Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Židle
Jídelní židle
Jídelní židle
...
Židle
Jídelní židle
Čalouněné jídelní židle
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Materiál
Cena
Typ
+ Další (14)
Čalouněné
733 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Actona
Jídelní židle Lucy
Otočná, čalouněná, matná, béžová/v přírodní barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
4 088 Kč
s kódem
4 809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Nolan
S područkami, čalouněná, tmavě šedá
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 579 Kč
s kódem
3 034 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bonami Essentials
Jídelní židle v sadě Moseby
2 ks, čalouněné, matné, tmavě šedé
(11)
Skladem
2 532 Kč
s kódem
2 979 Kč bez kódu
1 490 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Konna
Čalouněné, žinylkové, matné, béžové
(4)
Skladem
Poslední kousky
3 310 Kč
s kódem
3 894 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Calgary
Čalouněná, béžová
(2)
Skladem
4 759 Kč
s kódem
5 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Actona
Jídelní židle Graham
S područkami/otočná, čalouněná, žinylková, matná, tmavě zelená
(2)
Skladem
Poslední kousek
3 443 Kč
s kódem
4 050 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Adriana
2 ks, stohovatelné, čalouněné, zelené/v přírodní barvě
(3)
Skladem
Poslední kousky
5 822 Kč
s kódem
6 849 Kč bez kódu
3 425 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Maina
Čalouněné, žinylkové, matné, slonovinové
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 659 Kč
s kódem
4 305 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Teulat
Jídelní křeslo Sadira
S područkami, čalouněné, zelené
Skladem
Poslední kousky
5 643 Kč
s kódem
6 639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní židle v sadě Helda
2 ks, čalouněné, žinylkové, béžové
(4)
Skladem
Poslední kousek
9 121 Kč
s kódem
10 731 Kč bez kódu
5 366 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Ilsa
2 ks, čalouněná, krémová
(5)
Skladem
Poslední kousky
6 799 Kč
s kódem
7 999 Kč bez kódu
4 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Yuri
2 ks, s područkami, čalouněná, béžová
Skladem
Poslední kousky
7 139 Kč
s kódem
8 399 Kč bez kódu
4 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Marilla
2 ks, otočná, čalouněná, žinylková, matná, krémová
(1)
Skladem
Poslední kousek
11 474 Kč
s kódem
13 499 Kč bez kódu
6 750 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Ciselia
Čalouněná, žinylková, matná, tmavě šedá
(11)
Skladem
Poslední kousky
3 842 Kč
s kódem
4 520 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Actona
Jídelní židle Addi
S područkami, čalouněná, žinylková, matná, béžová/v přírodní barvě
(2)
Skladem
3 331 Kč
s kódem
3 919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bonami Essentials
Jídelní židle v sadě Moseby
2 ks, čalouněné, sametové, matné, černé
(7)
Skladem
2 549 Kč
s kódem
2 999 Kč bez kódu
1 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Nolan Stripe
2 ks, s područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, hnědá
(6)
Skladem
Poslední kousek
5 652 Kč
s kódem
6 649 Kč bez kódu
3 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Rodham
2 ks, čalouněné, v přírodní barvě
(12)
Skladem
Poslední kousky
7 734 Kč
s kódem
9 099 Kč bez kódu
4 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Dorina
S područkami/otočné, čalouněné, žinylkové, béžové
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 885 Kč
s kódem
4 570 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Luna
4 ks, čalouněné, v mentolové barvě
(2)
Skladem
Poslední kousky
7 989 Kč
s kódem
9 399 Kč bez kódu
2 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Pippa
2 ks, otočné, čalouněné, z textilie bouclé, béžové
(3)
Skladem
Poslední kousek
8 202 Kč
s kódem
9 649 Kč bez kódu
4 825 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Konna
Čalouněné, žinylkové, matné, krémové
Skladem
Poslední kousky
3 310 Kč
s kódem
3 894 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Adriana
2 ks, stohovatelné, čalouněné, černé/taupe
(1)
Skladem
Poslední kousky
5 524 Kč
s kódem
6 499 Kč bez kódu
3 250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Gena
V dekoru dubu, žinylková, béžová/v přírodní barvě
(3)
Skladem
Poslední kousek
2 927 Kč
s kódem
