Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kategorie
Domů
Kategorie
Kategorie · Průhledná
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Značka
+ Další (3)
Průhledná
1 087 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Dakls
Vánoční ozdoba Birdie
11 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
110 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
iDesign
Dóza
4,4 l, na potraviny, plastová
(3)
Skladem
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Kasička Coastal Birds
Skleněná, ø 7 cm, výška 13 cm
(2)
Skladem
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Baze
Plastový, LED, na baterky, délka 190 cm
(50)
Skladem
93 Kč
s kódem
109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Sklenice Misa
560 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Vialli Design
Hrnek Amo
220 ml, skleněný, na cappuccino/dvoustěnný
(434)
Skladem
227 Kč
s kódem
267 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Unie
6 ks, 200 ml
(14)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
52 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Na prodejně
-15 % s kódem
Sirius
LED svíčka Dea
Na baterky, ø 11 cm, výška 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
KIS
Úložný box Omnibox L
S víkem, plastový, objem 50 l, 58,5x39x30 cm
(3)
Skladem
432 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Talíř Brisa
Dezertní , ø 21 cm, skleněný
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 6 ks
Orion
Skleničky v sadě Fiesta
6 ks, 460 ml, na koktejly
(5)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
88 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Casa De Engel
Organizér na lahve
Plastový, výška 10,5 cm
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Vialli Design
Lahev na olej Gravity
Objem 300 ml, skleněná, bílá
(55)
Skladem
Poslední kousek
194 Kč
s kódem
228 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
Compactor
Košík
Plastový, výška 10 cm
Skladem
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Versailles
340 ml
(41)
Skladem
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Noa
2 ks, 360 ml, skleněné, dvoustěnné
(6)
Skladem
Poslední kousky
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Novinka
Dakls
Svícen
Na čajovou svíčku, skleněný
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
iDesign/The Home Edit
Organizér na kořenky
Otočný, plastový, ø 24 cm, výška 27 cm
(23)
Skladem
Poslední kousek
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Rotho
Úložný box Lona
S víkem, plastový, objem 12 l, 42x35x11 cm
(27)
Skladem
Poslední kousky
201 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (7)
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Pohár Abeille
Na zmrzlinu, skleněný, 200 ml, ø 11,5 cm
(27)
Skladem
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Sklenice v sadě Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(3)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Kelímek na zubní kartáčky Arlem
Skleněný, ø 8 cm, výška 11 cm
Skladem
278 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rojaplast
Přístřešek nad vchod
Plastový, 100x150 cm, výška 22 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Ego Dekor
Nádoba na nápoje Authentic
12,5 l
(42)
Skladem
Poslední kousek
2 116 Kč
s kódem
2 489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Novinka
Compactor
Košík
Plastový, výška 8 cm
Skladem
161 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Sklenice Clarien
300 ml
(1)
Skladem
Poslední kousek
176 Kč
s kódem
207 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
simplehuman
Stojan na mycí prostředky
Kovový, 11x13 cm, výška 22 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
806 Kč
s kódem
948 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Váza Frosted
Ručně vyrobená, skleněná, hnědá, ø 14 cm, výška 30 cm
Skladem
Poslední kousky
1 011 Kč
s kódem
1 189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Novinka
Dakls
Svícen
Na čajovou svíčku, skleněný
Skladem
Poslední kousky
106 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Mepal
Lahev Ellipse
500 ml, cestovní, plastová, šalvějově zelená
(1)
Skladem
Poslední kousek
276 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Rotho
Organizér do lednice Cauma
Plastový, výška 6 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
174 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (7)
-15 % s kódem
Oblíbené
Ego Dekor
Lahev na olej Olive
Objem 0,5 ml, skleněná
(22)
Skladem
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
MSV
Sprchový závěs Clane
Strukturovaný, 180x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
413 Kč
s kódem
486 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Blomus
Hrnky v sadě Nero
2 ks, 250 ml, na cappuccino/dvoustěnné
(9)
Skladem
Poslední kousky
762 Kč
381 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Svícen Hurricane
Skleněný
(2)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Rotho
Úložný box Lona
S víkem, plastový, objem 19 l, 42x35x17 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (7)
sada 3 ks
MSV
Zrcadla v sadě
3 ks, nástěnná, ø 15 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
253 Kč
84 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Talíř Brisa
Dezertní , ø 16 cm, skleněný
Skladem
Poslední kousky
213 Kč
s kódem
251 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Lékué
Nádoba pro vaření v páře
15x25 cm, skleněná
(1)
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kilner
Zavařovací sklenice na přesnídávku
190 ml, skleněné
(2)
Skladem
Poslední kousky
671 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Tescoma
Nádoba na kvašení zeleniny Della Casa
Skleněná
(16)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Duralex
Mísa Gigogne
Skleněná, ø 31 cm, objem 580 ml
(9)
Skladem
267 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
La Rochére
Sklenice Perles
340 ml
(20)
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Rosti
Odměrky v sadě Mensura
3 ks, plastové
Skladem
Poslední kousek
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Trio
Žárovka Tropfen
E14, 2700 K, 2 W, ø 4,5 cm
Skladem
Poslední kousek
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Konferenční stolek Orbit
Se skleněnou deskou, černý, ø 80 cm, výška 45 cm
Skladem
Poslední kousky
5 184 Kč
s kódem
6 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mauro Ferretti
Odkládací stolky v sadě
3 ks, ve zlaté barvě, ø 33 cm, výška 70 cm
(18)
Skladem
Poslední kousek
3 297 Kč
s kódem
3 879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Šálky v sadě Sferico
2 ks, skleněné, na espresso/dvoustěnné, 70 ml
(6)
Skladem
Poslední kousky
266 Kč
s kódem
313 Kč bez kódu
157 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
12
13
14
...
23
Načíst další