20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování
...
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování · ONA
Stolní nádobí a servírování
Nádobí na nápoje
Kuchyňské pomůcky a náčiní
Pečení
Skladování a přenos potravin
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Novinky
Premium
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (3)
ONA
151 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
ONA
Šálek Duo
Kameninový, zelený/fialový, 270 ml
(1)
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Slánka a pepřenka Duo
Kameninová
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Miska Duna
Na salát, z kameniny, růžová, 1,63 l, ø 21 cm
Skladem
Poslední kousky
375 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Skleničky v sadě Bobbie
2 ks, 210 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Sklenice v sadě Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(1)
Skladem
Poslední kousky
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Stojánky na vajíčka v sadě Billie
2 ks, kameninové, béžové
(2)
Skladem
Poslední kousky
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, růžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Pro zobrazení více výsledků odeberte některý z filtrů
ONA
1
2
3
4