Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Židle
Jídelní židle
Jídelní židle
...
Židle
Jídelní židle
Levné čalouněné jídelní židle
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Materiál
Cena
Typ
+ Další (14)
Čalouněné
733 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Alocs
S područkami, čalouněná, žinylková, matná, hnědá
Doručíme od 14. 12. 2026
10 275 Kč
s kódem
12 088 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní křesla v sadě Alison
2 ks, otočná, čalouněná, béžová
(5)
Doručíme od 20. 10. 2026
10 284 Kč
s kódem
12 099 Kč bez kódu
6 050 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Marilla
2 ks, otočná, čalouněná, žinylková, matná, zelená
(3)
Skladem
Poslední kousky
10 369 Kč
s kódem
12 199 Kč bez kódu
6 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Alison
2 ks, otočné, čalouněné, béžové
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
10 369 Kč
s kódem
12 199 Kč bez kódu
6 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Alison
2 ks, otočné, čalouněné, béžové
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
10 369 Kč
s kódem
12 199 Kč bez kódu
6 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní křesla v sadě Alison
2 ks, otočná, čalouněná, béžová
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
10 454 Kč
s kódem
12 299 Kč bez kódu
6 150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Alocs
Z dubového dřeva, žinylková, matná, béžová/v přírodní barvě
(1)
Skladem
10 634 Kč
s kódem
12 511 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní křesla v sadě Tissiana
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, žinylková, tmavě šedá
(1)
Skladem
Poslední kousek
10 787 Kč
s kódem
12 691 Kč bez kódu
6 346 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní křesla v sadě Tissiana
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, z umělé (eko) kůže, koňakově hnědá
(1)
Skladem
Poslední kousek
10 787 Kč
s kódem
12 691 Kč bez kódu
6 346 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní křesla v sadě Tissiana
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, žinylková, béžová
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
10 787 Kč
s kódem
12 691 Kč bez kódu
6 346 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní křesla v sadě Alison
2 ks, otočná, čalouněná, béžová
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
10 794 Kč
s kódem
12 699 Kč bez kódu
6 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Mani
4 ks, čalouněné, žluté
Doručíme od 23. 10. 2026
10 794 Kč
s kódem
12 699 Kč bez kódu
3 175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Mani
4 ks, čalouněné, tmavě šedé
Doručíme od 23. 10. 2026
10 794 Kč
s kódem
12 699 Kč bez kódu
3 175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Megan
4 ks, čalouněné, manšestrové, béžové
Doručíme od 23. 10. 2026
10 964 Kč
s kódem
12 899 Kč bez kódu
3 225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní křesla v sadě Norwell
2 ks, otočná, čalouněná, šedá
(2)
Skladem
Poslední kousek
11 049 Kč
s kódem
12 999 Kč bez kódu
6 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Megan
4 ks, čalouněné, manšestrové, oranžové
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
11 049 Kč
s kódem
12 999 Kč bez kódu
3 250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní křesla v sadě Alison
2 ks, otočná, čalouněná, šedá
(5)
Doručíme od 20. 10. 2026
11 049 Kč
s kódem
12 999 Kč bez kódu
6 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Elk
2 ks, s područkami, čalouněná, žinylková, béžová
(2)
Skladem
11 134 Kč
s kódem
13 099 Kč bez kódu
6 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Elk
2 ks, s područkami, čalouněná, žinylková, krémová
(3)
Skladem
Poslední kousky
11 134 Kč
s kódem
13 099 Kč bez kódu
6 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Elk
2 ks, s područkami, čalouněná, žinylková, béžová
(1)
Skladem
Poslední kousek
11 134 Kč
s kódem
13 099 Kč bez kódu
6 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní křesla v sadě Alison
2 ks, otočná, čalouněná, šedá
(5)
Skladem
Poslední kousky
11 219 Kč
s kódem
13 199 Kč bez kódu
6 600 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Naia
2 ks, s područkami, čalouněná, žinylková, v přírodní barvě
Doručíme od 23. 10. 2026
11 219 Kč
s kódem
13 199 Kč bez kódu
6 600 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Melqui
Čalouněná, matná, hnědá/krémová
(3)
Skladem
11 232 Kč
s kódem
13 214 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Teulat
Jídelní křeslo Mogi
Otočné, čalouněné, z umělé (eko) kůže, béžové
Skladem
Poslední kousek
11 369 Kč
s kódem
13 375 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Teulat
Jídelní křeslo Mogi
