Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Židle
Jídelní židle
Jídelní židle
...
Židle
Jídelní židle
Levné čalouněné jídelní židle
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Materiál
Cena
Typ
+ Další (14)
Čalouněné
733 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Hübsch
Jídelní křesla v sadě Ecto
2 ks, s područkami, čalouněná, šedá
(1)
Doručíme od 30. 10. 2026
13 089 Kč
s kódem
15 399 Kč bez kódu
7 700 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kare Design
Jídelní židle v sadě Avignon
2 ks, sametové, sametové, zelené
(2)
Skladem
Poslední kousek
13 259 Kč
s kódem
15 599 Kč bez kódu
7 800 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
WOOOD
Jídelní židle v sadě Vogue
2 ks, čalouněné, sametové, khaki
(1)
Skladem
Poslední kousek
13 259 Kč
s kódem
15 599 Kč bez kódu
7 800 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Light & Living
Jídelní křesla v sadě Blaine
2 ks, s područkami, čalouněná, matná, béžová
Doručíme od 4. 11. 2026
13 514 Kč
s kódem
15 899 Kč bez kódu
7 950 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Hammel Furniture
Jídelní židle Tradition
Čalouněná, kožená, matná, černá/v přírodní barvě
Skladem
Poslední kousky
14 364 Kč
s kódem
16 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Teulat
Jídelní křesla v sadě Add
2 ks, čalouněná, černá
(1)
Skladem
Poslední kousky
19 719 Kč
s kódem
23 199 Kč bez kódu
11 600 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Teulat
Jídelní křesla v sadě Mogi
2 ks, čalouněná, tmavě šedá
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
20 824 Kč
s kódem
24 499 Kč bez kódu
12 250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Teulat
Jídelní křesla v sadě Mogi
2 ks, čalouněná, červená
(1)
Skladem
Poslední kousky
21 079 Kč
s kódem
24 799 Kč bez kódu
12 400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Teulat
Jídelní křesla v sadě Mogi
2 ks, čalouněná, z umělé (eko) kůže, černá
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
21 079 Kč
s kódem
24 799 Kč bez kódu
12 400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Teulat
Jídelní křesla v sadě Add
2 ks, čalouněná, oranžová
Doručíme od 22. 10. 2026
21 334 Kč
s kódem
25 099 Kč bez kódu
12 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Teulat
Jídelní křesla v sadě Add
2 ks, čalouněná, červená
Doručíme od 22. 10. 2026
21 334 Kč
s kódem
25 099 Kč bez kódu
12 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Teulat
Jídelní křesla v sadě Add
2 ks, čalouněná, světle šedá
Skladem
Poslední kousek
21 674 Kč
s kódem
25 499 Kč bez kódu
12 750 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Teulat
Jídelní křesla v sadě Add
2 ks, otočná, čalouněná, světle šedá
Doručíme od 23. 10. 2026
24 054 Kč
s kódem
28 299 Kč bez kódu
14 150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Pro zobrazení více výsledků odeberte některý z filtrů
Čalouněné
1
...
12
13
14
15
16
Související kategorie
Jídelní stoly
Podsedáky na židle
Oblíbené filtry
Jídelní židle dekor dub
Moderní jídelní židle
Bílé jídelní židle
Šedé jídelní židle
Jídelní židle v sadě
Dřevěné jídelní židle
Kovové jídelní židle
Plastové jídelní židle
Polstrované jídelní židle
Jídelní židle s područkami
Kožené jídelní židle