Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
31 999 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Ricochet
Pratelná, textilní, zelená, 50x120 cm
(4)
Skladem
532 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Metaltex
Držák na pokličky Lido
Z nerezové oceli, černý, 28x16 cm, výška 14 cm
(28)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Hanse Home
Běhoun Orient Caracci
Syntetický, s nízkým vlasem, 80x240 cm
(28)
Skladem
1 289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (7)
Premium
Kave Home
Jídelní židle Granite
Z jasanového dřeva, žinylková, matná, hnědá
Skladem
Poslední kousky
9 770 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Spinder Design
Botník Billy
Výklopný/závěsný, kovový, povrchová úprava: práškový lak, bílý, počet párů bot 12 , šířka 75 cm, výška 77,5 cm, hloubka 22,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
9 210 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Wenko
Odpadkový koš Leman
Nášlapný, ocelový, matně černý, 20 l
(12)
Skladem
Poslední kousky
1 329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (5)
Oblíbené
Balvi
Zarážka na knihy Cat
Kovová
(42)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
ELTAP
Rohová pohovka Ferucce
Sametová, polohovací/rozkládací/s úložným prostorem, levý roh/do L, vhodné pro mazlíčky, tmavě šedá, čtyřmístná, šířka 276 cm, hloubka 200 cm, hloubka sedáku 53 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
40 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (2)
Wenko
Šatní skříň Balance
Na kolečkách, látková, béžová, šířka 75 cm, výška 160 cm, hloubka 50 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
1 614 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Ribbed
Z mikroplyše, zelený, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
Kave Home
Barová židle Ciselia
Čalouněná, žinylková, tmavě šedá, výška sedáku 65 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
5 166 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Výška sedáku (2)
Spinder Design
Botník Billy
Výklopný/závěsný, kovový, povrchová úprava: práškový lak, taupe, počet párů bot 12 , šířka 75 cm, výška 77,5 cm, hloubka 22,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
9 210 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní židle v sadě Swan
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, bílé
(3)
Skladem
10 399 Kč
5 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Rodham
2 ks, čalouněné, v přírodní barvě
(4)
Skladem
Poslední kousek
8 649 Kč
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jen na Bonami
Bonami Selection
Povlečení Blossom
Na dvoulůžko/prodloužené, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, hnědé, 200x220 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
1 589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Sollux
Nástěnné svítidlo Zylo
Krémové, ocelové, s ohybatelnou konstrukcí, 61x30x14 cm
Skladem
Poslední kousky
1 790 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Unique Furniture
Barová židle Nolan
S nastavitelnou výškou/s područkami, čalouněná, béžová, výška sedáku 73,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 301 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Oblíbené
Kave Home
Koupelnová předložka Azuray
Dřevěná, v přírodní barvě, 40x60 cm
(40)
Skladem
Poslední kousky
591 Kč
Do košíku
Do košíku
vtwonen
Konferenční stolek Pebble
Antracitový, ø 50 cm, výška 35 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
6 112 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Jen na Bonami
Bonami Essentials
Matrace Dream Essence
140x200 cm, středně tvrdá, pružinová, s odnímatelným potahem/zónová/termoregulační, s taštičkovými pružinami, tloušťka 21 cm, nosnost 120 kg
(1)
Skladem
Poslední kousek
9 699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (2)
Premium
Zone
Slánka a pepřenka Singles
Kovová
(2)
Skladem
939 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Ayyildiz Carpets
Koberec Pompei 1613
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 140x200 cm
(4)
Skladem
2 043 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (7)
Premium
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Phoenix
2 ks, 250 ml, keramické, modré/růžové
(1)
Skladem
999 Kč
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville Mini
Dětský organizér na hračky Calle
Dřevěný, v přírodní barvě, 27x8x18 cm
(1)
Skladem
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
SMEG
Mixér 50's Retro Style
Krémový, tyčový, z nerezové oceli, objem 1,4 l, příkon 700 W
Skladem
3 453 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Novinka
sada 4 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Robi
4 ks, 450 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Zrcadlo
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 2x, 16x23 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Sass & Belle
Dětská lahev Sausage Dog
Cestovní, nerezová/kovová, světle modrá/hnědá, 425 ml
(3)
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Hanah Home
Křeslo Lola Brejer
Ušák, modré, výška zadní opěrky 98 cm, výška sedáku 40 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
9 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Miuform
Taburet Miuf
Z textilie bouclé, šedý, šířka 68 cm, hloubka 64 cm, výška 36 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
4 577 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Vipack
Dětská postel DALLAS
90x200 cm, domečková/s výsuvným lůžkem, s úložným prostorem, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: barva, bílá
(1)
Skladem
Poslední kousek
18 199 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
STOR
Dětská termoska K-Pop Demon Hunters
Nerezová, fialová, 665 ml
Skladem
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
House Nordic
Stolní lampa Stafford
Bílá/v přírodní barvě, bambusová, LED, ø13,5x18 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
610 Kč
Do košíku
Do košíku
Roba
Přebalovací pult Liebhabär
V dekoru buku, z překližky, povrchová úprava: lak, v přírodní barvě, šířka 49 cm, výška 85 cm, hloubka 76,5 cm, závěsný
(2)
Skladem
Poslední kousky
4 159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Linen Tales
Závěs Blue Fog
Závěsný systém tyč, lněný, šedomodrý, 140x250 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
Premium
Blomus
Úložný box Kasane M
Světle žlutý, 25x39x14 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Wenko
WC štětka Detroit
Z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, ø 9 cm, výška 41,5 cm
(221)
Skladem
328 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, bílé/krémové, 240x200 cm
(28)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Ayyildiz Carpets
Koberec Art 1121
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, světle šedý, ø 120 cm
(11)
Skladem
1 349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (4)
TemaHome
Knihovna Dublin
V dekoru betonu, z dřevotřísky/z MDF/z voštinové desky, povrchová úprava: melamin, šedá, šířka 120 cm, výška 173 cm, hloubka 29 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
12 299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Wenko
Stolička do sprchy Secura
Kovová/plastová, bílá, s protiskluzem, výška 48 cm, nosnost 120 kg
(30)
Skladem
Poslední kousky
1 599 Kč
Do košíku
Do košíku
Unique Furniture
Barová židle Whitby
Plastová, světle modrá, výška sedáku 67,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
2 510 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Kindsgut
Nočník
Béžový, výška 32 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 099 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Oblíbené
Balvi
Zarážka na knihy Fishing Cat
Kovová
(48)
Skladem
346 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Sklenice Misa
560 ml
(3)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní běhoun Nova 1201
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 80x250 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 828 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (7)
Premium
Linen Tales
Prostěradlo Light Grey
Napínací, na dvoulůžko, lněné, světle šedé, 180x200 cm
(15)
Skladem
Poslední kousek
4 569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Catherine Lansfield
Deka Cuddly
Z mikroplyše, světle šedá, 150x200 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
1
...
146
147
148
...
667
Načíst další