Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Nádobí na nápoje
Nádobí na nápoje
...
Kuchyňské potřeby a stolování
Nádobí na nápoje
Levné nádobí na nápoje na prodejně Dobrovíz u Prahy
Sklenice a skleničky
Džbány a karafy
Čaj a káva
Příslušenství k nápojům
Hrnky a šálky
Filtry
1
Akce a slevy
Premium
Novinky
Skladem
Barva
Cena
Typ nabídky
Dostupnost
+ Další (3)
Na prodejně Dobrovíz u Prahy
124 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Oblíbené
Bredemeijer
Konvice na čaj Jang
800 ml, se sítkem, z litiny, černá
(67)
Skladem
693 Kč
s kódem
815 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bitz
Sklenice v sadě Kusintha
4 ks, 280 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
751 Kč
s kódem
884 Kč bez kódu
221 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Džbán Nirela
Z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 1,7 l
Skladem
Poslední kousek
768 Kč
s kódem
904 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Konvice na čaj Patrizia
1,2 l, keramická, zelená
(18)
Skladem
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Džbán Kusintha
Skleněný, 1,2 l
(3)
Skladem
Poslední kousky
784 Kč
s kódem
922 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Konvice na čaj Latina
1,08 l, kameninová, tmavě fialová
(1)
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
S|P Collection
Konvice na čaj Luma
930 ml, se sítkem, skleněná, šedá
Skladem
Poslední kousek
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Bloomingville
Hrnky v sadě Karine
4 ks, 300 ml, keramické, béžové
(49)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
242 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Konvice na čaj Pixie
825 ml, keramická, zelená
(16)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Phoenix
2 ks, 250 ml, keramické, modré/růžové
(1)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 3 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Eviaya
3 ks, 290 ml, kameninové, na latte
Skladem
Poslední kousky
883 Kč
s kódem
1 039 Kč bez kódu
346 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Bredemeijer
Konvice na čaj Jang
1,2 l, se sítkem, z litiny, černá
(109)
Skladem
892 Kč
s kódem
1 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Maricala
2 ks, 300 ml, keramické, černé/béžové
(3)
Skladem
Poslední kousky
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
530 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Camilla
2 ks, 430 ml, keramické, krémové
(1)
Skladem
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
530 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Skleničky v sadě Nirela
2 ks, nerezové, na víno
Skladem
Poslední kousky
916 Kč
s kódem
1 078 Kč bez kódu
539 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Bredemeijer
Matcha set
Zelený/v přírodní barvě, porcelánový
(1)
Skladem
Poslední kousek
943 Kč
s kódem
1 109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Konvice na čaj Tatum
890 ml, se sítkem, keramická, modrá/oranžová
Doručíme od 27. 10. 2026
951 Kč
s kódem
1 119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Džbán Bea
Keramický, béžový, 1,5 l
(28)
Skladem
Poslední kousky
977 Kč
s kódem
1 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Bredemeijer
Konvice na čaj Xilin
1,25 l, se sítkem, z litiny, vínová
(2)
Skladem
Poslední kousky
977 Kč
s kódem
1 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Džbán Luna
Keramický, modrý/krémový, 1,5 l
Skladem
Poslední kousky
1 028 Kč
s kódem
1 209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Konvice na čaj Neri
850 ml, kameninová, černá
Skladem
Poslední kousky
1 036 Kč
s kódem
1 219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Konvice na čaj Pilar
1 l, keramická, béžová
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 321 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Luna
4 ks, 400 ml, keramické, modré/krémové
Skladem
Poslední kousek
1 147 Kč
s kódem
1 349 Kč bez kódu
337 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 3 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Linora
3 ks, 450 ml, keramické, oranžové
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 172 Kč
s kódem
1 379 Kč bez kódu
460 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Check
4 ks, keramické, 375 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 206 Kč
s kódem
1 419 Kč bez kódu
355 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Konvice na čaj Shine
Se sítkem, kameninová, v leskle stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousky
1 691 Kč
s kódem
1 989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Džbán Hezha
Keramický, zelený, 1,51 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 759 Kč
s kódem
2 069 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Kähler Design
Konvice na čaj Hammershøi
1,2 l, porcelánová, bílá
(23)
Skladem
Poslední kousky
2 042 Kč
s kódem
2 402 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Pro zobrazení více výsledků odeberte některý z filtrů
Na prodejně Dobrovíz u Prahy
1
2
3