20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování
...
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování · ONA
Stolní nádobí a servírování
Nádobí na nápoje
Kuchyňské pomůcky a náčiní
Pečení
Skladování a přenos potravin
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Novinky
Premium
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (3)
ONA
151 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
ONA
Šálek Duna
Kameninový, vínový, 220 ml
Skladem
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Sklenice v sadě Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(1)
Skladem
Poslední kousky
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, fialový
(6)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Máslenka Duo
Kameninová, modrá, 10,5x16 cm
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Sklenice v sadě Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(3)
Skladem
Poslední kousky
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, růžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Šálek Duo
Kameninový, zelený/fialový, 130 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Talíř Duo
Ø 26 cm, z kameniny, modrý
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Slánka a pepřenka Duo
Kameninová
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Misky v sadě Billie
2 ks, na dip, z kameniny, růžové, 110 ml, ø 9,5 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
200 Kč
s kódem
250 Kč bez kódu
125 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
sada 4 ks
ONA
Brčka v sadě Cruse
4 ks, skleněná
(1)
Skladem
Poslední kousky
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
47 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Talíř Duo
Ø 26 cm, z kameniny, zelený/fialový
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Šálek Duo
Kameninový, oranžový/fialový, 270 ml
(1)
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Šálek Duo
Kameninový, zelený/oranžový, 130 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Gravel
Hluboký , ø 18,5 cm, z kameniny, zelený/krémový
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Duo
Dezertní , ø 18 cm, z kameniny, oranžový/fialový
Skladem
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Duo
Hluboký , ø 21 cm, z kameniny, zelený/fialový
Skladem
Poslední kousek
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Stojánky na vajíčka v sadě Billie
2 ks, kameninové, růžové
(1)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, šedý
Skladem
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
sada 4 ks
ONA
Brčka v sadě Cruse
4 ks, skleněná
(1)
Skladem
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
47 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Talíř Duna
Ø 27 cm, z kameniny, růžový
Skladem
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
ONA
Talíř Duo
Ø 26 cm, z kameniny, zelený/oranžový
Skladem
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, oranžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Stojánky na vajíčka v sadě Billie
2 ks, kameninové, žluté
(1)
Skladem
Poslední kousky
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Šálek Duo
Kameninový, na espresso, tmavě modrý, 130 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Skleničky v sadě Bobbie
2 ks, 210 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Coco
470 ml, z kostního porcelánu, tmavě hnědý
(2)
Skladem
Poslední kousky
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
sada 4 ks
ONA
Podtácky v sadě Piff
4 ks, textilní, žluté, ø 10 cm
(1)
Skladem
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
85 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Talíř Fika
Dezertní , ø 20,5 cm, porcelánový, vínový
(1)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Slánka a pepřenka Duo
Kameninová
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Miska Duo
Na dip, z kameniny, oranžová/fialová, 170 ml, ø 9 cm
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Duo
Dezertní , ø 18 cm, z kameniny, zelený/fialový
Skladem
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Miska Duo
Na polévku/na salát, z kameniny, zelená/fialová, 710 ml, ø 15,5 cm
Skladem
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Miska Duna
Na dip, z kameniny, vínová, 260 ml, ø 9 cm
(1)
Skladem
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Gravel
Ø 27 cm, z kameniny, zelený/krémový
(1)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Džbán Cruse
Skleněný, 1,2 l
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
ONA
Forma na pečení Duo
22,5 x 15 cm, kamenina
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Šálek Duo
Kameninový, oranžový/fialový, 130 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Duna
Ø 22 cm, z kameniny, vínový
Skladem
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
ONA
Šálek Duo
Kameninový, zelený/fialový, 270 ml
(1)
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Miska Duna
Na polévku, z kameniny, vínová, 420 ml, ø 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Gravel
Hluboký , ø 18,5 cm, z kameniny, černý/krémový
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Gravel
Ø 27 cm, z kameniny, černý/krémový
(1)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Slánka a pepřenka Duo
Kameninová
Skladem
Poslední kousky
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Miska Duna
Na salát, z kameniny, růžová, 120 ml, ø 11 cm
Skladem
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Miska Duna
Na polévku, z kameniny, růžová, 670 ml, ø 14 cm
Skladem
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Talíř Duo
Hluboký , ø 21 cm, z kameniny, modrý
Skladem
Poslední kousky
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Talíř Duo
Dezertní , ø 18 cm, z kameniny, modrý
Skladem
Poslední kousky
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
1
2
3
4
Načíst další