Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kategorie
Domů
Kategorie
Kategorie · Wenko
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Textil
Dekorace
Zahrada
Úklid a organizace
Pro děti
Koupelnové vybavení
Volný čas a zábava
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Značka
+ Další (3)
Wenko
1 495 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Wenko
Stojan na toaletní papír Albella
Se štětkou, plastový, černý, 12x21 cm, výška 69 cm
Skladem
Poslední kousky
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Organizér do lednice Tory
Plastový, otočný, výška 4,5 cm
Skladem
Poslední kousky
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
WC štětka Pion
Keramická, šedá, 12,5x12 cm, výška 38,5 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Odpadkový koš Agropoli
Plastový, v petrolejové barvě, 5,5 l
(31)
Skladem
Poslední kousky
605 Kč
s kódem
712 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Wenko
Chňapky v sadě Wesi
2 ks, silikonové, černé, 16x16 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Sprchová hlavice s hadicí Basic Line
V leskle stříbrné barvě
(4)
Skladem
Poslední kousky
451 Kč
s kódem
531 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Stojan na toaletní papír Noble
Se štětkou, ocelový, šedý, 20x15 cm, výška 74 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
2 179 Kč
s kódem
2 564 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Tyč na sprchový závěs Luz
Teleskopická, kovová, bílá, 70 - 115 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
516 Kč
s kódem
607 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Maximální délka (2)
-15 % s kódem
Wenko
Grilovací tácek Luca
Z nerezové oceli
(1)
Skladem
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Stojan na toaletní papír Lirio
Se štětkou, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 15x30 cm, výška 68,5 cm
(9)
Skladem
1 104 Kč
s kódem
1 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Odkapávač
Rohový, plastový, šedý, 35x50 cm
(1306)
Skladem
604 Kč
s kódem
711 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Držák na strop pro sprchový závěs Era
Nástěnný, kovový, bílý
Skladem
Poslední kousky
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Držák na ručníky Porto
Nástěnný, z nerezové oceli, v matně stříbrné barvě, 43x5 cm, výška 9,5 cm
Skladem
Poslední kousek
748 Kč
s kódem
880 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kryty na sporák v sadě Bon Appetit
2 ks, z tvrzeného skla, černé, s potiskem, 30x52 cm
(247)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Záchodové prkénko Palma
S automatickým zavíráním, 34,5 x 45,5 cm, plastové, bílé
(17)
Skladem
1 188 Kč
s kódem
1 398 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Agropoli
Plastový, krémový, ø 7,5 cm, výška 10 cm
(4)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Koupelnová polička Milito
Závěsná, nerezová, černá
(3)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Koupelnová polička Purio
Teleskopická, hliníková, v matně stříbrné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 229 Kč
s kódem
3 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Záchodové prkénko Samos
S automatickým zavíráním, 37,5 x 41,5 cm, plastové, tmavě šedé
(21)
Skladem
Poslední kousky
1 130 Kč
s kódem
1 329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Wenko
Odpadkový koš Studio Duo
Na tříděný odpad, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 2x12 l
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 354 Kč
s kódem
2 769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Wenko
Sada nožů Otis
4 ks, z nerezové oceli, rukojeť: plast
(6)
Skladem
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
82 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Úsporná sprchová hlavice Water Saving
Ve stříbrné barvě, ø 11 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
758 Kč
s kódem
892 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Stolička Forio
V přírodní barvě, výška 46 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Sprchový závěs Agate
S abstraktním vzorem, 180x200 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
774 Kč
s kódem
911 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Stojan na toaletní papír Ravina
Se štětkou, z nerezové oceli, matně bílý, ø 20 cm, výška 70 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 012 Kč
s kódem
1 190 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Sprchová hadice
Černá, 175 cm
(22)
Skladem
Poslední kousky
564 Kč
s kódem
664 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Onyx
Mramorový, bílý, ø 7 cm, výška 12,5 cm
(22)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Tyč na sprchový závěs Era
Nástěnná, kovová, bílá
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 028 Kč
s kódem
1 209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Dávkovač mýdla Bivio
Bez vrtání, Turbo-loc, skleněný, matně černý, 150 ml, 10x8 cm, výška 16,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
391 Kč
s kódem
460 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Odpadkový koš Leman
Nášlapný, z nerezové oceli, v matně stříbrné barvě, 12 l
(22)
Skladem
Poslední kousky
835 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Candy
Plastový, červený, 20 l
(26)
Skladem
Poslední kousek
1 522 Kč
s kódem
1 790 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Kryt na zeď u sporáku Marble Gold
Z tvrzeného skla, bílý, s abstraktním vzorem, 50x56 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
s kódem
964 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Držák na ručníky Reitani
Nástěnný, z nerezové oceli, bílý, 2x9 cm, výška 40 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
632 Kč
s kódem
744 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Koupelnová polička Compact
Teleskopická/rohová, plastová, černá
(2)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Koupelnová polička Molinella
Nástěnná, nerezová, černá
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 019 Kč
s kódem
1 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Záchodové prkénko Menin
S automatickým zavíráním, 38 x 44,5 cm, plastové, bílé
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 516 Kč
s kódem
1 783 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Wenko
Zvýšené WC sedátko Secura
Plastové, bílé
(5)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Tyč na sprchový závěs
Nástěnná, kovová, bílá
(19)
Skladem
Poslední kousek
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Sprchový set Watersaving
S ruční sprchou/s posuvným držákem, z nerezové oceli, bílý, 70 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 019 Kč
s kódem
1 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Hlavice pro WC kartáč Ø 8 cm
Náhradní , plastová, černá, ø 8 cm, výška 14 cm
(6)
Skladem
76 Kč
s kódem
89 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stojan na toaletní papír Universalo
Se štětkou, ocelový, černý/ve stříbrné barvě, 20x23 cm, výška 62,5 cm
(34)
Skladem
Poslední kousky
968 Kč
s kódem
1 139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Wenko
Ramínka v sadě Hotel
4 ks, dřevěná, v přírodní barvě, délka 45 cm, výška 23,5 cm
(1)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
77 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Wenko
Sprchová tyč Basic
Nástěnná, s posuvným držákem, z nerezové oceli, v leskle stříbrné barvě, 66 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Sprchový set Softwater
S ruční sprchou/s posuvným držákem, z nerezové oceli, v leskle stříbrné barvě, 70 cm
Skladem
Poslední kousky
1 159 Kč
s kódem
1 363 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Držák na toaletní papír
Nástěnný, ocelový, šedý, 13,5x2,5 cm, výška 12 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Tyč na sprchový závěs
Teleskopická, kovová, v leskle stříbrné barvě, 110 - 185 cm
(12)
Skladem
Poslední kousek
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Kryty na sporák v sadě Watercolour
2 ks, z tvrzeného skla, s abstraktními vzory, 52x30 cm
Skladem
Poslední kousky
891 Kč
s kódem
1 048 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Koupelnová předložka Covelo
Pratelná, textilní, černobílá, 50x80 cm
(1)
Skladem
561 Kč
s kódem
660 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
27
28
29
...
32
Načíst další