Otočné, čalouněné, z umělé (eko) kůže, oranžové
Doručíme od 23. 10. 2026
11 369 Kč
s kódem
13 375 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Marilla
2 ks, otočná, čalouněná, žinylková, matná, krémová
(1)
Skladem
Poslední kousek
11 474 Kč
s kódem
13 499 Kč bez kódu
6 750 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Dash
4 ks, stohovatelné, čalouněné, v cihlové barvě
Doručíme od 23. 10. 2026
11 474 Kč
s kódem
13 499 Kč bez kódu
3 375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Lowell
2 ks, čalouněné, béžové
Skladem
Poslední kousky
11 559 Kč
s kódem
13 599 Kč bez kódu
6 800 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Teulat
Jídelní křeslo Add
S područkami, čalouněné, světle šedé
Doručíme od 23. 10. 2026
11 580 Kč
s kódem
13 624 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Light & Living
Jídelní křesla v sadě Kosaka
2 ks, čalouněná, sametové, matná, zelená
Doručíme od 4. 11. 2026
11 644 Kč
s kódem
13 699 Kč bez kódu
6 850 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Amesbury
2 ks, čalouněné, béžové
Skladem
Poslední kousek
11 729 Kč
s kódem
13 799 Kč bez kódu
6 900 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní křesla v sadě Alison
2 ks, otočná, čalouněná, béžová
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
11 729 Kč
s kódem
13 799 Kč bez kódu
6 900 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní křesla v sadě Alison
2 ks, otočná, čalouněná, béžová
(5)
Doručíme od 19. 10. 2026
11 729 Kč
s kódem
13 799 Kč bez kódu
6 900 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní křesla v sadě Alison
2 ks, otočná, čalouněná, béžová
(5)
Doručíme od 19. 10. 2026
11 729 Kč
s kódem
13 799 Kč bez kódu
6 900 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Premium
-15 % s kódem
Teulat
Jídelní křeslo Mogi
Otočné, čalouněné, v cihlové barvě
Skladem
Poslední kousek
11 767 Kč
s kódem
13 843 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tenzo
Jídelní židle v sadě Ritz
2 ks, sametové, šedé
Skladem
Poslední kousky
11 984 Kč
s kódem
14 099 Kč bez kódu
7 050 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Maymont
2 ks, stohovatelné, čalouněné, krémové/tmavě hnědé
Doručíme od 20. 10. 2026
11 984 Kč
s kódem
14 099 Kč bez kódu
7 050 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Waterton
2 ks, čalouněné, v přírodní barvě
(4)
Skladem
Poslední kousky
12 239 Kč
s kódem
14 399 Kč bez kódu
7 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Light & Living
Jídelní křesla v sadě Blaine
2 ks, s područkami, čalouněná, žinylková, matná, světle zelená
Doručíme od 4. 11. 2026
12 239 Kč
s kódem
14 399 Kč bez kódu
7 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Light & Living
Jídelní křesla v sadě Kosaka
2 ks, čalouněná, matná, světle červená
Skladem
Poslední kousky
12 324 Kč
s kódem
14 499 Kč bez kódu
7 250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
WOOOD
Jídelní židle v sadě Vogue
2 ks, čalouněné, kožené, černé
Doručíme od 23. 10. 2026
12 664 Kč
s kódem
14 899 Kč bez kódu
7 450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
WOOOD
Jídelní židle v sadě Vogue
2 ks, čalouněné, kožené, koňakově hnědé
Doručíme od 23. 10. 2026
12 664 Kč
s kódem
14 899 Kč bez kódu
7 450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
WOOOD
Jídelní židle v sadě Vogue
2 ks, čalouněné, zelené
Doručíme od 9. 12. 2026
12 664 Kč
s kódem
14 899 Kč bez kódu
7 450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
WOOOD
Jídelní židle v sadě Vogue
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, šedé
Doručíme od 9. 12. 2026
12 664 Kč
s kódem
14 899 Kč bez kódu
7 450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Daia
4 ks, čalouněné, matné, zelené
Skladem
Poslední kousek
12 834 Kč
s kódem
15 099 Kč bez kódu
3 775 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Hübsch
Jídelní křesla v sadě Ecto
2 ks, s područkami, čalouněná, béžová
(1)
Skladem
Poslední kousky
12 834 Kč
s kódem
15 099 Kč bez kódu
7 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
WOOOD
Jídelní židle v sadě Vogue
2 ks, čalouněné, sametové, béžové
(1)
Skladem
Poslední kousek
12 834 Kč
s kódem
15 099 Kč bez kódu
7 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Teulat
Jídelní křeslo Add
S područkami, čalouněné, světle šedé
Doručíme od 23. 10. 2026
12 995 Kč
s kódem
15 288 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
1
...
12
13
14
15
16
Načíst další
Související kategorie
Jídelní stoly
Podsedáky na židle
Oblíbené filtry
Jídelní židle dekor dub
Moderní jídelní židle
Bílé jídelní židle
Šedé jídelní židle
Jídelní židle v sadě
Dřevěné jídelní židle
Kovové jídelní židle
Plastové jídelní židle
Polstrované jídelní židle
Jídelní židle s područkami
Kožené jídelní židle