Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kategorie
Domů
Kategorie
Kategorie · Průhledná
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Značka
+ Další (3)
Průhledná
1 089 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Bonami Essentials
Zrcadlo Illume
Nástěnné, s osvětlením, 50x80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 654 Kč
s kódem
4 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
RCR Cristalleria Italiana
Sklenice v sadě
6 ks, 400 ml
(80)
Skladem
883 Kč
s kódem
1 039 Kč bez kódu
173 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Curver
Úložný box T box
S víkem, plastový, objem 47 l, 55,5x39x28,5 cm
(26)
Skladem
424 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
-15 % s kódem
sada 12 ks
Wenko
Kroužky ke sprchovému závěsu v sadě
12 ks, plastové, 6 cm
(18)
Skladem
209 Kč
s kódem
246 Kč bez kódu
21 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Lyngby Glas
Skleničky v sadě Zero
4 ks, 260 ml, na sekt
(1)
Skladem
968 Kč
s kódem
1 139 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Umbra
Rámeček Flute
19x23 cm, stojací, skleněný, ve zlaté barvě, na fotku 13x18/na fotku 15x21
(1)
Skladem
Poslední kousky
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Rotho
Úložný box Lona
S víkem, plastový, objem 12 l, 42x35x11 cm
(27)
Skladem
Poslední kousky
201 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (7)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Sklenice Clarien
300 ml
(1)
Skladem
Poslední kousek
176 Kč
s kódem
207 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
KIS
Úložný box W box L
S víkem, plastový, objem 50 l, 56,5x39x31,5 cm
(5)
Skladem
434 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
260 ml
(150)
Skladem
Poslední kousky
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Objem (4)
-15 % s kódem
Dakls
Vánoční ozdoba Balerina
Plastová, 17 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
84 Kč
s kódem
99 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rotho
Dóza Loft
1 l, na potraviny, plastová
(10)
Skladem
Poslední kousky
161 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
-15 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Rozprašovač
Skleněný, 230 ml
(30)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Pohár Abeille
Na zmrzlinu, skleněný, 200 ml, ø 11,5 cm
(27)
Skladem
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Vakuový pytel
(92)
Skladem
249 Kč
s kódem
293 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Talíř Brisa
Dezertní , ø 21 cm, skleněný
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Dutchbone
Odkládací stolek Naia
Se skleněnou deskou, v přírodní barvě, ø 40 cm, výška 50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Váza Inu
Ručně vyrobená, skleněná, ø 11 cm, výška 9 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Homéa
Vakuový pytel Lavender
(4)
Skladem
Poslední kousek
118 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Leopold Vienna
Skleničky v sadě Corvina
2 ks, 240 ml, na sekt
(1)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Joseph Joseph
Dózy v sadě Podium
5 ks, 500 ml/900 ml/1 l/1,2 l/1,9 l, na potraviny, skleněné, ve stříbrné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 220 Kč
s kódem
2 612 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Homéa
Dóza
1 l, na potraviny, plastová
(1)
Skladem
110 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (8)
Premium
Kave Home
Sklenice Milma
Z recyklovaného skla
Skladem
Poslední kousky
133 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Premier Housewares
Váza Savita
Skleněná, ø 14 cm, výška 25 cm
Skladem
Poslední kousky
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
150 ml
(20)
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kähler Design
Skleničky v sadě Hammershøi
2 ks, 490 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
717 Kč
s kódem
844 Kč bez kódu
422 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Blomus
Sada na olej a ocet Alinjo
2 ks, 150 ml, skleněná
(14)
Skladem
Poslední kousky
1 096 Kč
548 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
KIS
Úložný box Omnibox M
S víkem, plastový, objem 29 l, 47x30x27,5 cm
(4)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
-15 % s kódem
Mepal
Dětský hrnek Fairy Garden by Little Dutch
300 ml, plastový, světle růžový
Skladem
Poslední kousky
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 4 ks
BonBistro
Skleničky v sadě Noble
4 ks, 280 ml, na koktejly
Skladem
Poslední kousky
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Mepal
Dóza Stora
1,6 l, na potraviny, plastová, bílá
(24)
Skladem
Poslední kousek
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
iDesign/The Home Edit
Organizér na kořenky
Otočný, plastový, ø 29 cm, výška 11 cm
(58)
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Váza Brenna
Z recyklovaného skla, ø 16 cm, výška 18 cm
(1)
Skladem
265 Kč
s kódem
312 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Sklenice Misa
560 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mauro Ferretti
Nástěnné svítidlo Gris
Ve zlaté barvě, skleněné, 20x28x14 cm
Skladem
Poslední kousky
1 257 Kč
s kódem
1 479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Picardie
6 ks, 130 ml
(18)
Skladem
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
47 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
-15 % s kódem
Mepal
Lahev Vivid blue
900 ml, cestovní, tritanová, tmavě modrá
(2)
Skladem
Poslední kousky
462 Kč
s kódem
544 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Rosti
Odměrky v sadě Mensura
3 ks, plastové
Skladem
Poslední kousek
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
Světelný řetěz Luke
Černý, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 300 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 623 Kč
s kódem
1 909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
French press Akeala
Objem 820 ml, skleněný, v růžovo zlaté barvě
(5)
Skladem
Poslední kousky
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Esschert Design
Váza Cutting
Skleněná/dřevěná/železná, v přírodní barvě, 6,5x25,5 cm, výška 14,5 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Orion
Vakuové pytle v sadě
5 ks
(1)
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Šálky v sadě Sferico
2 ks, skleněné, na espresso/dvoustěnné, 70 ml
(6)
Skladem
Poslední kousky
266 Kč
s kódem
313 Kč bez kódu
157 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Tescoma
Dóza Online
1,8 l, na potraviny, skleněná, v přírodní barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Markslöjd
Světelný řetěz Bell
Plastový, LED, na baterky, s časovačem, délka 210 cm
(34)
Skladem
Poslední kousek
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Dakls
Vánoční ozdoby v sadě Bird
3 ks, plastové, 7,5 cm
(6)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Rotho
Úložný box Lona
S víkem, plastový, objem 25 l, 42x35x23 cm
(32)
Skladem
Poslední kousek
281 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (7)
-15 % s kódem
Sirius
LED svíčka Dea
Na baterky, ø 8 cm, výška 11 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
10
11
12
...
23
Načíst další