Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Stolní nádobí a servírování
Mísy a misky
Misky
Misky
...
Mísy a misky
Misky
Misky na prodejně Dobrovíz u Prahy
Filtry
1
Premium
Akce a slevy
Novinky
Skladem
Barva
Materiál
Typ
Sada
+ Další (8)
Na prodejně Dobrovíz u Prahy
31 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Miska Belor
Na dip, keramická, krémová, ø 8 cm
Skladem
Poslední kousky
103 Kč
s kódem
121 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Mason Cash
Misky v sadě Home to Roost
4 ks, na polévku, keramické, 200 ml, ø 10,5 cm
(2)
Skladem
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
167 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Mason Cash
Misky v sadě In The Meadow
4 ks, na polévku, keramické, 175 ml, ø 10 cm
(1)
Skladem
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
177 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Miska Kumi
Keramická, tmavě hnědá, ø 8 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Miska Alenia
Na dip, keramická, šedá, ø 12 cm
(2)
Skladem
177 Kč
s kódem
208 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Misky v sadě Anniversary
2 ks, z kameniny, 160 ml, ø 10 cm
(1)
Skladem
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Okayama
Na polévku, z kameniny, bílá/modrá, 400 ml, ø 13,5 cm
Skladem
291 Kč
s kódem
342 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Pohár Nalu
Na zmrzlinu, skleněný, světle růžový, 220 ml, ø 13 cm
(2)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Orion
Miska Mango
Servírovací, dřevěná, v přírodní barvě, ø 20 cm
(17)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Miska Eau
Na polévku, porcelánová, krémová, 600 ml, ø 16 cm
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (4)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Neri
Na polévku, z kameniny, černá, 700 ml, ø 14,5 cm
(12)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětská miska Addy
Z kameniny, béžová, ø 12 cm, objem 360 ml
Skladem
Poslední kousek
338 Kč
s kódem
398 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětská miska Addy
Z kameniny, tmavě zelená, ø 12 cm, objem 360 ml
Skladem
Poslední kousky
338 Kč
s kódem
398 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Paula
Na polévku, z kameniny, růžová, 525 ml, ø 16 cm
(2)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Misky v sadě Kana
4 ks, kompotové, skleněné, 120 ml, ø 12 cm
(3)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Safie
Na polévku, z kameniny, světle zelená, 300 ml, ø 11,5 cm
(1)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Jules
Na polévku, z kameniny, žlutá/bílá/černá, 300 ml, ø 13 cm
(9)
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Misky v sadě Check
4 ks, na polévku, z kameniny, 590 ml, ø 14 cm
Skladem
Poslední kousek
1 631 Kč
s kódem
1 919 Kč bez kódu
480 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Misky v sadě Phoenix
2 ks, keramické, žluté/modré, 300 ml, ø 13 cm
Skladem
841 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
495 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Mason Cash
Misky v sadě Original Cane
4 ks, na polévku, z kameniny, bílé/béžové, 200 ml, ø 10 cm
(243)
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Emile Henry
Miska Ultime
Na polévku, keramická, tmavě zelená, 550 ml, ø 14 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Paula
Na polévku, z kameniny, v lososové barvě, 525 ml, ø 16 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Miska Hezha
Na polévku, z kameniny, modrá, 460 ml, ø 13 cm
(76)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Emile Henry
Miska Ultime
Na polévku, keramická, červená, 550 ml, ø 14 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Miska Eau
Na polévku, porcelánová, krémová, 900 ml, ø 20 cm
Skladem
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (4)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Hezha
Na polévku, z kameniny, zelená, 460 ml, ø 13 cm
(1)
Skladem
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Miska Hezha
Na polévku, z kameniny, krémová, 460 ml, ø 13 cm
(55)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Masami
Ramen, z kameniny, tmavě modrá, 580 ml, ø 13 cm
(5)
Skladem
691 Kč
s kódem
813 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Heikki
Na polévku, keramická, béžová, 860 ml, ø 19 cm
Skladem
Poslední kousek
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Misky v sadě Zairin
2 ks, servírovací, dřevěné, v přírodní barvě, ø 15 cm
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
s kódem
975 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Chip
Servírovací, keramická, světle zelená/krémová, 1,9 l, ø 17,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 084 Kč
s kódem
1 275 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Pro zobrazení více výsledků odeberte některý z filtrů
Na prodejně Dobrovíz u Prahy
1
Oblíbené filtry
Misky v sadě
Plastové misky
Skleněné misky
Porcelánové misky
Bambusové misky
Keramické misky