Předvánoční výprodej -20 % a více na 10 000+ produktů | Ušetřete →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Umělecká galerie u vás doma? Seznamte se s Malerifabrikken

Lída Maršálková
Lída Maršálková
Bonami Blogger

Milujete umění a už dlouho toužíte po vlastní domácí galerii? Na Bonami se "vylíhla" nová značka Malerifabrikken, s níž si tento sen konečně splníte.

Dánskou značku založili Lars Andersen a Susanne Tolboe v roce 1999 s vizí poskytovat vysoce kvalitní moderní umění za dostupnou cenu od designérů a umělců.

Ručně malované obrazy nejen pro sběratele

Toužíte vlastnit kus ručně malovaného umění? V nabídce Malerifabrikken najdete opravdu podařené kousky, které se budou nádherně vyjímat v pracovně i obývacím pokoji. Nutí k zamyšlení, inspirují, uklidňují a především vdechnou osobitost každému prostoru.

Díla vzešla ze štětců talentovaných a moderních umělců, kteří pracují s akrylovými barvami s vysokým obsahem pigmentu. Díky tomu tyto obrazy nejen skvěle vypadají, ale je zajištěna jejich stálobarevnost na mnoho let. Krásu obrazů podtrhuje i výběr bavlněného plátna a masivní dřevěné rámy.

Vzhledem k tomu, že je každý kus tohoto obrazu ručně malován v Dánsku, na jeho doručení si budete muset nějakou dobu počkat. Je to ale skvělá investice do umění, které s časem nabývá na hodnotě a rozhodně se vyplatí.

Umění dostupné všem

Malerifabrikken myslí i na ty, kteří nemohou do umění investovat vyšší tisíce, ale chtějí svůj domov zkrášlit nějakým tím uměleckým kouskem. Vysoce kvalitní tištěné obrazy, vytištěné UV a HQ UV technologií, nabízí mnoho témat od přírody přes roztomilé dětské obrázky až po abstrakci.

Bonami tip: Řada těchto děl spolu tematicky ladí. Utvořte si menší domácí galerii z dvou, tří nebo klidně i pěti kusů, rozmístěte je volně po interiéru a kochejte se jimi vy i vaše návštěvy. Vstupné dobrovolné!