě Beaufort
4 ks
Skladem
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Unie
6 ks, 330 ml
(13)
Skladem
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
68 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Tulip
2 ks, 350 ml, skleněné, na kakao/na latte
(6)
Skladem
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
130 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Addis
Koupelnový organizér
Na kosmetiku, plastový, 18x18 cm, výška 15 cm
Skladem
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Hermia
Sklenice v sadě
18 ks
(2)
Skladem
Poslední kousky
722 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Orion
Váza
Skleněná, ø 10,5 cm, výška 25,5 cm
(5)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
2
3
4
5
...
23
Načíst další