20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování
...
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování · ONA
Stolní nádobí a servírování
Nádobí na nápoje
Kuchyňské pomůcky a náčiní
Pečení
Skladování a přenos potravin
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Novinky
Premium
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (3)
ONA
151 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, modrý
Skladem
Poslední kousky
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Miska Duo
Na polévku/na salát, z kameniny, oranžová/fialová, 710 ml, ø 15,5 cm
Skladem
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, oranžový
Skladem
Poslední kousky
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Duna
300 ml, kameninový, růžový
Skladem
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, tmavě fialový
Doručíme od 22. 10. 2026
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, vínový
Doručíme od 22. 10. 2026
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Miska Duo
Na polévku/na salát, z kameniny, zelená/fialová, 710 ml, ø 15,5 cm
Skladem
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Miska Duo
Na polévku/na salát, z kameniny, zelená/oranžová, 710 ml, ø 15,5 cm
Skladem
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, zelený
Doručíme od 22. 10. 2026
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, šedý
Skladem
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Misky v sadě Billie
2 ks, na polévku, z kameniny, béžové, 650 ml, ø 16 cm
(1)
Skladem
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Misky v sadě Billie
2 ks, na polévku, z kameniny, růžové, 650 ml, ø 16 cm
(1)
Skladem
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Misky v sadě Billie
2 ks, na polévku, z kameniny, žluté, 650 ml, ø 16 cm
(1)
Skladem
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Duo
Dezertní , ø 18 cm, z kameniny, oranžový/fialový
Skladem
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Duo
Dezertní , ø 18 cm, z kameniny, zelený/fialový
Skladem
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Duo
Dezertní , ø 18 cm, z kameniny, zelený/oranžový
Skladem
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, bílý
(6)
Skladem
Poslední kousek
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, fialový
(6)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, tyrkysový
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, oranžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, oranžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, růžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, růžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, světle zelený
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, světle žlutý
(6)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Miska Duna
Na polévku, z kameniny, vínová, 420 ml, ø 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, zelený
(6)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Talíř Gravel
Hluboký , ø 18,5 cm, z kameniny, zelený/krémový
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Gravel
Hluboký , ø 18,5 cm, z kameniny, černý/krémový
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Miska Fika
Na polévku, porcelánová, béžová, 500 ml, ø 13 cm
Skladem
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Miska Duo
Z kameniny, modrá, 710 ml, ø 15,5 cm
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Miska Fika
Porcelánová, vínová, 500 ml, ø 13 cm
Skladem
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Miska Duo
Z kameniny, zelená, 710 ml, ø 15,5 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Sklenice v sadě Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
415 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Sklenice v sadě Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(1)
Skladem
Poslední kousky
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Sklenice v sadě Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(3)
Skladem
Poslední kousky
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Miska Duna
Na polévku, z kameniny, růžová, 670 ml, ø 14 cm
Skladem
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Fika
Servírovací, porcelánový, béžový
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
ONA
Talíř Billie
Servírovací, z kameniny, béžový
(1)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Talíř Duo
Dezertní , ø 18 cm, z kameniny, modrý
Skladem
Poslední kousky
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Tác Fika
9x20 cm, porcelánový
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Billie
Servírovací, z kameniny, růžový
(1)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Slánka a pepřenka Duo
Kameninová
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Slánka a pepřenka Duo
Kameninová
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Slánka a pepřenka Duo
Kameninová
Skladem
Poslední kousky
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Talíř Duo
Dezertní , ø 18 cm, z kameniny, zelený
Doručíme od 22. 10. 2026
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Gravel
Ø 27 cm, z kameniny, zelený/krémový
(1)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Gravel
Ø 27 cm, z kameniny, černý/krémový
(1)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
1
2
3
4
Načíst další