Bonami Days až -50 % | Ulovte svou slevu →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Karup Design

Karup je dánská značka inspirovaná japonským stylem. Zaměřuje se především na japonský způsob spaní, který do evropských ložnic dostává v podobě futonových matrací a futonů, na kterých spali i samurajové. Pro pohovky, komody, stolky a další nábytek Karup Design jsou typické dvě věci: Použití převážně přírodních materiálů a vysoká kvalita zpracování za rozumnou cenu.

3 důvody, proč zvolit Karup Design

„Více místa pro život na menším prostoru.“ Tak by se dala vystihnou hlavní myšlenka této značky, která zrcadlí trend moderní doby, bydlení v malých bytech. Kromě skvělé práce s prostorem vás Karup nadchne především svou jednoduchostí, čistými liniemi a použitím přírodních materiálů.

Různé funkce v jednom produktu
Nezahlťte místnost nábytkem. Stačí jeden multifunkční kus, který se přizpůsobí. Z pohovek a křesel Karup vykouzlíte pohodlné místo pro sezení, odpočinek i spánek.

S citem k přírodě i k lidem
Dřevo pochází z šetrně spravovaných evropských lesů a je natřeno výhradně laky a barvami ředitelnými vodou. Textilie potahů OEKO-TEX ® zaručující zdravotní nezávadnost.

Originální design
Vše od matrací až po nábytek je navrženo v designu Japandi, který spojuje skandinávský styl a japonskou estetiku. Tento design vyznává minimalismus, funkčnost a čistotu prostoru.

Pohodlnou variabilní pohovku Karup Design Folk Raw proměníte během pár sekund na postel.

Pohodlnou variabilní pohovku Karup Design Folk Raw proměníte během pár sekund na postel.

Filtry a řazení
Bonami Days
Řada
Cena
Dostupnost
Novinky
Filtry a řazení
Bylo zobrazeno 48 z 677 produktů