Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kategorie
Domů
Kategorie
Kategorie · Wenko
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Textil
Dekorace
Zahrada
Úklid a organizace
Pro děti
Koupelnové vybavení
Volný čas a zábava
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Značka
+ Další (3)
Wenko
1 488 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Wenko
Zrcadlo Alata
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 3x, 15x35 cm
Skladem
629 Kč
s kódem
740 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Odpadkový koš Design
Nášlapný, ocelový, matně černý, 20 l
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 587 Kč
s kódem
3 043 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kryty na sporák v sadě Lunch
2 ks, z tvrzeného skla, hnědé, se vzorem dřeva, 30x52 cm
(371)
Skladem
799 Kč
s kódem
940 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Držák na sprchu
Plastový, ve stříbrné barvě
(39)
Skladem
387 Kč
s kódem
455 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Bambusa
Nástěnná, bambusová, v přírodní barvě
(39)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový regál Yago
Šedý, šířka 40 cm, výška 104 cm, hloubka 30 cm
(47)
Skladem
Poslední kousky
1 849 Kč
s kódem
2 175 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Držák na ručníky Porto
Bez vrtání, Turbo-loc, z nerezové oceli, v matně stříbrné barvě, 40,5x5,5 cm, výška 7,5 cm
(1)
Skladem
748 Kč
s kódem
880 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Milazzo
Bez vrtání, Vacuum-loc, ocelový, bílý/ve stříbrné barvě, 11,5x9,5 cm, výška 11,5 cm
(685)
Skladem
338 Kč
s kódem
398 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Koupelnová skříňka Finja
Nízká, bambusová, z MDF, povrchová úprava: lak, bílá/hnědá, šířka 34 cm, výška 89 cm, hloubka 30 cm
(63)
Skladem
1 699 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Set na upevnění bez vrtání
Power-loc
(197)
Skladem
160 Kč
s kódem
188 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Přídavná polička Flexi
Kovová, ve stříbrné barvě, 44x28 cm, výška 39 cm
(736)
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
WC štětka Bulldog
Keramická, bílá, 12x15,5 cm, výška 19,5 cm
(72)
Skladem
717 Kč
s kódem
844 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 5 ks
Wenko
Ramínka v sadě Paris
5 ks, dřevěná, černá, délka 44 cm, výška 25 cm
(9)
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
108 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Koupelnová předložka Argiri
Rychleschnoucí, z křemeliny, v tmavě přírodní barvě, 39x60 cm
(2)
Skladem
748 Kč
s kódem
880 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Dávkovač mýdla Carpino
Bez vrtání, Turbo-loc, plastový, bílý, 250 ml, 10x8 cm, výška 13 cm
(25)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Držák na fén Quadro
Bez vrtání, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 14x13,5 cm, výška 7,5 cm
(233)
Skladem
Poslední kousky
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Tyč na sundavání oblečení Herkules
Kovová/plastová, bílá, 3x1 cm, výška 76 cm
(172)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Odvzdušňovací klíč se zásobníkem
(142)
Skladem
Poslední kousky
177 Kč
s kódem
208 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Držák na sprchu
Z nerezové oceli, v leskle stříbrné barvě
(19)
Skladem
468 Kč
s kódem
550 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stojan na toaletní papír Samona
Se štětkou, šedý/hnědý, 20x20 cm, výška 71,5 cm
(89)
Skladem
1 359 Kč
s kódem
1 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Stojan na ručníky Exclusive
Ocelový, ve stříbrné barvě, 48,5x28,5 cm, výška 90 cm
(238)
Skladem
1 011 Kč
s kódem
1 189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Dávkovač mýdla Fablo
Plastový, černý, 400 ml, ø 9,5 cm, výška 17,5 cm
(1)
Skladem
355 Kč
s kódem
418 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Wenko
