Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Stolní nádobí a servírování
Stolní nádobí a servírování
...
Kuchyňské potřeby a stolování
Stolní nádobí a servírování
Stolní nádobí a servírování na prodejně Dobrovíz u Prahy
Jídelní sady
Talíře
Mísy a misky
Příbory
Servírovací pomůcky
Dětské nádobí
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Materiál
Sada
+ Další (6)
Na prodejně Dobrovíz u Prahy
133 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dětský hrnek Nini
110 ml, keramický, modrý
(2)
Skladem
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Mason Cash
Misky v sadě Home to Roost
4 ks, na polévku, keramické, 200 ml, ø 10,5 cm
(2)
Skladem
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
167 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Podnos Rommu
36x51 cm, servírovací, dřevěný
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 537 Kč
s kódem
1 808 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Paula
Na polévku, z kameniny, růžová, 525 ml, ø 16 cm
(2)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
Orion
Tác Mango
20x39 cm, dřevěný
(2)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Pohár Nalu
Na zmrzlinu, skleněný, světle růžový, 220 ml, ø 13 cm
(2)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Talíř Doren
Ø 25 cm, keramický, vínový
(2)
Skladem
354 Kč
s kódem
417 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
Blomus
Cukřenka Basic
Z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, objem 100 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
762 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Talíř Alenia
Dezertní , ø 21 cm, keramický, šedý
(2)
Skladem
285 Kč
s kódem
335 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Miska Alenia
Na dip, keramická, šedá, ø 12 cm
(2)
Skladem
177 Kč
s kódem
208 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Tác Singles
23x35 cm, servírovací, kovový
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
924 Kč
s kódem
1 087 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Talíř Hezha
Dezertní , ø 16 cm, z kameniny, zelený
(2)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Chip
Servírovací, keramická, světle zelená/krémová, 1,9 l, ø 17,5 cm
(3)
Skladem
1 084 Kč
s kódem
1 275 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mason Cash
Mísa In The Meadow
Keramická, světle žlutá, ø 24 cm, objem 1,1 l
(1)
Skladem
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Mísa Hezha
Na salát, keramická, modrá, ø 28 cm, objem 3,35 l
(1)
Skladem
2 073 Kč
s kódem
2 439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mason Cash
Mísa Home to Roost
Keramická, žlutá, ø 20 cm, objem 1,9 l
(1)
Skladem
1 087 Kč
s kódem
1 279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mason Cash
Mísa Home to Roost
Keramická, oranžová, ø 24 cm, objem 2 l
(1)
Skladem
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Mísa Chip
Servírovací, keramická, žlutá/krémová, ø 24 cm, objem 2,85 l
(1)
Skladem
1 084 Kč
s kódem
1 275 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Mísa Hezha
Na salát, keramická, zelená, ø 28 cm, objem 3,35 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 073 Kč
s kódem
2 439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Mason Cash
Misky v sadě In The Meadow
4 ks, na polévku, keramické, 175 ml, ø 10 cm
(1)
Skladem
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
177 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Mísa Mariko
Na ovoce/na salát, skleněná, světle růžová, ø 31 cm, objem 2 l
(1)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dětský hrnek Nini
110 ml, keramický, hnědý
(1)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Misky v sadě Anniversary
2 ks, z kameniny, 160 ml, ø 10 cm
(1)
Skladem
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Tác Fae
30,5x35 cm
(1)
Skladem
1 274 Kč
s kódem
1 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Emile Henry
Miska Ultime
Na polévku, keramická, červená, 550 ml, ø 14 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dětský svačinový box Lili
Silikonový, modrý/oranžový, 1,1 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Safie
Na polévku, z kameniny, světle zelená, 300 ml, ø 11,5 cm
(1)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Máslenka Pilar
Keramická, béžová, 12x9 cm
(1)
Skladem
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dětský hrnek Nini
110 ml, keramický, zelený
(2)
Skladem
332 Kč
s kódem
390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Mísa Imogen
Na salát, keramická, béžová, ø 24 cm, objem 1,4 l
(1)
Skladem
1 215 Kč
s kódem
1 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Hezha
Na polévku, z kameniny, zelená, 460 ml, ø 13 cm
(1)
Skladem
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dětský hrnek Nini
110 ml, keramický, růžový
(7)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Podnos na dort Shine
Kameninový, v leskle stříbrné barvě, ø 26 cm
Skladem
1 172 Kč
s kódem
1 379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Tác Camilla
25x42,5 cm
Skladem
1 188 Kč
s kódem
1 398 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
S|P Collection
Set cukřenky a konvičky na mléko Luma
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dětský hrnek Nini
110 ml, keramický, světle modrý
(7)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
S|P Collection
Mísa Manon
Na ovoce, z kameniny, vínová, ø 21 cm
Skladem
Poslední kousky
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Salt&Pepper
Set cukřenky a konvičky na mléko Ora Gloss
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
OYOY Living Design
Etažér Toppu
Kameninový, béžový, ø 20 cm
Skladem
Poslední kousky
1 487 Kč
s kódem
1 749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Addy
130 ml, z kameniny, béžový
Skladem
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Misky v sadě Phoenix
2 ks, keramické, žluté/modré, 300 ml, ø 13 cm
Skladem
841 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
495 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Tác Makoto
13x27 cm, kameninový
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Tácy v sadě Nirela
2 ks, 15x29 cm, servírovací, z nerezové oceli
Skladem
1 034 Kč
s kódem
1 216 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětská miska Addy
Z kameniny, béžová, ø 12 cm, objem 360 ml
Skladem
Poslední kousek
338 Kč
s kódem
398 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Millie
110 ml, z kameniny, krémový
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Mísa Nirela
Na ovoce, nerezová, ve stříbrné barvě, ø 25,5 cm
Skladem
Poslední kousky
1 464 Kč
s kódem
1 722 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Dětské hrnky v sadě Lili
2 ks, silikonové, světle růžové/tyrkysové
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
244 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Tác Missy
Ø 30 cm , keramický
Skladem
1 385 Kč
s kódem
1 629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
2
3
Načíst další
Související kategorie
Hrnky
Sklenice a skleničky
Příbory
Utěrky
Čaj a káva
Džbány a karafy
Lahve
Dětské nádobí
Oblíbené filtry
Plastové stolní nádobí a servírování
Litinové stolní nádobí a servírování