Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Židle
Jídelní židle
Jídelní židle
...
Židle
Jídelní židle
Čalouněné jídelní židle
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Materiál
Cena
Typ
+ Další (14)
Čalouněné
733 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Zama
S područkami, čalouněná, krémová
Skladem
Poslední kousek
3 739 Kč
s kódem
4 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Interstil
Jídelní židle Moon
S područkami, černá/šedá
(12)
Skladem
3 054 Kč
s kódem
3 593 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Yes Everyday
Jídelní židle Inka
Čalouněná, v mentolové barvě
Skladem
Poslední kousky
1 487 Kč
s kódem
1 749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Actona
Jídelní židle Esra
Čalouněná, žinylková, matná, tmavě zelená
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 626 Kč
s kódem
3 089 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Calgary
Čalouněná, tmavě šedá
(2)
Skladem
4 181 Kč
s kódem
4 919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Actona
Jídelní židle Lyric
Čalouněná, žinylková, lesklá, v terakotové barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 430 Kč
s kódem
2 859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bonami Selection
Jídelní židle v sadě Chanzo
2 ks, světle šedé
(7)
Skladem
Poslední kousky
3 399 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
2 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Teulat
Jídelní křesla v sadě Mogi
2 ks, čalouněná, červená
(1)
Skladem
Poslední kousky
21 079 Kč
s kódem
24 799 Kč bez kódu
12 400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Marvin
Otočné, čalouněné, žinylkové, matné, krémové
(3)
Skladem
Poslední kousek
3 527 Kč
s kódem
4 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní židle v sadě Gimli
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, bílé
(5)
Skladem
5 269 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
3 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Nelida
S područkami, čalouněné, žinylkové, matné, béžové
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 855 Kč
s kódem
6 888 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Granite
Z jasanového dřeva, žinylková, matná, hnědá
Skladem
Poslední kousky
8 305 Kč
s kódem
9 770 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Rodham
2 ks, čalouněné, v přírodní barvě
(4)
Skladem
Poslední kousek
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní křesla v sadě Rush
2 ks, čalouněná, tmavě šedá
(3)
Skladem
Poslední kousky
6 672 Kč
s kódem
7 849 Kč bez kódu
3 925 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní židle v sadě Swan
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, bílé
(3)
Skladem
8 839 Kč
s kódem
10 399 Kč bez kódu
5 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní křesla v sadě Ansu
2 ks, čalouněná, béžová
Skladem
Poslední kousek
5 737 Kč
s kódem
6 749 Kč bez kódu
3 375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní křeslo Milton
S područkami, čalouněné, sametové, khaki
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 591 Kč
s kódem
3 048 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Marilla
2 ks, otočná, čalouněná, žinylková, matná, zelená
(3)
Skladem
Poslední kousky
10 369 Kč
s kódem
12 199 Kč bez kódu
6 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle
Čalouněná, z umělé (eko) kůže, pololesklá, tmavě šedá
(3)
Skladem
Poslední kousek
6 898 Kč
s kódem
8 115 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Nolan Square
2 ks, s područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, hnědá
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 652 Kč
s kódem
6 649 Kč bez kódu
3 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Whistler
Čalouněná, modrá
(11)
Skladem
Poslední kousek
2 539 Kč
s kódem
2 987 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní křesla v sadě Alison
2 ks, otočná, čalouněná, šedá
(5)
Skladem
Poslední kousky
11 219 Kč
s kódem
13 199 Kč bez kódu
6 600 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Paisley
2 ks, čalouněné, krémové
(6)
Skladem
Poslední kousky
8 329 Kč
s kódem
9 799 Kč bez kódu
4 900 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Actona
Jídelní židle Sophia
Čalouněná, šedá
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 039 Kč
s kódem
2 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Actona
Jídelní židle Cliff
Čalouněná, žinylková, matná, khaki
