Obývací pokoj se slevou až 25 % | Ušetřete ještě dnes →
Máme novou appku | Objevte její výhody →
300 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Wenko

Manželé Wietze Wenselaar a Maria Köllner dali díky své vynalézavosti a vášni pro podnikání vzniknout značce Wenko. Nabídne širokou škálu produktů pro domácnost, ve kterých se promítá kvalita, cenová dostupnost a touha po inovacích. Tu dokazuje více než 1 000 patentů a práv k ochranným známkám.

3 důvody, proč zvolit Wenko

Již od konce padesátých let minulého století se značka Wenko zaměřuje na výrobu doplňků pro domácnost, s důrazem na koupelnu, kuchyni, úklid a interiérový nábytek. Na každém z nich se podílí tým vynálezců a designérů pro vytvoření produktu, který bude nejen praktický, ale také kvalitní.

Inovace jako hlavní princip
Značku Wenko pohání vynalézavý duch a touha po inovacích. Své produkty se snaží neustále zlepšovat, aby svým zákazníkům mohli dopřát vysokou kvalitu za rozumnou cenu.

Celá řada upevňovacích systémů
Aby si nástěnné doplňky mohli dopřát i ti, kteří žijí v podnájmu přináší Wenko různá řešení pro upevnění bez vrtání. Instalace je snadná a vhodná pro téměř všechny nosné povrchy.

Nadstandardně široká nabídka
Od cenově nejdostupnějších produktů po ty prémiové, které ocení i nejnáročnější. Nejrůznější kolekce dovolí zařídit klidně celou domácnost v jednom stylu.

Filtry a řazení
Řada
Cena
Způsob uchycení
Slevy
Novinky
Filtry a řazení
Bylo zobrazeno 48 z 2338 produktů