Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kategorie
Domů
Kategorie
Kategorie · Průhledná
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Značka
+ Další (3)
Průhledná
1 092 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Skleničky v sadě
6 ks, 230 ml, na víno
(148)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
167 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
iDesign
Organizér do lednice Binz
Plastový, otočný, ø 29 cm, výška 11 cm
(250)
Skladem
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
iDesign
Organizér na kořenky Linus
Otočný, plastový, ø 29 cm, výška 4,5 cm
(388)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Skleničky v sadě
6 ks, 210 ml, na sekt
(183)
Skladem
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Vialli Design
Hrnky v sadě Vita
6 ks, 250 ml, skleněné, dvoustěnné/na latte
(215)
Skladem
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
152 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Mepal
Dózy v sadě Modula
7 ks, 450 ml/1 l/1,5 l/2 l, na potraviny, plastové, bílé
(272)
Skladem
1 155 Kč
s kódem
1 359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet kusů (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Karafa na whisky
850 ml
(165)
Skladem
Poslední kousky
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Sklenice v sadě Jemma
6 ks, 350 ml
(262)
Skladem
892 Kč
s kódem
1 049 Kč bez kódu
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Sklenice v sadě
6 ks, 360 ml
(117)
Skladem
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
113 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenička Libellules
280 ml, na víno
(248)
Skladem
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 6 ks
Oblíbené
Sagaform
Sklenice v sadě Rocking Whiskey
6 ks, 200 ml, na whiskey
(309)
Skladem
637 Kč
106 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Ego Dekor
Dětská sklenička
300 ml
(284)
Skladem
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Mepal
Dóza Modula White
1 l, na potraviny, plastová, bílá
(175)
Skladem
222 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Skleničky v sadě
6 ks, 240 ml, na sekt
(148)
Skladem
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Sagaform
Dekantér Oval
2 l
(186)
Skladem
Poslední kousky
1 016 Kč
s kódem
1 195 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Vialli Design
Hrnek Amo
220 ml, skleněný, na cappuccino/dvoustěnný
(434)
Skladem
227 Kč
s kódem
267 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Compactor
Vakuové pytle v sadě Premium Valve M/L
10 ks
(451)
Skladem
951 Kč
s kódem
1 119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 6 ks
RCR Cristalleria Italiana
Skleničky v sadě
6 ks, 220 ml, na víno
(308)
Skladem
1 002 Kč
s kódem
1 179 Kč bez kódu
197 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Libellules
280 ml
(135)
Skladem
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
260 ml
(150)
Skladem
Poslední kousky
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Objem (4)
-15 % s kódem
Oblíbené
DecoKing
Světelný řetěz Clip
Plastový, LED, na baterky, délka 335 cm
(163)
Skladem
Poslední kousek
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 6 ks
RCR Cristalleria Italiana
Skleničky v sadě
6 ks, 300 ml, na víno
(116)
Skladem
1 155 Kč
s kódem
1 359 Kč bez kódu
227 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Mepal
Dóza Modula White
1,5 l, na potraviny, plastová, bílá
(146)
Skladem
230 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Sagaform
Dekantér Oval
1 l
(167)
Skladem
Poslední kousky
761 Kč
s kódem
895 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Vialli Design
Hrnky v sadě Cristallo
2 ks, 300 ml, skleněné, dvoustěnné/na latte
(267)
Skladem
480 Kč
s kódem
565 Kč bez kódu
283 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Mepal
Dózy v sadě Modula White
5 ks, 450 ml/1 l/1,5 l/2 l, na potraviny, plastové, bílé
(114)
Skladem
Poslední kousky
1 025 Kč
s kódem
1 206 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet kusů (2)
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Skleničky v sadě
6 ks, 650 ml, na víno
(57)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
122 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Mepal
Dóza Modula White
2 l, na potraviny, plastová, bílá
(141)
Skladem
Poslední kousky
305 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Quadro
Bez vrtání, Vacuum-loc, plastová
(196)
Skladem
887 Kč
s kódem
1 044 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Femme
Na kosmetiku, z plexiskla, 22,5x12,5 cm, výška 8 cm
(467)
Skladem
Poslední kousek
459 Kč
s kódem
540 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Quadro
Bez vrtání, Vacuum-loc, plastová
(307)
Skladem
887 Kč
s kódem
1 044 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Mepal
Dóza Modula White
2,7 l, na potraviny, plastová, bílá
(87)
Skladem
Poslední kousky
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
DecoKing
Světelný řetěz Clip
Plastový, LED, na baterky, délka 635 cm
(132)
Skladem
671 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Sagaform
Slánka a pepřenka Oval Oak
Skleněná
(206)
Skladem
480 Kč
s kódem
565 Kč bez kódu
283 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
310 ml
(66)
Skladem
Poslední kousky
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Premier Housewares
Sada kořenek Luca
4 ks, skleněné, 90 ml
(194)
Skladem
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
50 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Držák na žiletku Osimo
Bez vrtání, Static-Loc, plastový, ø 8 cm, výška 3 cm
(892)
Skladem
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
WMF
Dóza Barista
250 ml, na med, skleněná, ve stříbrné barvě
(64)
Skladem
Poslední kousek
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Libellules
350 ml
(273)
Skladem
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Sklenice v sadě
6 ks, 547 ml, na whiskey
(75)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
167 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Pohár Périgord
Na zmrzlinu, skleněný, 220 ml, ø 11 cm
(137)
Skladem
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Mepal
Dóza Modula White
1,6 l, na potraviny, plastová, bílá
(333)
Skladem
328 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 12 ks
Oblíbené
Hermia
Dózy v sadě Fresco
12 ks, 1,7 l, na potraviny, plastové, bílé
(119)
Skladem
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
63 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Premier Housewares
Potravinové krabičky v sadě Freska
3 ks, plastové/skleněné/silikonové
(198)
Skladem
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Obal na šaty
Výška 150 cm
(148)
Skladem
193 Kč
s kódem
227 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Sagaform
Sada na olej a ocet Oval
2 ks, 300 ml, skleněná, v přírodní barvě
(111)
Skladem
561 Kč
s kódem
660 Kč bez kódu
330 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Compactor
Vakuové pytle v sadě Vacuum XL
3 ks
(181)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
166 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Star Trading
Žárovka Soft Glow
E27, 2100 K, 4 W, stmívatelná, ø 6 cm
(65)
Skladem
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
2
3
4
5
...
23
Načíst další