Skladem
Poslední kousky
2 490 Kč
s kódem
2 929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bonami Selection
Jídelní židle v sadě Chanzo
2 ks, béžové
(3)
Skladem
Poslední kousky
3 399 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
2 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kare Design
Jídelní židle v sadě Avignon
2 ks, sametové, sametové, zelené
(2)
Skladem
Poslední kousek
13 259 Kč
s kódem
15 599 Kč bez kódu
7 800 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Jídelní židle v sadě Marlo
2 ks, stohovatelné, čalouněné, z textilie bouclé, krémové
Skladem
6 374 Kč
s kódem
7 499 Kč bez kódu
3 750 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Zed
S područkami, čalouněná, béžová
(3)
Skladem
Poslední kousek
5 708 Kč
s kódem
6 715 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Materiál čalounění (2)
-15 % s kódem
House Nordic
Jídelní křeslo Melilla
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, matné, bílé
Skladem
Poslední kousek
3 977 Kč
s kódem
4 679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Actona
Jídelní křeslo Bonita
Čalouněné, žinylkové, matné, krémové
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 864 Kč
s kódem
3 369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Actona
Jídelní židle Eris
Čalouněná, manšestrová, béžová
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 422 Kč
s kódem
2 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
Yes Everyday
Jídelní židle Inka
Čalouněná, bílá
Skladem
Poslední kousek
1 504 Kč
s kódem
1 769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Waterton
2 ks, čalouněné, v přírodní barvě
(4)
Skladem
Poslední kousky
12 239 Kč
s kódem
14 399 Kč bez kódu
7 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Melqui
Čalouněná, matná, hnědá/krémová
(3)
Skladem
11 232 Kč
s kódem
13 214 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní křesla v sadě Norwell
2 ks, otočná, čalouněná, béžová
(4)
Skladem
Poslední kousky
10 114 Kč
s kódem
11 899 Kč bez kódu
5 950 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Maureen
S područkami/stohovatelná, čalouněná, matná, černá/v přírodní barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 659 Kč
s kódem
4 305 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Ansu
4 ks, čalouněné, krémové
(2)
Skladem
Poslední kousek
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
2 162 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Livo
Čalouněná, z umělé (eko) kůže, pololesklá, v přírodní barvě
(3)
Skladem
Poslední kousek
2 997 Kč
s kódem
3 526 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Topley
S područkami, čalouněná, černá
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 549 Kč
s kódem
2 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Lia
2 ks, čalouněné, zelené
Skladem
Poslední kousek
5 737 Kč
s kódem
6 749 Kč bez kódu
3 375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Hübsch
Jídelní křesla v sadě Ecto
2 ks, s područkami, čalouněná, béžová
(1)
Skladem
Poslední kousky
12 834 Kč
s kódem
15 099 Kč bez kódu
7 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Rowico
Jídelní židle Cato
Čalouněná, tmavě hnědá
(7)
Skladem
Poslední kousek
3 918 Kč
s kódem
4 609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Sierra
2 ks, čalouněné, hnědé
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 864 Kč
s kódem
6 899 Kč bez kódu
3 450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Jenna
Otočná, čalouněná, tmavě šedá
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 941 Kč
s kódem
4 637 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Kato
2 ks, čalouněné, šedé/v přírodní barvě
(1)
Skladem
Poslední kousek
9 094 Kč
s kódem
10 699 Kč bez kódu
5 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Creston
Čalouněná, žinylková, růžová
(2)
Skladem
3 301 Kč
s kódem
3 883 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Teulat
Jídelní křesla v sadě Add
2 ks, čalouněná, černá
(1)
Skladem
Poslední kousky
19 719 Kč
s kódem
23 199 Kč bez kódu
11 600 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
1
2
3
4
5
...
16
Načíst další
Související kategorie
Jídelní stoly
Podsedáky na židle
Oblíbené filtry
Jídelní židle dekor dub
Moderní jídelní židle
Bílé jídelní židle
Šedé jídelní židle
Jídelní židle v sadě
Dřevěné jídelní židle
Kovové jídelní židle
Plastové jídelní židle
Polstrované jídelní židle
Jídelní židle s područkami
Kožené jídelní židle