Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kategorie
Domů
Kategorie
Kategorie · Průhledná
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Značka
+ Další (3)
Průhledná
1 092 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Tescoma
Odměrka Delícia
Skleněná
(14)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Casa De Engel
Organizér do lednice
Plastový, výška 11,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Metaltex
Organizér do lednice Frigo
Plastový, výška 10 cm
(12)
Skladem
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 6 ks
Hermia
Misky v sadě Bistro
6 ks, kompotové/na zmrzlinu, skleněné, 220 ml, ø 8 cm
(3)
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kilner
Set na výrobu kvásku se stěrkou
Skleněný
(15)
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Casa De Engel
Organizér na kořenky
Otočný, plastový, 29,5x28 cm, výška 8,5 cm
(1)
Skladem
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Star Trading
Světelný řetěz Chania
Plastový, LED, solární, IP44, délka 280 cm
(11)
Skladem
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Váza Brenna
Z recyklovaného skla, ø 33 cm, výška 33 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
1 034 Kč
s kódem
1 216 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Na prodejně
-15 % s kódem
Compactor
Vakuové pytle v sadě Espace
2 ks
(42)
Skladem
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Dakls
Váza
Skleněná, ø 10 cm, výška 20 cm
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Lyngby Glas
Skleničky v sadě Palermo
4 ks, 320 ml, na koktejly
(39)
Skladem
916 Kč
s kódem
1 078 Kč bez kódu
270 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Casa De Engel
Koupelnový organizér
Otočný, plastový, ø 23,5 cm, výška 7,5 cm
Skladem
Poslední kousky
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní stůl Arya
Se skleněnou deskou, 90x160 cm
(12)
Skladem
Poslední kousek
9 614 Kč
s kódem
11 311 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Esschert Design
Zavlažovací koule
Skleněná, 197 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
191 Kč
s kódem
225 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Odkládací stolek Burano
Skleněný, 60x60 cm, výška 45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
3 842 Kč
s kódem
4 520 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
La Rochére
Skleničky v sadě Abeille
4 ks, 230 ml, na víno
(37)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
s kódem
1 069 Kč bez kódu
267 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Premium
2 ks, 930 ml, na víno
(11)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Tokyo
6 ks, 400 ml
(6)
Skladem
230 Kč
s kódem
270 Kč bez kódu
45 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Oblíbené
Compactor
Vakuové pytle v sadě Premium Valve M/L
2 ks
(100)
Skladem
Poslední kousky
170 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Krmítko pro ptáčky
15x9 cm, výška 15 cm
(35)
Skladem
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Actona
Konferenční stolek Bayonne
Se skleněnou deskou, černý, ø 79 cm, výška 42 cm
(21)
Skladem
3 399 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Konferenční stolek Burano
Skleněný, 50x110 cm, výška 38 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
4 638 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Vakuový pytel
(82)
Skladem
Poslední kousky
398 Kč
s kódem
468 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Konferenční stolek Green Hill
Se skleněnou deskou, černý, 80x80 cm, výška 35 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
3 842 Kč
s kódem
4 520 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Brabantia
Nádoba na kvašení zeleniny Tasty+
1,6 l, plastová
(8)
Skladem
352 Kč
s kódem
414 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Tokyo
6 ks, 350 ml
(12)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
48 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Lyngby Glas
Skleničky v sadě Palermo
4 ks, 300 ml, na víno
(5)
Skladem
Poslední kousky
926 Kč
s kódem
1 089 Kč bez kódu
272 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 24 ks
Vialli Design
Sada kořenek Vilagio
24 ks, skleněné
(1)
Skladem
Poslední kousky
621 Kč
s kódem
730 Kč bez kódu
30 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Lékué
Poklop na ohřívání pokrmů v mikrovlnce
Ø 24,5 cm, plastový
(1)
Skladem
341 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Sklenička Koyoi
200 ml
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Mepal
Dóza Black
500 ml/1,2 l, černá
(7)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Star Trading
Světelná dekorace Firework
Černá, kovová, LED, do zásuvky, 25x25x50 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Vánoční ozdoby v sadě Ikata
6 ks, plastové, 11 cm
Skladem
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Joseph Joseph
Dózy v sadě Podium
5 ks, 500 ml/900 ml/1,3 l/1,9 l, na potraviny/na mouku/na sypké potraviny/na těstoviny, plastové, šedé
(37)
Skladem
Poslední kousky
1 293 Kč
s kódem
1 521 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Casa De Engel
Organizér na kořenky
Plastový, 25,5x24,5 cm, výška 10 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Zone
Skleničky v sadě Rocks
2 ks, 300 ml, na víno
(2)
Skladem
775 Kč
s kódem
912 Kč bez kódu
456 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 4 ks
Lyngby Glas
Skleničky v sadě Palermo
4 ks, 315 ml, na koktejly
(3)
Skladem
Poslední kousek
934 Kč
s kódem
1 099 Kč bez kódu
275 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Hermia
Skleničky v sadě
6 ks, 50 ml, na panáky
(3)
Skladem
Poslední kousek
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Ego Dekor
Dětská sklenička
300 ml
(284)
Skladem
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mepal
Lahev Nordic sage
500 ml, cestovní, tritanová, šalvějově zelená
(8)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Vialli Design
Hrnky v sadě Vita
6 ks, 250 ml, skleněné, dvoustěnné/na latte
(215)
Skladem
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
152 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Premier Housewares
Skleničky v sadě Frosted
2 ks, 540 ml, na víno
(2)
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
415 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Rosendahl
Mlýnek na pepř a sůl Grand Cru Nouveau
Skleněný
Skladem
Poslední kousky
1 011 Kč
s kódem
1 189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Holmegaard
Vánoční ozdoba Christmas
Skleněná, ručně foukaná, ø 8 cm
Skladem
Poslední kousky
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Váza Aino
Ručně vyrobená, skleněná, ø 22 cm, výška 19 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 402 Kč
s kódem
1 649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Sagaform
Dekantér Oval
1 l
(167)
Skladem
Poslední kousky
761 Kč
s kódem
895 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Garden
Omyvatelný, z PVC, hnědý, 140x240 cm
(12)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Orion
Organizér na kořenky
Otočný, plastový, ø 30 cm, výška 9 cm
(4)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
4
5
6
...
23
Načíst další