Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Nádobí na nápoje
Nádobí na nápoje
...
Kuchyňské potřeby a stolování
Nádobí na nápoje
Levné nádobí na nápoje na prodejně Dobrovíz u Prahy
Sklenice a skleničky
Džbány a karafy
Čaj a káva
Příslušenství k nápojům
Hrnky a šálky
Filtry
1
Akce a slevy
Premium
Novinky
Skladem
Barva
Cena
Typ nabídky
Dostupnost
+ Další (3)
Na prodejně Dobrovíz u Prahy
124 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Bloomingville
Hrnek Shama
515 ml, keramický, tmavě modrý/béžový
(15)
Skladem
368 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Sklenice Misa
560 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, světle růžový, 90 ml
(67)
Skladem
318 Kč
s kódem
374 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, tyrkysový, 210 ml
(71)
Doručíme od 20. 10. 2026
326 Kč
s kódem
384 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bredemeijer
Šálky v sadě Xilin
2 ks, z litiny, béžové, 100 ml
(212)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Blomus
Šálek Makoto
Kameninový, na cappuccino, krémový, 210 ml
Doručíme od 26. 10. 2026
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Premier Housewares
French press Akeala
Objem 350 ml, skleněný
(3)
Skladem
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Jules
400 ml, keramický, na latte, bílý/krémový
(10)
Skladem
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Samsin
150 ml, kameninový, modrý
(1)
Skladem
Poslední kousek
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Paula
410 ml, keramický, růžový
(2)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Paula
410 ml, keramický, modrý
(1)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Hrnek Sandrine
500 ml, keramický, hnědý
(51)
Skladem
Poslední kousky
380 Kč
s kódem
447 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Cherish
325 ml, keramický, světle modrý
(4)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Cherish
325 ml, keramický, růžový
(4)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Karafa Milma
Skleněná
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
383 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Hrnek Hezha
260 ml, keramický, na cappuccino, modrý
(52)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Hrnek Hezha
260 ml, keramický, na cappuccino, krémový
(33)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
Orion
Matcha set
Skleněný
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Safie
300 ml, keramický, na latte, zelený
(4)
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Safie
300 ml, keramický, na cappuccino/na latte, růžový
(8)
Skladem
Poslední kousek
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 4 ks
House Nordic
Šálky v sadě Viola
4 ks, kameninové, béžové, 360 ml
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
127 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Šálek Latina
Keramický, na cappuccino/s podšálkem, fialový, 220 ml
(3)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Šálek Latina
Keramický, na cappuccino/s podšálkem, světle růžový, 220 ml
(3)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Orion
Matcha set
Bílý, porcelánový
(4)
Skladem
529 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Begonia
440 ml, keramický, bílý/modrý
(11)
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Begonia
440 ml, keramický, okrově žlutý/bílý
(4)
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Begonia
440 ml, keramický, bílý/růžový
(5)
Skladem
Poslední kousky
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Shama
515 ml, keramický, krémový
(13)
Skladem
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bitz
Sklenice v sadě Kusintha
4 ks, 280 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
476 Kč
s kódem
560 Kč bez kódu
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dripper Zunel
Keramický
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
563 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Sklenička Thalia
250 ml, na víno
(3)
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Džbán Paula
Keramický, růžový, 435 ml
Skladem
Poslední kousek
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Džbán Paula
Keramický, šedý/hnědý, 435 ml
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Šálek Hezha
Keramický, na cappuccino, zelený, 260 ml
(2)
Skladem
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Anniversary
2 ks, keramické, 300 ml
(5)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
310 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Premier Housewares
French press Akeala
Objem 820 ml, skleněný, v růžovo zlaté barvě
(5)
Skladem
Poslední kousky
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Džbán Latina
Kameninový, tmavě fialový, 1,2 l
(1)
Skladem
559 Kč
s kódem
658 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Salt&Pepper
Konvice na čaj Ora Gloss
540 ml, z kostního porcelánu, bílá
Doručíme od 2. 11. 2026
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Orion
Matcha set
Světle zelený/v přírodní barvě, keramický
(13)
Skladem
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Bloomingville
Šálky v sadě Hezha
2 ks, keramické, na espresso, modré/krémové, 55 ml
(21)
Skladem
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
S|P Collection
Moka konvička Luma
350 ml, skleněná, šedá
Doručíme od 2. 11. 2026
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Ewan
4 ks, kameninové, na espresso, 150 ml
(3)
Skladem
Poslední kousek
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
187 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
Vialli Design
French press Diva
Objem 1 l, skleněný
(6)
Skladem
Poslední kousek
638 Kč
s kódem
750 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Ewan
4 ks, kameninové, na cappuccino, 150 ml
(8)
Skladem
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Ewan
4 ks, kameninové, na cappuccino, 150 ml
(8)
Skladem
Poslední kousky
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Bloomingville
Šálky v sadě Karine
4 ks, keramické, zelené/fialové/šedé, 180 ml
(55)
Skladem
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Zone
Podtácky v sadě Singles
6 ks, se stojánkem, silikonové, černé, ø 10 cm
(47)
Skladem
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 6 ks
Zone
Podtácky v sadě Singles
6 ks, silikonové, světle šedé, ø 10 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
1
2
3
Načíst další