3 444 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Middelfart
2 ks, čalouněné, sametové, žluté
(12)
Skladem
Poslední kousek
3 909 Kč
s kódem
4 599 Kč bez kódu
2 300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Darice
Čalouněné, žinylkové, matné, béžové
(3)
Skladem
Poslední kousek
5 645 Kč
s kódem
6 641 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Light & Living
Jídelní židle Eniola
Čalouněná, tmavě zelená
Skladem
Poslední kousek
4 096 Kč
s kódem
4 819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Whistler
Čalouněná, černá
(38)
Skladem
Poslední kousky
2 480 Kč
s kódem
2 918 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Griffin
Skládací, kovová, žinylková, hnědá
Skladem
Poslední kousky
2 457 Kč
s kódem
2 890 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Whistler
Čalouněná, bílá
(26)
Skladem
Poslední kousky
2 604 Kč
s kódem
3 064 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Sierra
2 ks, čalouněné, sametové, tmavě zelené
(6)
Skladem
Poslední kousek
6 332 Kč
s kódem
7 449 Kč bez kódu
3 725 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Yvette
S područkami, čalouněné, žinylkové, béžové
Skladem
Poslední kousek
4 701 Kč
s kódem
5 530 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Eamy
Čalouněné, žinylkové, matné, černé/šedé
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 406 Kč
s kódem
4 007 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Yes Everyday
Jídelní židle Inka
Čalouněná, světle hnědá
Skladem
Poslední kousek
1 338 Kč
s kódem
1 574 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Teulat
Jídelní křesla v sadě Add
2 ks, čalouněná, světle šedá
Skladem
Poslední kousek
21 674 Kč
s kódem
25 499 Kč bez kódu
12 750 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Jídelní židle Badalona
Čalouněná, z textilie bouclé, hnědá
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 686 Kč
s kódem
1 984 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní křeslo Milton
S područkami, čalouněné, sametové, modré
(58)
Skladem
Poslední kousek
2 591 Kč
s kódem
3 048 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní křesla v sadě Norwell
2 ks, otočná, čalouněná, šedá
(2)
Skladem
Poslední kousek
11 049 Kč
s kódem
12 999 Kč bez kódu
6 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Rupert
Houpací, čalouněná, manšestrová, červená
(5)
Skladem
3 170 Kč
s kódem
3 729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní křesla v sadě Yunia
2 ks, čalouněná, manšestrové, matná, béžová
(4)
Skladem
Poslední kousek
8 372 Kč
s kódem
9 849 Kč bez kódu
4 925 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Actona
Jídelní židle Addi
S područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, matná, koňakově hnědá
Skladem
Poslední kousky
4 759 Kč
s kódem
5 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Alma
S područkami, čalouněná, šedá
(2)
Skladem
3 856 Kč
s kódem
4 536 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
MOME
Jídelní židle Olimpia
Čalouněná, žinylková, béžová/v přírodní barvě
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 119 Kč
s kódem
3 669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bonami Essentials
Jídelní židle v sadě Moseby
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, matné, krémové
(1)
Skladem
2 413 Kč
s kódem
2 839 Kč bez kódu
1 420 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Patricia
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, béžové
(6)
Skladem
5 269 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
3 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Nolan Stripe
2 ks, s područkami, čalouněná, sametové, tmavě modrá
(1)
Skladem
Poslední kousky
5 652 Kč
s kódem
6 649 Kč bez kódu
3 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Rodham
2 ks, čalouněné, hnědé
(5)
Skladem
Poslední kousky
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní židle v sadě Yunia
2 ks, čalouněné, matné, béžové
(4)
Skladem
Poslední kousek
7 097 Kč
s kódem
8 349 Kč bez kódu
4 175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
2
3
4
5
...
16
Načíst další
Související kategorie
Jídelní stoly
Podsedáky na židle
Oblíbené filtry
Jídelní židle dekor dub
Moderní jídelní židle
Bílé jídelní židle
Šedé jídelní židle
Jídelní židle v sadě
Dřevěné jídelní židle
Kovové jídelní židle
Plastové jídelní židle
Polstrované jídelní židle
Jídelní židle s područkami
Kožené jídelní židle