Dávkovač mýdla Bambusa
Bambusový, v přírodní barvě, 220 ml, 7x9 cm, výška 16,5 cm
(43)
Skladem
Poslední kousky
500 Kč
s kódem
588 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Wenko
Kuchyňské rukavice v sadě Ada
2 ks, šedé, 17x33 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
615 Kč
s kódem
723 Kč bez kódu
362 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Dávkovač mýdla Sacile
Keramický, šedý, 400 ml, 11x8,5 cm, výška 16 cm
(5)
Skladem
418 Kč
s kódem
492 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Háček Porto
Bez vrtání, Turbo-loc, nerezový, v matně stříbrné barvě
(1)
Skladem
472 Kč
s kódem
555 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
WC štětka Badi
Keramická, šedá, ø 13,5 cm, výška 38 cm
(46)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Dávkovač mýdla Davos
Plastový, černý, 350 ml, 8x10 cm, výška 13 cm
(61)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Odpadkový koš Sare
Vestavný, z nerezové oceli, černý, 5 l
(22)
Skladem
774 Kč
s kódem
911 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Mýdlenka Milazzo
Bez vrtání, Vacuum-loc, ocelová, ve stříbrné barvě, 16,5x12 cm, výška 4,5 cm
(301)
Skladem
427 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Wenko
Ramínka v sadě
3 ks, na kalhoty, dřevěná, hnědá, délka 25 cm, výška 16,5 cm
(120)
Skladem
201 Kč
s kódem
236 Kč bez kódu
79 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Bamboo
Keramický, bílý, ø 8 cm, výška 12 cm
(260)
Skladem
249 Kč
s kódem
293 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Odpadkový koš Tortona
Nášlapný, ocelový, černý, 3 l
(71)
Skladem
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Servírovací stolek Country House
Na kolečkách, 40x80 cm
(25)
Skladem
5 269 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Odkapávací podložka na nádobí Neli
Plastová, tmavě šedá, 20x40 cm
(52)
Skladem
298 Kč
s kódem
350 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 22x14 cm, výška 12 cm
(109)
Skladem
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnová předložka
Plastová, tmavě šedá, 55x55 cm
(63)
Skladem
521 Kč
s kódem
613 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Držák na ručníky Quadro
Bez vrtání, Vacuum-loc, plastový, v leskle stříbrné barvě, 18,5x3,5 cm, výška 14 cm
(178)
Skladem
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Wenko
Háčky v sadě Bivio
2 ks, bez vrtání, Turbo-loc, kovové, matně černé
(17)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Dávkovač mýdla Badi
Keramický, žlutý, 320 ml, 9,5x8 cm, výška 16 cm
(16)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Wenko
Odkapávací podložka na nádobí Slim
Plastová, béžová, 42x8 cm
(3)
Skladem
298 Kč
s kódem
350 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Koupelnový organizér Fablo
Keramický, zelený, 20x10 cm, výška 2 cm
(1)
Skladem
311 Kč
s kódem
366 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stojan na oblečení Twin
Teleskopický/pojízdný, kovový, šedý, 163x44 cm, výška 168 cm
(43)
Skladem
Poslední kousky
1 376 Kč
s kódem
1 619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Schůdky
Kovové, bílé, s protiskluzem, 127 cm, nosnost 150 kg
(25)
Skladem
Poslední kousky
2 719 Kč
s kódem
3 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Zarážka do dveří Multi-STOP®
Plastová, tmavě šedá, 2,5x12 cm, výška 8 cm
(56)
Skladem
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Wenko
Koupelnová polička Milito
Závěsná, nerezová, v leskle stříbrné barvě
(3)
Skladem
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Záchodové prkénko Rieti
S automatickým zavíráním, 37 x 44,5 cm, plastové, bílé
(24)
Skladem
1 334 Kč
s kódem
1 569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stojan na ručníky Hella
Ocelový, matně černý, 43,5x20 cm, výška 78,5 cm
(123)
Skladem
1 210 Kč
s kódem
1 424 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
10
11
12
...
31
Načíst další