Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Stolní nádobí a servírování
Stolní nádobí a servírování
...
Kuchyňské potřeby a stolování
Stolní nádobí a servírování
Stolní nádobí a servírování na prodejně Dobrovíz u Prahy
Jídelní sady
Talíře
Mísy a misky
Příbory
Servírovací pomůcky
Dětské nádobí
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Materiál
Sada
+ Další (6)
Na prodejně Dobrovíz u Prahy
133 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dětská jídelní sada Lili
2 ks, silikonová
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Podnos Brea
Ø 35 cm , servírovací, z mořské trávy
Skladem
Poslední kousky
723 Kč
s kódem
850 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětská miska Addy
Z kameniny, tmavě zelená, ø 12 cm, objem 360 ml
Skladem
Poslední kousky
338 Kč
s kódem
398 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Emile Henry
Tác Madeleine
15x31,5 cm, servírovací, keramický
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Addy
130 ml, z kameniny, hnědý
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Miska Eau
Na polévku, porcelánová, krémová, 600 ml, ø 16 cm
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (4)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Podnos na dort Eau
Porcelánový, krémový, ø 32 cm
Skladem
1 164 Kč
s kódem
1 369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Misky v sadě Check
4 ks, na polévku, z kameniny, 590 ml, ø 14 cm
Skladem
Poslední kousek
1 631 Kč
s kódem
1 919 Kč bez kódu
480 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Miska Eau
Na polévku, porcelánová, krémová, 900 ml, ø 20 cm
Skladem
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (4)
Na prodejně
Premium
Blomus
Cukřenka Kumi
Keramická, tmavě hnědá
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Tác Nirela
Ø 35,5 cm , z nerezové oceli
Skladem
Poslední kousky
1 182 Kč
s kódem
1 391 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dětská jídelní sada Lili
2 ks, silikonová
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dětský svačinový box Lili
Silikonový, růžový/tyrkysový, 1,1 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Tác Belor
13x32 cm, keramický
Skladem
Poslední kousky
444 Kč
s kódem
522 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dětská jídelní sada Lili
2 ks, silikonová
Skladem
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Tác Shai
Ø 33 cm , servírovací, z nerezové oceli
Skladem
Poslední kousky
968 Kč
s kódem
1 139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Tác Nirela
Ø 28 cm , z nerezové oceli
Skladem
Poslední kousky
916 Kč
s kódem
1 078 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Tác Eau
Ø 32 cm , porcelánový
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Paula
Na polévku, z kameniny, v lososové barvě, 525 ml, ø 16 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Dětské hrnky v sadě Lili
2 ks, silikonové, modré/oranžové
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
244 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Misky v sadě Zairin
2 ks, servírovací, dřevěné, v přírodní barvě, ø 15 cm
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
s kódem
975 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Emile Henry
Miska Ultime
Na polévku, keramická, tmavě zelená, 550 ml, ø 14 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Tác Rommu
15x38 cm, servírovací, dřevěný
Skladem
Poslední kousky
680 Kč
s kódem
800 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Kroužky na ubrousky v sadě Nirela
2 ks, z nerezové oceli, 2x6 cm
Skladem
Poslední kousky
325 Kč
s kódem
382 Kč bez kódu
191 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Tác Rommu
14x30,5 cm, servírovací, dřevěný
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Dětské lžičky v sadě Lili
2 ks, plastové/ze silikonu, růžové/tyrkysové, 2x polévková lžíce
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
243 Kč bez kódu
122 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dětská jídelní sada Lili
2 ks, silikonová
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Okayama
Na polévku, z kameniny, bílá/modrá, 400 ml, ø 13,5 cm
Skladem
291 Kč
s kódem
342 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Etažér Aruc
Z nerezové oceli, ve zlaté barvě, ø 31,5 cm
Skladem
Poslední kousky
2 068 Kč
s kódem
2 433 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Stojánky na vajíčka v sadě Nirela
2 ks, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
Skladem
325 Kč
s kódem
382 Kč bez kódu
191 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Miska Belor
Na dip, keramická, krémová, ø 8 cm
Skladem
Poslední kousky
103 Kč
s kódem
121 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Heikki
Na polévku, keramická, béžová, 860 ml, ø 19 cm
Skladem
Poslední kousek
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Máslenka Pilar
Keramická, šedá, 12x9 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
S|P Collection
Podnos na dort Rural
Dřevěný, hnědý, ø 30 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
841 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
S|P Collection
Podnos na dort Rural
Dřevěný, hnědý, ø 22 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Etažér Rifbjerg
Z mořské trávy, v přírodní barvě, ø 25 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Dětské lžičky v sadě Lili
2 ks, plastové/ze silikonu, světle modré/oranžové, 2x polévková lžíce
Doručíme od 11. 12. 2026
197 Kč
s kódem
232 Kč bez kódu
116 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Pro zobrazení více výsledků odeberte některý z filtrů
Na prodejně Dobrovíz u Prahy
1
2
3
Související kategorie
Hrnky
Sklenice a skleničky
Příbory
Utěrky
Čaj a káva
Džbány a karafy
Lahve
Dětské nádobí
Oblíbené filtry
Plastové stolní nádobí a servírování
Litinové stolní nádobí a servírování